Зоя Жорівна• 1 час назад
Цьогоріч літо пролітає аж надто швидко…Помітили це?
4
3
Шкала Радощів• 1 час назад
Нет. Этот месяц уже целую вечность длится. Реально как будто каждый день длится как неделя
Шопингмонстр• 1 час назад
Все пролітає. Не иілткт літо
В нас 36-38 градусів сьогодні і декілька днів. Нехай пролітають. Чекаю 1 липня там обіцяють 24-28
В нас 36-38 градусів сьогодні і декілька днів. Нехай пролітають. Чекаю 1 липня там обіцяють 24-28
2
2
1
Звезда в шоке• 1 час назад
Та шо там лето, тут год за годом летит...Вроде только вчера я праздновала свои 30, а уже 37 в этом году 😳🙈
5
3
ЖивунаБагамах• 1 час назад
Ответ дляШкала Радощів
Нет. Этот месяц уже целую вечность длится. Реально как будто каждый день длится как неделя
О, и у меня июнь долго тянется
База_птеродактилей• 1 час назад
Ответ дляЩаслива Я
Нормально, другий раз на морі
А ще три місяці спеки
А ще три місяці спеки
До чого тут це, тема про швидкоплинність часу. Я б хотіла, щоб спека була всі 12 місяців.
8
1
Звезда в шоке• 1 час назад
Ответ дляБаза_птеродактилей
До чого тут це, тема про швидкоплинність часу. Я б хотіла, щоб спека була всі 12 місяців.
Не думали поменять место проживания? Португалия, Испания?
4
Щаслива Я• 1 час назад
Ответ дляБаза_птеродактилей
До чого тут це, тема про швидкоплинність часу. Я б хотіла, щоб спека була всі 12 місяців.
До того, що не помітила. Літо тільки розпочалася і ще три місяці буде тривати
2
База_птеродактилей• 1 час назад
Ответ дляЩаслива Я
До того, що не помітила. Літо тільки розпочалася і ще три місяці буде тривати
Вже місяць тю-тю
2
Шкала Радощів• 1 час назад
Ответ дляЖивунаБагамах
О, и у меня июнь долго тянется
Да, бесит ужасно. И не пойму, почему так долго
3
Щаслива Я• 59 минут назад
Ответ дляБаза_птеродактилей
Вже місяць тю-тю
А я вже другий раз на морі
1
База_птеродактилей• 58 минут назад
Ответ дляЗвезда в шоке
Не думали поменять место проживания? Португалия, Испания?
Родина не хоче. А я б хотіла, дорощу дітей до універів/коледжів і поїду в теплі краї. Але не в Іспанію (не подобається), категорично не в Португалію (я супер мерзляк). Можливо Греція, Італія.
1
База_птеродактилей• 57 минут назад
Ответ дляЩаслива Я
А я вже другий раз на морі
І що? Сподіваюсь, що в Єгипті.
Щаслива Я• 57 минут назад
Ответ дляБаза_птеродактилей
І що? Сподіваюсь, що в Єгипті.
В Хорватії
Єгипет я не люблю
Єгипет я не люблю
1
База_птеродактилей• 55 минут назад
Ответ дляЩаслива Я
В Хорватії
Єгипет я не люблю
Єгипет я не люблю
Я теж не люблю Єгипет, але лише там з ближнього самоадекватне море в червні. Хорватія прекрасна, ніжно люблю, але бути біля моря і не купатися - це вища міра катувань.
2
Щаслива Я• 50 минут назад
Ответ дляБаза_птеродактилей
Я теж не люблю Єгипет, але лише там з ближнього самоадекватне море в червні. Хорватія прекрасна, ніжно люблю, але бути біля моря і не купатися - це вища міра катувань.
То купайтеся, що вам заважає
1
Щаслива Я• 37 минут назад
Ответ дляБаза_птеродактилей
Холод
Я в Чорногорії 1 червня купалася і в гірській річці з народження.
Мені вода ідеальна
Мені вода ідеальна
Рожайтретьего• 35 минут назад
Уже давно это заметила..... лет 20 назад, как летит время.... а сейчас и подвергся..... минуты тянутся часами, а дни летят секундами. Вот вроде осень была, а на носу осень уже следущено года.....
1
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу