sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Путешествия, Туризм - Транспорт и инфраструктура
anonim_43
УраганнаЯ• 2 часа назад

Потяги на Західну - дуже жарко в старих купе? Хто їхав цими днями?

30 7
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
anonim_6
Эта_Шикарна)• 2 часа назад
1
Їхала в неділю того тижня,жарко як в сауні,ще й вікна були глухі
Думала я там сплавлюсь,так воно нагрілось
crying_face 7

anonim_27
Куратор дебошей• 2 часа назад
2
Ох, ми їхали з донькою два роки тому на потязі Львів - Дніпро до Києва. Можна було здохнути на місці. Не знаю, як пережили. Мало того, що спека була дика і потяг без кондьорів, та ще й вікна не відчинялись в вагоні, це був трешак. Всі були загорнуті в мокрі простирадла і поливались водичкою, щоб хоч вижити в цій поїздці
crying_face 4
anonim_43
автор УраганнаЯ • 2 часа назад
3
Ответ дляЭта_Шикарна)
Їхала в неділю того тижня,жарко як в сауні,ще й вікна були глухі
Думала я там сплавлюсь,так воно нагрілось
Жах! А я ще дуже погано переношу спеку...(((
anonim_43
автор УраганнаЯ • 2 часа назад
4
Ответ дляКуратор дебошей
Ох, ми їхали з донькою два роки тому на потязі Львів - Дніпро до Києва. Можна було здохнути на місці. Не знаю, як пережили. Мало того, що спека була дика і потяг без кондьорів, та ще й вікна не відчинялись в вагоні, це був трешак. Всі були загорнуті в мокрі простирадла і поливались водичкою, щоб хоч вижити в цій поїздці
Дуже погано переносимо спеку
anonim_59
Подмигашка• 2 часа назад
5
купите билет новое купе,он дороже в два раза но там кондер
anonim_97
Украиночка• 2 часа назад
6
Ответ дляУраганнаЯ
Дуже погано переносимо спеку
Беріть на фірмові потяги квитки. По іншому ніяк
like 2
anonim_6
Эта_Шикарна)• 2 часа назад
7
Ответ дляУраганнаЯ
Дуже погано переносимо спеку
Беріть з кондиціонером тоді,їхала ще Львів-Харків повністю все нове,не жарко
Я після тої треш поїздки теж не хочу
anonim_43
автор УраганнаЯ • 2 часа назад
8
Ответ дляПодмигашка
купите билет новое купе,он дороже в два раза но там кондер
А как знать, есть ли на нужный нам поезд новые купе и что там будет кондёр?
like 2
anonim_43
автор УраганнаЯ • 2 часа назад
9
Ответ дляУкраиночка
Беріть на фірмові потяги квитки. По іншому ніяк
А як це ’фірмовий’ потяг?
like 3

anonim_43
автор УраганнаЯ • 2 часа назад
10
Ответ дляЭта_Шикарна)
Беріть з кондиціонером тоді,їхала ще Львів-Харків повністю все нове,не жарко
Я після тої треш поїздки теж не хочу
В нових потягах пишуть, що нічого не відкривається з вікон...ні, це не так?
anonim_6
Эта_Шикарна)• 2 часа назад
11
Ответ дляУраганнаЯ
В нових потягах пишуть, що нічого не відкривається з вікон...ні, це не так?
Там кондиціонер був,взагалі не жарко
anonim_6
Эта_Шикарна)• 2 часа назад
12
Ответ дляУраганнаЯ
А как знать, есть ли на нужный нам поезд новые купе и что там будет кондёр?
Там пише на білетах чи є кондиціонер чи ні
anonim_50
Яичница с беконом• 1 час назад
13
Ответ дляПодмигашка
купите билет новое купе,он дороже в два раза но там кондер
Ви так пишете. наче зайшов у додаток і оп - купив.
Від нас, здається, взагалі з кондєєм немає вагонів(((
anonim_6
Эта_Шикарна)• 1 час назад
14
Ответ дляЯичница с беконом
Ви так пишете. наче зайшов у додаток і оп - купив.
Від нас, здається, взагалі з кондєєм немає вагонів(((
Який Вам треба напрямок?
Можу подивитись
heart 1
anonim_50
Яичница с беконом• 1 час назад
15
Ответ дляУкраиночка
Беріть на фірмові потяги квитки. По іншому ніяк
Підкажіть, будь ласка, який фірмовий потяг з Кривого Рогу йде на захід країни? Дійсно, цікаво...
anonim_50
Яичница с беконом• 1 час назад
16
Ответ дляЭта_Шикарна)
Який Вам треба напрямок?
Можу подивитись
Кривий Ріг
anonim_6
Эта_Шикарна)• 1 час назад
17
Ответ дляЯичница с беконом
Кривий Ріг
Дивлюсь у Вас один потяг Львів-Запоріжжя і назад 127,128 без кондиціонерів старі
anonim_43
автор УраганнаЯ • 1 час назад
18
Ответ дляЭта_Шикарна)
Там пише на білетах чи є кондиціонер чи ні
Ну, так це спочатку треба балет взяти, щоб взнати про кондиціонер. А якщо немає, а я заплатю за нього гроші вже...
anonim_50
Яичница с беконом• 1 час назад
19
Ответ дляЭта_Шикарна)
Дивлюсь у Вас один потяг Львів-Запоріжжя і назад 127,128 без кондиціонерів старі
Так. Є ще КР-ІФ, а ось його ж пускають до Рахова. Але толку, ті ж яйця, тільки в профіль.
Дивлюсь на вентилятор з аккумом. Поки не вибрала...

anonim_43
автор УраганнаЯ • 1 час назад
20
Ответ дляЭта_Шикарна)
Який Вам треба напрямок?
Можу подивитись
Подивіться на Яремче, через Олександрію
anonim_6
Эта_Шикарна)• 1 час назад
21
Ответ дляУраганнаЯ
Подивіться на Яремче, через Олександрію
06 без кондиціонеру
Якщо до Львову тільки то є і флагман,але купе 1 тис грн
anonim_139
Затишне кубло• 1 час назад
22
Ответ дляУраганнаЯ
А как знать, есть ли на нужный нам поезд новые купе и что там будет кондёр?
Там значек есть снежинка, значит есть кондиционер.
anonim_50
Яичница с беконом• 1 час назад
23
Ответ дляЗатишне кубло
Там значек есть снежинка, значит есть кондиционер.
Але є одне але. В Тредсі зараз багато історій про непрацюючі кондиціонери(((
Я колись давно їхала з Криму в купе без кондиціонера. Попалася тривожна сусідка ’двері на замок, нас обов´язково обкрадуть і вб´ють, а з вікна продує’. То я практично всю ніч їхала в коридорі.
Зараз спеціально брала плацкарт, там хоч якесь повітря.
anonim_43
автор УраганнаЯ • 1 час назад
24
Ответ дляЭта_Шикарна)
06 без кондиціонеру
Якщо до Львову тільки то є і флагман,але купе 1 тис грн
06 - це номер потягу?
anonim_6
Эта_Шикарна)• 1 час назад
25
Ответ дляУраганнаЯ
06 - це номер потягу?
Так,номер 006
anonim_43
автор УраганнаЯ • 1 час назад
26
Ответ дляЭта_Шикарна)
06 без кондиціонеру
Якщо до Львову тільки то є і флагман,але купе 1 тис грн
З 2 липня початок ремонтних робіт на колії, тому поїзд буде йти тільки до Франківська.
anonim_43
автор УраганнаЯ • 1 час назад
27
Ответ дляЭта_Шикарна)
06 без кондиціонеру
Якщо до Львову тільки то є і флагман,але купе 1 тис грн
Весь потяг, усі вагони без кондиціонера??
anonim_145
Щира українка• 1 час назад
28
Автор, даже новые вагоны и СВ в том числе, где указан кондиционер часто без него. Постоянно вижу возмущения в тредсе, это реально рулетка
like 1
anonim_43
автор УраганнаЯ • 1 час назад
29
Ответ дляЩира українка
Автор, даже новые вагоны и СВ в том числе, где указан кондиционер часто без него. Постоянно вижу возмущения в тредсе, это реально рулетка
Жах
anonim_151
Ласунка• 45 минут назад
30
Вот тут не угадаешь. Мы в прошлом году в начале августа ехали в Черновцы и купе было старое, когда только сели думали все, пипец, сдохнем. Кондиционер там не был отмечен при покупке билетов (снежинка). Так вот когда мы вечером ехали, люди заматывались в одеяло))) Сверху то ли вентилятор это, то ли кондиционер, но дуло холодом. Все заходили друг к другу в купе, спрашивали ’у вас тоже холодно?’)) А я кайфовала. Потому что легче завернуться в одеяло и спать как человек, чем снять с себя все и сдыхать как рыба выброшенная на берег.
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff