З бісиками• 26 июня в 15:53
Скажіть мені що я бо бо
Я вагітна , народжувати в лютому … це єдиний місяць , в якому я категорично не хотіла б народити , просто сиджу і реву . Чекала , чекала і дочекалась
Лукава Кішка• 26 июня в 17:52
Ответ дляСмурфик
От этого тоже
Скользкие, не обязательные, завистливые люди, живут в своем мирке
Обидчивые, скандалисты
Мутные и коварные как все водные
Короче, с ними лучше не связываться
Обидчивые, скандалисты
Мутные и коварные как все водные
Короче, с ними лучше не связываться
У меня 5 человек хорошо знакомых. Вообще не так.
Хотя подруга - просто феноминально обидчика. Мужчины норм
З бісиками
• 26 июня в 18:03
Ответ дляMs. Скромность
Як вигідно не вірити в цю беліберду гороскопну
В лютому чудово народжувати! Я обох народила в грудні, знайшла багато плюсів для себе у свій час)) А в лютому їх для мене ще більше
Грудень то ідеальний місяць )
Бабка-ежика• 26 июня в 18:51
Автор я не хотела рожать 13 числа. Планова я дата біла 8. Угадайте что біло дальше....ничего все окей
Женщинас• 26 июня в 18:58
Ответ дляСтриптизерка
Хи-хи. Я водолей и я припизднутая на всю голову 🤣
У мене дві подруги водолії і чоловік. Підтверджую, кукуха там слабенька.
З бісиками
• 26 июня в 19:15
Ответ дляЖенщинас
Моя бабуся та близький друг родини Водолії , це найкращі люди що я знаю .
З бісиками
• 26 июня в 19:21
Ответ дляБабка-ежика
Я все розумію . Вагітність , народження дитини то така подія , що хочеться щоб все було ідеально і як ти запланувала … в нашому випадку , я б і місяці планувала якби знала що вийде . В мене є місяці коли б я дуже хотіла і не хотіла б народити … вийшло саме тоді , коли категорично не хотіла б ,якби була можливість вибрати . Мені байдуже час доби , дні тижня, числа . От саме бляха не родити в оцей місяць , це одне чого б я не хотіла і будь ласка ….
Бабка-ежика• 26 июня в 19:23
Ответ дляЗ бісиками
А я еще хотела девочку. Угадайте кто родился
. Отпустите ситуацию...значит так должно быть
З бісиками
• 26 июня в 19:31
Ответ дляБабка-ежика
В мене було в першу вагітність , я чомусь була впевнена що в мене хлопчик , тільки хлопчачі імена обирала )
Але коли взнала що була дівчинка , абсолютно нормально відреагувала , зраділа . А тут з цим лютим просто ппц як криє . Я реально терпіти не можу риб . Так склалось , що спілкуючись з ними в житті викликають лише негативні почуття .
Оскорбляю всячески• 26 июня в 19:35
Ответ дляЗ бісиками
Рибу . Мені здається їх ніхто не хоче .
Чего?. У меня муж рыба. Отлично. Вот сына -козерог-вынос мозга
Виправлялочка• 26 июня в 19:35
В мене сусідка не хотіла рака, постійно ридала, що раки жахливі: і нитики, і не люблять компанії, і в компаніях їх не люблять. І ніхто не міг той мозок вагітний промити. Її чоловік і просив, і сердився. І аборт її не підходив, і дитина-рак не підходить (я мабуть його навіть полюбити не зможуууу).
Народила сильно передчасно. Менше одного кілограми, з відповідними проблемами, зато не рак по гороскопу
Оскорбляю всячески• 26 июня в 19:37
Ответ дляСмурфик
От этого тоже
Обидчивые, скандалисты
Мутные и коварные как все водные
Короче, с ними лучше не связываться
Обидчивые, скандалисты
Мутные и коварные как все водные
Короче, с ними лучше не связываться
Где вы таких рыб нашли?
Виправлялочка• 26 июня в 19:38
Ответ дляЗ бісиками
Грудень то ідеальний місяць )
А тепер уявіть, що ви собі наврочите пологі на грудень. В ідеальний місяць.
Бабка-ежика• 26 июня в 19:42
Ответ дляЗ бісиками
Так может родится до 23
З бісиками
• 26 июня в 19:43
Ответ дляВиправлялочка
В моєму випадку , все що я можу собі наврочити це кінець січня . З 37 місяця дітки вже вважаються доношеними і пологи на цьому терміні теж норм . Знайома так усіх трьох народила . Ото й мені залишається надіятись . А якщо ні , думаю змирюсь ) я ще просто сама така , в мене все має бути як я запланувала і як хочу . Все що не по моєму , все не правильно і не потрібно. Мабуть ситуація щоб навчилась розуміти , що не все залежить від мого «хочу, не хочу»
Бабка-ежика• 26 июня в 19:43
Ответ дляОскорбляю всячески
Где вы таких рыб нашли?
