БджілкаМайяUA• 27 июня в 22:11

Як я буду без нього далі? Як житиму? Дуже тяжко

Втрапила в брудну історію. Зʼявився новий керівник, директор напрямку. Закохалась по вуха, дах знесло. Ззовні намагалась не показувати і не приставати.
Він фліртував, проявляв знаки уваги, постійно підходив без приводу. Дотики, погляди, посмішки. Все свідчило про взаємність.
Приходжу я із відпустки, і мій прямий керівник в приватній бесіді говорить про те, що йому він сказав мене звільнити, інакше ʼякщо ти її не звільниш, я буду думати, що у вас романʼ.
Висновок: я звільняюсь, мій коханий припинив зі мною спілкуватись, робить вигляд, що мене немає. Боляче невимовно. І не через роботу, а через нього. Колись навіть хотіла звільнятись, бо мої почуття заважали роботі.
Виходить мною скористались, я не подобалась ніколи. Не можу прийняти це
Seehund• 27 июня в 22:37
Ответ дляХитрушка-чекушка
он явно многое повидал в этом гнезде разврата)
Это будут очень развратные мемуары, не для нашей целомудренной компании.

Бабульція• 27 июня в 22:39
они - два гея-любовника.
вы были для прикрытия.
igm• 27 июня в 22:41
Автор, не лень было такой бред сочинять?
Пишу вірші, дорого• 27 июня в 22:43
Ответ дляДайте вподобайок
Авторица уже за него замуж вышла, дитяток нарожала, а мужик только глазки ей по факту строил.
Не факт, что строил, ой не факт.
Кнопус• 27 июня в 22:43
Назву так придумали, я думала, щось жахливе сталося.
Так як і раніше будете, ви ж ніколи не були з ним.
СільськаЛеді• 27 июня в 22:56
Ответ для7_кг_рыбы
Все мужики козлы
А что вы тут всё сидите бабам весь вечер советы тупые раздаете? Ммэээ.
СільськаЛеді• 27 июня в 22:56
Ответ дляБджілкаМайяUA
Ні по якій. Сказали по власному писати
По соглашению сторон пиши, дурэпа
7_кг_рыбы• 27 июня в 22:57
Ответ дляСільськаЛеді
Я бы попросил не фамильярничать и не нарушать мою приватность
Твоя космішна• 27 июня в 23:02
Ответ дляБджілкаМайяUA
Ні по якій. Сказали по власному писати
Та шо ж вас ніяк не звільнять!..
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3855571

sur_sur• 27 июня в 23:01
Ответ дляАнонім Перший
Детский сад ясельная группа
Да ладно, він навіть торкався.
Бурундучиха• 27 июня в 23:07
Ответ дляБджілкаМайяUA
Ні по якій. Сказали по власному писати
Хєр їм а не за за власним і хай би що хотіли, тей робили б, з якої б то дивної радості звільнятися. Винесіть собі урок - ніяких сюсі-мусі на роботі.