ПолБатона• 26 июня в 12:25

Дівчата, хтось з вас ходить на пілатес на реформерах?

Хочу замінити тренування в залі. Начиталась що більш ефективні і по віку це краще.
Федорино Горе• 26 июня в 12:31
Пойдите на одно, для начала, пробное тренування. Личный опыт - вместо тысячи советов. Я без сарказма. Часто уже с начала чувствуешь нравится тебе или нет.
Я ходила на пилатес, и чувствовала себя хорошо, но это немного меланхоличный инвертированный способ занятий , и мне захотелось со временем большей активности и динамики, перешла на другое.

автор ПолБатона • 26 июня в 12:34
Ответ дляФедорино Горе
Я ходила на пілатес звичайний. Це трохи інше.
Була на пробному. Поки не зрозуміла чи то краще...як піду з залу то тренер візьме когось іншого на мій час і потім не втулюсь...
Федорино Горе• 26 июня в 12:39
Ответ дляПолБатона
Ну походите еще , понять краше или нет. А как еще понять? Интеллектуально ? Мы ж все на опыте понимаем. Я могу читать что йога очень прекрасна но если мое тело не хочет на нее ходить, мне не нравится - то что мне с того что кто-то говорит «это краще»? Мне кажется важно выбрать не то что краще а то что вам нравится и то куда вы будете ходить регулярно . Мое мнение
Чаклунка-ведунка• 26 июня в 12:44
Пілатес і тренажерний зал - абсолютно різні види тренувань, їх неможливо порівняти. Також пілатес дуже залежить від тренера. Більш ефективні для чого? І вік ваш який?
автор ПолБатона • 26 июня в 12:45
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Я питаю про пілатас на реформерах.
Чаклунка-ведунка• 26 июня в 12:46
Ответ дляПолБатона
Я питаю про пілатас на реформерах.
Я це прочитала. Ви зараз ходите в тренажерку. То абсолютно різні тренування, вони для різних задач.
Чаклунка-ведунка• 26 июня в 12:46
Мені особисто пілатес на реформерах не зайшов, але це моє враження.
автор ПолБатона • 26 июня в 12:47
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Працювати з м´язами і якістю тіла - задача в них однакова.
Чаклунка-ведунка• 26 июня в 12:47
Ответ дляПолБатона
Зовсім ні, але переконувати вас не стану. Пробуйте і визначайтесь

автор ПолБатона • 26 июня в 12:48
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Так. І професіонал вам це підтвердить.
Пані_Халепа• 26 июня в 20:00
Мені подобається, якщо новачок, то як на мене треба з тренером спочатку хоча б 10 раз.
автор ПолБатона • 26 июня в 20:05
Ответ дляПані_Халепа
Без тренера ніхто не займається)
Пані_Халепа• 26 июня в 21:02
Мала на увазі індивідуальні)