Это те что 27-28 числа, мой бм и крестник завтстливый
З бісиками
• 26 июня в 19:47
Ответ дляБабка-ежика
В мене колишня краща подруга риба . Я в ній душі не чаяла. Відносилась краще ніж до рідних сестер . Вони завжди це помічали і ображались . А мені було байдуже . Бо я реально іі дуже любила . Завжди шкода її було , що в неї щось не так . Натомість періодично до мене доходило що вона поливає мене брудом , оббріхує . Коли в мене ставалась якась приємна подія , вона ніколи не раділа , могла навіть на тиждень пропасти .. заздрість сильна була . Після того як капнула вже остання капля , я рік відходила .
Любительница• 26 июня в 19:59
Ответ дляЗ бісиками
Немає в мене варіантів . Окрім як заспокоїтись і прийняти .
Це у вас тільки тест показав, а ви вже знак зодіаку підрахували. Моя родичка така ж була, народила 7-місячного, проблем по здоров´ю купа, зате не той знак зодіаку, через який псіхувала.
Пугачиха• 26 июня в 20:01
Ответ дляЗ бісиками
Рибу . Мені здається їх ніхто не хоче .
Ого заявочки! Я риба!
Мастер Пис• 26 июня в 20:28
Ответ дляЗ бісиками
Риби бувають дуже геніальні, подивіться видатних людей цього знаку. Якщо що, то я Водолій, а моя подружка рибка.
Сарафанное радио• 26 июня в 20:53
Не гневите Бога, а то можете родить 6 или 8 месячного, зато не в феврале
Зараз на дієті• 26 июня в 22:09
Ответ дляЗ бісиками
Рибу . Мені здається їх ніхто не хоче .
А що з рибами не так? В мене дві дочки 6 і 7 березня. Кардинально різний характер.
Я б зрозуміла переживання народити 29 лютого. Але ж не буде...
Невидимка• 26 июня в 23:06
Ответ дляЗ бісиками
Рибу . Мені здається їх ніхто не хоче .
Договоритесь о кесарево в последний день водолея
Рыбы в самом конце февраля
К тому же у моей тети дочь должна была родиться в средине мая, а родилась в начале апреля, так что рано вы плачете, неизвестно еще что будет
Рыбы в самом конце февраля
Невидимка• 26 июня в 23:07
Ответ дляЗ бісиками
Дякую , чесно , я взагалі максимально адекватна . Я зараз не виправдовуюсь .
Але я коли підрахувала , я просто аж присіла . Ну думаю чого так .
Вы верите в знаки зодиака, а не в генетику, так что под вопросом ваша адекватность
Невидимка• 26 июня в 23:10
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Ой,зря вы автор. Рыбки такие милые все. Моя сестра рыбка. Очень много друзей у нее,такая спокойная. Но при этом и карьера есть и даже свой бизнес был. И образованная.
А вообще гороскопы это ерунда;))
Малыш должен родиться когда время ему прийдет и здоровый, а все остальное фигня для развлечения!
А вообще гороскопы это ерунда;))
Мой муж Рыбы. Добрый, собственный бизнес, не жадный, спокойный, умный, душа компании, куча друзей, никогда не поддается панике. Но у него родители такие же, а я верю в наследственность, генетику, а не гороскоп. Для меня люди, которые верят в ЗЗ не от мира сего
Маруська Му• 26 июня в 23:13
Ответ дляЗ бісиками
Я там вище писала . Що все розумію . Треба час щоб сприйняти , що не все в житті так як ми хочемо . Але ж деяким людям аби вколоти . І так , я не бачу нічого поганого в тому що це написала . Бо це є правда . Це відчуття які я зараз проживаю
вам к психологу со своими чувствами, разбирайте их там в безопасном пространстве. Хотя я думаю вы не беременная, а просто троллите женщин на женском форуме.
Маруська Му• 26 июня в 23:15
Ответ дляЗ бісиками
как дети до скольки, до пяти? семи? лет. Нуну.
Маруська Му• 26 июня в 23:17
Ответ дляЗ бісиками
Ну то есть вы не умеете выставлять свои границы, и отделять себя от другого человека, это называется слияние, кстати, а виноваты в этом все люди, родившиеся в определенном месяце? Ооокееей.
Я_канеша_извиняюсь• 26 июня в 23:23
Ответ дляНевидимка
Согласна)) все таки гены и среда это гораздо важнее. А гороскопы это просто развлечение и каждый в них видит что хочет:)