Кавуся• 27 июня в 16:43

Кульгає кішка, порадьте профі ортопеда.

Дівчата, хто в Києві професіонал, кішка почала кульгати, куди везти, які клінікі, лікарі?
Королева спама• 27 июня в 16:44
то до проктолога

Все напваки• 27 июня в 18:08
У мене кіт так не міг на ногу стати, кричав, він сліпий, може стрибав та вдарився. Ми в клініку, зробили рентген, узі, нічого не знайшли, типу тріщини, може застарілі. Прописали уколи, таблетки, пройшло 5 днів, нічого. Я плюнула, почала в інтернеті шукати, купила Мелоксивет краплі, пропив і все добре. А в клініці кучу грошей спустила.
Колдунья-вещунья• 27 июня в 19:00
Кирилл Милованов
Неновая почта• 27 июня в 21:14
Ответ дляВсе напваки
А почему он слепой?
автор Кавуся • 28 июня в 00:19
Ответ дляВсе напваки
Щиро дякую.
автор Кавуся • 28 июня в 00:20
Ответ дляКолдунья-вещунья
Кирилл Милованов
Щиро дякую.