Залізна пані• 28 июня в 16:44
У спатифілума листя стоїть гарне, але квітів немає вже пів року
Може, йому затісно в горщику чи навпаки занадто просторо? Рослина виглядає здоровою, але не хоче цвісти.
Щастя-здоровля• 30 июня в 16:07
В сусідки квітне спатіфілум тільки тоді, коли я його поливаю. Вона у відпустку, а я квіти доглядати. Питання як так. В неї ґрунту в горщику мало, поливає рідко. Я принесла свої лоточки, поставила в лоточок і налила води. В мене спатифілуми постійно у воді стоять. Квітнуть постійно. Але ґрунт має бути легким і горщик не занадто великим