Последний вагон• вчера в 23:58
Героїв — у болото, мільярди — у болото. Скільки змило, - стільки й відмиють.
Київська область, територія НВМК (Національного військового меморіального КРАДІВНИЦТВА).
Територія, обрана для Національного військового меморіального кладовища, має критично високий рівень ґрунтових вод. Про це було відомо від самого початку. Фахівці попереджали, екологи били на сполох.
⚡️СРОЧНО! Национальное военное кладбище смыло водой! Могилы провалились! Вы ужаснетесь
Последний вагон
• сегодня в 00:00
Національне Військове Кладовище. Скільки попереджали, скільки благали переглянути рішення.
Ні! Піар, самолюбовання - наше все.
Хто відповість за це?? Уряд? Міністри? Відставки? Хтось сяде за грати?
Чи знов зроблять вигляд, що «нічого страшного не відбувається»?
Це просто неповага до захисників і захисниць держави, які жертовно віддали свої життя за Свободу та Волю.
Ні! Піар, самолюбовання - наше все.
На паровозе• сегодня в 00:00
Это было понятно ещё до его открытия
Люди ж выходили на пикеты. А толку ?
Последний вагон
• сегодня в 00:01
Ответ дляДона Ко Ко
Тема в разделе «Собственный Бизнес»?
Удалено администрацией...
Ноу коммент• сегодня в 00:07
Ответ дляПоследний вагон
Ні! Піар, самолюбовання - наше все.
Это ваш собственный бизнесс?
ПрипоРошенная• сегодня в 00:51
Ну допоки люди будуть вестися на мовні срачі, нові парки і цвинтарі, то й будуть відмивати