Весела пiсенька• 1 час назад
Та коли воно психічно хворе, іменуєме президентом рф, вже нажреться?
Україна запропонувала обмежити війну лише Донбасом, Херсонською та Запорізькою областями: рф відповіла на це відмовою, — заявив путін.
росія, як і раніше, ставить за мету захоплення всього Донбасу, а також ’новоросії’, – путін.
Для тих хто до сих пір варнякає, що це Зеленський та наша влада не хочуть закінчення війни. Ау, думайте!!!
Весела пiсенька
• 1 час назад
Ответ дляlilul990
А потім судьба літака польського президента, якого приглашади шоб домовитись поділити Україну
Чому ви кажете що домовлялись ділити Україну?
Маруська Му• 1 час назад
Ответ дляКуда_бежать
Я не против концертов
Но почему в Киеве - люди
А в Херсоне, Запорожье - нет, пусть там себе война
Брезгуете? Вот так и политики брезгуют потом вами всеми
Но почему в Киеве - люди
Для кварталу локальна маломасштабна війна краща за мирні угоди. Повторю, невелика локальна війна, під яку заходить фінансування від партнерів, краще за мир і ’вільне плавання’. Тим більше, що завершення війни означає кінець правління.
Ответ дляЛіплю вареники
Так изначально было. Или вы думаете он не понимал когда молчал о начале войны , что в прифронтовых местах погибнут люди.
Я вам нагадаю
Першоначальний план Польщі у випадку нападу рашки був відступити за віслу
Думаєте всіх би стали евакуювати? Просто думали шо росіяни не єбанашки
Ну шо не так?• 1 час назад
Ответ дляКуда_бежать
10 раз приглашали Зе и команду в москву на прямые переговоры
Считаю верно. И обязан ехать!!!!
Весела пiсенька
• 1 час назад
Ответ дляlilul990
Про це сікорський розказував. Шо запросили обговорити поділ України
Дайте першоджерело. Вперше чую
Ответ дляВесела пiсенька
Він хотів, щоб ми стали учасниками цього поділу України, - заявив Сікорський. - Путін хоче введення польських військ в Україну. Ось які сигнали вони нам посилали. Ми знаємо, як вони думають, протягом багатьох років. Ми знаємо, що це саме те, про що вони думали протягом багатьох років. Це було чи не найперше, що Путін сказав моєму прем´єр-міністру Дональду Туску (невдовзі стане президентом Євроради - ред.), коли він приїжджав до Москви’.
Ответ дляВесела пiсенька
Дайте першоджерело. Вперше чую
Він далі говорив, що Україна - це штучна країна, а Львів є польським містом і чому б нам просто не залагодити це разом. На щастя Туск не відреагував. Він знав, що розмова записується’, - підкреслив Сікорський.
Сікорський також зазначив, що наміри Москви щодо Криму вперше викликали його занепокоєння у 2011-2012 рр., коли Путін почав брати участь у фестивалях російських націоналістичних байкерських клубів на півострові. Проте МЗС Польщі порушило це питання лише влітку 2013 року.
’Ми дізналися, що Росія продумує, які області буде вигідно захопити’, - зазначив польський політик. Він також додав, що Варшава знала про намір Росії анексувати Запорізьку, Дніпропетровську та Одеську область. При цьому, за його словами, варіант приєднання Донбасу до РФ не розглядався, оскільки Москві це не здавалося вигідним.
Ліплю вареники• 1 час назад
Ответ дляlilul990
Я вам нагадаю
Уверена, там уже сейчас идёт подготовка и люди будут предупреждены, а уедут они или нет это на их совести. Если бы нашим сказали будет война , лучше выехать на 500 км подальше от границы спаслись бы огромное колличество людей. И если бы нам сразу сказали что это на года , а не две недели я бы не сидела с ребенком в городе который второй раз стреляют торнадо с, мы бы купили хату где то подальше в начале войны когда они стоили три копейки.
Сладко-соленая• 1 час назад
Ответ дляКуда_бежать
Я про будущее. И сравнить Киев и Запорожье … посмотрите видосы- вчера Барских пел, сегодня Виктор Павлик во дворце спорта
Все прекрасно в Киеве
Денежка капает
Все прекрасно в Киеве
Денежка капает
То чого ж ви свою жопу і пусту голову в Київ не повезли, якщо там все так чудово?
Яке ви маєте моральне право тут гавкати із-під чужого прапора, ще й мати ницість і нахабство вирішувати якому місту гірше, і патякати про якесь майбутнє? Приїжджай і не віддавай жодного сантиметра землі заради світлого майбутнього.
Запитай у херсонців, як їм живеться після звільнення, і порівняй їх відповіді хоч із мелітопольцями. Не бажаєш приїхати і посидіти в місті, або селі яке не віддають або звільняють військовим шляхом? Або в Києві, якому все чудово, бо концерти ж. Ні? То стули пельку, стратег закордонний. Дрочите на безкінечну війну, щоб вас не поперли звідти, куди ви поперлися збирати подачки за те, що ваших земляків знищують.
Ответ дляЛіплю вареники
Ніхто не думав шо росіяни будуть аж настіки жорстокі. Даже європейці цього не очікували
Куда_бежать• 1 час назад
Ответ дляЛіплю вареники
Понимала, потому и пришлось уехать
Куда_бежать• 1 час назад
Ответ дляМаруська Му
Именно так
из желе я• 1 час назад
У меня только логически не сходится? Это как -
Украина предложила ограничиться Донбассом…, а РФ отказали, так как им нужен весь Донбасс?
Куда_бежать• 1 час назад
Ответ дляСладко-соленая
Киев не мой дом. К кому мне туда ехать? Вы примите ? Приеду к вам
Хотелось бы домой, но мой дом раздают как на базаре
Ответ дляСладко-соленая
А ви як бачите вирішення? Віддати запорізьку і херсонську область? Ну це зразу можна освобождать Дніпропетровську і все шо по цій стороні Дніпра
Давайте вже просто здамося та й усе
А поговорить?• 1 час назад
Ответ дляНу шо не так?
Да, это как АТО
Меня блльше заинтересовало, а что имеется под ’Новороссией’?.... Какие области, кто знает?
Харьков тоже
Ліплю вареники• 1 час назад
Ответ дляlilul990
Это глупые отговорки. Все всё знали. Видели ковровые бомбардировки по телевизору так точно. Просто скорее всего у власти изначально был план сдать часть Украины, но простые военные этого не знали, пошли в атаку. А потом приехал Борис Джонсон и сказал зеленскому дадим столько оружия что сможете победить. А так да, европейцы не ожидали жестокости потому, что думали что Украина сразу сдастся.
Новопоштинская• 1 час назад
Ответ для175см55кг19лет (она)
Киев так не трогают, что каждый месяц десятки погибших достают из под завалов.
а как сносят целыми подъездами в многоэтажках то вам мало?
поинтересуйтесь прежде чем письками мериться.
из желе я• 1 час назад
Ответ дляКуда_бежать
Не повезло
Ответ дляЛіплю вареники
От блін,ті воєнні. В усьому завжди винуваті
Новопоштинская• 1 час назад
Ответ дляКуда_бежать
Все прекрасно в Киеве
Денежка капает
Все прекрасно в Киеве
Денежка капает
пойте и вы
Ліплю вареники• 1 час назад
Ответ дляlilul990
Виноваты те кто дал приказ разминировать чонгар и ТД
СамавиховуюКота• 1 час назад
Ответ дляКуда_бежать
Все прекрасно в Киеве
Денежка капает
Все прекрасно в Киеве
Денежка капает
Вы больной на голову тролль? Ну так лечитесь активно, или заграничная медицина совсем не справляется?
Ну шо не так?• 1 час назад
А с хрена ли дизлайки
Не он ли на коленях собирался стоять? А терь бабосики затмили мозг и поехать не может?