УраганнаЯ• 27 июня в 09:02
Потяги на Західну - дуже жарко в старих купе? Хто їхав цими днями?
УраганнаЯ
• 27 июня в 12:14
Ответ дляЯичница с беконом
Але є одне але. В Тредсі зараз багато історій про непрацюючі кондиціонери(((
Я колись давно їхала з Криму в купе без кондиціонера. Попалася тривожна сусідка ’двері на замок, нас обов´язково обкрадуть і вб´ють, а з вікна продує’. То я практично всю ніч їхала в коридорі.
Зараз спеціально брала плацкарт, там хоч якесь повітря.
А в коридорі як?
УраганнаЯ
• 27 июня в 14:08
Ответ дляЯичница с беконом
Так. Є ще КР-ІФ, а ось його ж пускають до Рахова. Але толку, ті ж яйця, тільки в профіль.
Дивлюсь на вентилятор з аккумом. Поки не вибрала...
Який вентилятор з аккумом?
Куратор дебошей• 27 июня в 16:01
Ті, хто пишуть, що купуйте квитки в потяг з кондеєм, або фірмовий, ви серйозно? Це з розряду, нема хліба - їжте тістечка) Коли в тебе раптова відпустка, то ідеш тим, чим є. Ми взагалі з донькою їхали в потязі вперше за останні 18 років, бо завжди літали літаками, куди треба. То для нас ця поїздка взагалі була хардкором.
УраганнаЯ
• 27 июня в 16:23
Ответ дляКуратор дебошей
Чому поїздка була ’хардкором’?
Гола з конопель• 27 июня в 17:05
Ответ дляУраганнаЯ
Ну, так це спочатку треба балет взяти, щоб взнати про кондиціонер. А якщо немає, а я заплатю за нього гроші вже...
автор очнитесь, на сайте УЗ пишут где есть кондер, а где нет-ищите значок снежинка, сначала смотрите-потом покупаете
если совсем нет таких ищите варианты автобусом или через блаблакар на легковом авто
УраганнаЯ
• 27 июня в 17:56
Ответ дляГола з конопель
Дякую!
УраганнаЯ
• 27 июня в 20:00
Ответ дляЭта_Шикарна)
Їхала в неділю того тижня,жарко як в сауні,ще й вікна були глухі
Думала я там сплавлюсь,так воно нагрілось
А купе їхали чи плацкарт?
Бритоножка• 28 июня в 21:53
Ответ дляУкраиночка
Беріть на фірмові потяги квитки. По іншому ніяк
Ага, тут о 8.00 хватаєш, шо є. Бо дають в кращому випадку дитячий, жіночий і ще один - купейний чи плацкарт. Всього 3 вагона.
А якщо дитячий не рахувати, то взагалі 2.
УраганнаЯ
• 28 июня в 22:06
Ответ дляБритоножка
Це в якому потязі є дитячий, жіночий?
Бритоножка• 28 июня в 23:25
Ответ дляУраганнаЯ
Це в якому потязі є дитячий, жіночий?
025л, 026ш Одеса -Рахів
012л,.012ш Одеса -Львів