З бісиками• 26 июня в 15:53
Скажіть мені що я бо бо
Я вагітна , народжувати в лютому … це єдиний місяць , в якому я категорично не хотіла б народити , просто сиджу і реву . Чекала , чекала і дочекалась
Українка Маша• 27 июня в 00:33
Ответ дляЗ бісиками
Рибу . Мені здається їх ніхто не хоче .
У меня водолей, у подруги мартовскся рыба, всё хорошо у всех.
курасаны• 27 июня в 10:38
Ответ дляПросто Фіфа
А что с рыбой не так. Мои подруги одна рыба, вторая водолей. Обе нормальные вроде
О, і у мене так. Золоті люди. Тут ще до про раків і близнюків писали, що вони не дуже, а от у мене інший досвід.
То, коли людині немає чого робить, то вона вирішує домагатися до знаку зодіаку.
До речі, я риба.
Виправлялочка• 27 июня в 12:17
Ответ дляЗ бісиками
В моєму випадку , все що я можу собі наврочити це кінець січня . З 37 місяця дітки вже вважаються доношеними і пологи на цьому терміні теж норм . Знайома так усіх трьох народила . Ото й мені залишається надіятись . А якщо ні , думаю змирюсь ) я ще просто сама така , в мене все має бути як я запланувала і як хочу . Все що не по моєму , все не правильно і не потрібно. Мабуть ситуація щоб навчилась розуміти , що не все залежить від мого «хочу, не хочу»
Ваша дитина може народитися і в 23 тижні, і в 27. Блін, просто сподівайтеся, що вся вагітність пройде нормально. Бо так точно можна народити в грудні, тільки ви не будете цьому раді
ИМХОля• 28 июня в 02:27
Я тоже не хотела. Терпеть не могу февраль. И рыбу тоже не хотела. В итоге у меня самый лучший сын, которого только можно представить, вот уже 19 лет.