БджілкаМайяUA• вчера в 22:11
Як я буду без нього далі? Як житиму? Дуже тяжко
Втрапила в брудну історію. Зʼявився новий керівник, директор напрямку. Закохалась по вуха, дах знесло. Ззовні намагалась не показувати і не приставати.
Він фліртував, проявляв знаки уваги, постійно підходив без приводу. Дотики, погляди, посмішки. Все свідчило про взаємність.
Приходжу я із відпустки, і мій прямий керівник в приватній бесіді говорить про те, що йому він сказав мене звільнити, інакше ʼякщо ти її не звільниш, я буду думати, що у вас романʼ.
Висновок: я звільняюсь, мій коханий припинив зі мною спілкуватись, робить вигляд, що мене немає. Боляче невимовно. І не через роботу, а через нього. Колись навіть хотіла звільнятись, бо мої почуття заважали роботі.
Виходить мною скористались, я не подобалась ніколи. Не можу прийняти це
Він фліртував, проявляв знаки уваги, постійно підходив без приводу. Дотики, погляди, посмішки. Все свідчило про взаємність.
Приходжу я із відпустки, і мій прямий керівник в приватній бесіді говорить про те, що йому він сказав мене звільнити, інакше ʼякщо ти її не звільниш, я буду думати, що у вас романʼ.
Висновок: я звільняюсь, мій коханий припинив зі мною спілкуватись, робить вигляд, що мене немає. Боляче невимовно. І не через роботу, а через нього. Колись навіть хотіла звільнятись, бо мої почуття заважали роботі.
Виходить мною скористались, я не подобалась ніколи. Не можу прийняти це
11
9
5
1
Дайте вподобайок• вчера в 22:14
Ответ дляКукусик
Он хоть знал, шо он ваш коханый?
Авторица уже за него замуж вышла, дитяток нарожала, а мужик только глазки ей по факту строил.
10
1
автор
БджілкаМайяUA
• вчера в 22:15
Ответ дляСоображалочка
І по якій статті вас звільнили? Це взагалі законно таке?
Ні по якій. Сказали по власному писати
6
1
1
Горня капучіно• вчера в 22:15
Так у вас даже секса не было, что ли?
Ну и ладно, найдёте работу получше, а не где себе позволяют харассмент
Ну и ладно, найдёте работу получше, а не где себе позволяют харассмент
Соображалочка• вчера в 22:19
Ответ дляБджілкаМайяUA
Ні по якій. Сказали по власному писати
А ваш безпосередній керівник чого повівся на якісь маніпуляції? Це взагалі непрофесійно
автор
БджілкаМайяUA
• вчера в 22:17
Ответ дляХитрушка-чекушка
не поняла, так вас уволил ваш же хахаль?
Виходить так. Керівник мого керівника
4
Невгамовна Бу• вчера в 22:17
автор
БджілкаМайяUA
• вчера в 22:17
Ответ дляНевгамовна Бу
З якого дива?
Дайте вподобайок• вчера в 22:18
Ответ дляНевгамовна Бу
Конечно. Даже ошибки одинаковые в тексте
8
Хитрушка-чекушка• вчера в 22:20
Ответ дляБджілкаМайяUA
Виходить так. Керівник мого керівника
и с чего это вдруг? даже не трахнул, но уволил? как-то троллем попахивает
Невгамовна Бу• вчера в 22:21
Автор, поделитесь. Что даёт придумывание тем?
Можно же книги придумывать.
Можно же книги придумывать.
1
Без комплексів• вчера в 22:24
Ответ дляНевгамовна Бу
Автор, поделитесь. Что даёт придумывание тем?
Можно же книги придумывать.
Можно же книги придумывать.
Какие книги, тут таланта 0.
2
Шкварочка• вчера в 22:24
Я не понимаю, зачем это выдумывать или копировать от куда-то сюда? Кто-то может объяснить?
Лукава Кішка• вчера в 22:36
Ответ дляSeehund
Следующая тема от главного начальника: Работает у нас на фирме одна глупая девица...))
А потом от имени офисного стола? )
Хитрушка-чекушка• вчера в 22:37
Ответ дляЛукава Кішка
А потом от имени офисного стола? )
он явно многое повидал в этом гнезде разврата)
2
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу