З бісиками• 26 июня в 15:53
Скажіть мені що я бо бо
Я вагітна , народжувати в лютому … це єдиний місяць , в якому я категорично не хотіла б народити , просто сиджу і реву . Чекала , чекала і дочекалась
Ms. Анонимная• 26 июня в 16:14
Ответ дляЗ бісиками
Дякую , чесно , я взагалі максимально адекватна . Я зараз не виправдовуюсь .
Але я коли підрахувала , я просто аж присіла . Ну думаю чого так .
Прям максимально?
З бісиками
• 26 июня в 16:16
Ответ дляMs. Анонимная
Прям максимально?
Та нормальна я . На відміну від частини коментарів тут . Сама в шоці від своєї реакції . Є очікування . Є реальність . Іноді треба трохи сил щоб прийняти те, що не все може бути як ми хочемо .
Панна Кота• 26 июня в 16:18
Почему? Я 2 раза рожала в феврале. Хотя у меня тоже бзики были безумно не хотела рыб прям до истерики😂
З бісиками
• 26 июня в 16:18
Ответ дляПанна Кота
Оооо , хоч хтось тут мене зрозуміє )
І як все минуло ?
Панна Кота• 26 июня в 16:19
Ответ дляЗ бісиками
Оооо , хоч хтось тут мене зрозуміє )
І як все минуло ?
Отлично. 2 водолея один 14 ферлядя , другой 15 с разницей в 5 лет
З бісиками
• 26 июня в 16:23
Ответ дляПанна Кота
Ото і я сподіваюсь що народжу раніше ) хоча б на тиждень треба . Але ота думка що це так не дає мені вже спокою , просто зводить з розуму . Той стан якого я так довго чекала , перетворився для мене на якусь психологічну давку . Замість того щоб радіти , я кожну секунду думаю про це
Мне с младшим обещали 12-19 ноября ( и по моим расчетам примерно так ) , но сыночка психанул и опа 12 октября плановое срочное кс , бо их высочеству тесно и неуютно стало))) не ну хорошо что у меня сыночка на таком сроке 3600 и 55 см и все хорошо! Так что главное что бы здоровый родился , вовремя и без проблем, а кем он там будет орлом или окунем , то такие мелочи , у всех свои +-
Ангелок з ріжками• 26 июня в 16:28
Та как тут загадывать. У меня вместо обещаной рыбы - водолей получился. Ну я в горосокпы не верю, просто чтоб разницу дат описать.
Панна Кота• 26 июня в 16:33
Ответ дляЗ бісиками
Это перестройка организма, гормоны начинают шалить. Легкой Вам беременности, легких родов и здорового малыша. Не думайте пока не о чем наслаждайтесь состоянием
Чупа-чупс• 26 июня в 16:42
Ответ дляЗ бісиками
Рибу . Мені здається їх ніхто не хоче .
Гороскоп давно сдвинулся. Что ж вы такие дремучие.
Ленне-Рейма• 26 июня в 16:42
Ответ дляЗ бісиками
Згодна . Не знаю жодної нормальної . Всі якісь нитіки , живуть в якомусь віртуальному світі і брешуть частіше ніж дихають.
у меня муж рыба, да , характер не простой ( но это ж не только от того что рыбы) но далеко не нытик и вообще не врет, наоборот очень честен
Чупа-чупс• 26 июня в 16:43
Ответ дляЗ бісиками
Ну так надо было планировать, а теперь растите результат залета. Какого бы знака он ни был
Чупа-чупс• 26 июня в 16:45
Ответ дляЗ бісиками
Стрілець
А может, Змееносец? 13-й знак.
Ну раз уж вы верите в эту ересь
Чупа-чупс• 26 июня в 16:47
Ответ дляЗ бісиками
Вам повезло, что год не високосный.
Ото была бы високосная рыба года овцы. Прикол.
Метровий сантиметр• 26 июня в 16:56
Я так не хотела родить в мае) терпеть не могу этот месяц. Родила 1 июня. И то роды вызвали практически.
З бісиками
• 26 июня в 17:00
Ответ дляЧупа-чупс
Вагітність запланована . Довго не виходило . І точно ніхто не надіявся що вийде саме зараз . Тому ваш коментар не доречний .
АБВГДэшница• 26 июня в 17:01
Ответ дляЗ бісиками
А заміж Ви також по гороскопу виходили?
З бісиками
• 26 июня в 17:02
Ответ дляАБВГДэшница
А заміж Ви також по гороскопу виходили?
Воно само собою склалось ідеально в усьому
бифидобактерияЖоржик• 26 июня в 17:09
Вот что беременность делает с мозгом некоторых женщин🤷♀️ совет вам такой же бо бо как и вы- сделайте кесарево на месяц раньше, «решите» проблему
Нога на ногу• 26 июня в 17:18
А я скорпіона народжуватиму😄 Теж не хотіла, а зараз сподіваюсь що не всі скорпіони з дурним характером.
Планували, планували, а вийшло як завжди.
Люблю джаз• 26 июня в 17:26
Ответ дляЗ бісиками
Так і вагітність прийшла коли час настав.
Мало чого ви не хочете, буде так як повинно бути.
Але дитина ще не народилася, а їй вже кучу ярликів наклеєли.
Чупа-чупс• 26 июня в 17:37
Ответ дляЗ бісиками
Абсолютно доречний.
Тобто ви досягненнями сучасної медицини користуєтесь , при цьому середньовічні забобони у вашій свідомості теж присутні.
Але ви ще маєте час попрацювати над собою
З бісиками
• 26 июня в 17:42
Ответ дляЧупа-чупс
Абсолютно доречний.
Я там вище писала . Що все розумію . Треба час щоб сприйняти , що не все в житті так як ми хочемо . Але ж деяким людям аби вколоти . І так , я не бачу нічого поганого в тому що це написала . Бо це є правда . Це відчуття які я зараз проживаю
Ms. Скромность• 26 июня в 17:43
Як вигідно не вірити в цю беліберду гороскопну
В лютому чудово народжувати! Я обох народила в грудні, знайшла багато плюсів для себе у свій час)) А в лютому їх для мене ще більше
Чупа-чупс• 26 июня в 17:44
Ответ дляЗ бісиками
Гороскопы - это выдумка. Суеверие. Не имеет отношения к действительности.
У вас настолько много свободного времени? Почитайте лучше что-то, связанное с уходом за ребёнком