Весела пiсенька• 28 июня в 23:20

Та коли воно психічно хворе, іменуєме президентом рф, вже нажреться?

Україна запропонувала обмежити війну лише Донбасом, Херсонською та Запорізькою областями: рф відповіла на це відмовою, — заявив путін.
росія, як і раніше, ставить за мету захоплення всього Донбасу, а також ’новоросії’, – путін.

Для тих хто до сих пір варнякає, що це Зеленський та наша влада не хочуть закінчення війни. Ау, думайте!!!
Не танцую- но пою• 29 июня в 07:46
Ответ дляДобра, коли сита!
Люди повинні останнє віддавати, так? А що робитиме влада наша? Бігатиме по Європі з роззявленим ротом і протягнутою рукою - дайте, дайте- а потім по кишеням розпихає, еге ж?
Народу это не доходит ,что власть ворует на войне .
Война будет продолж пока будут давать деньги

Пані_Загадка• 29 июня в 08:27
Ответ дляКуда_бежать
Я не сижу. Я поняла жопу и давно уехала
Но, как раскидывается городами - шок
А ще питають, чому виїхавшин не люблять. Бо воно сидить за кордоном, і чекає, щоб до останнього укоаїнця!
Видящие_помогите• 29 июня в 08:29
Ответ дляПані_Загадка
Поддерживаю вас. Нужно было вообще без боя сдать донецкую и луганскую области. Люди были бы целы, города не разбили бы.
Крошечка-хаврошечка• 29 июня в 08:41
Ответ дляЛіплю вареники
При чем здесь посольства вообще если президент говорил улыбаясь что все хорошо ??? Это первая война в моей жизни откуда мне было знать о посольствах , для меня это не было фактом тогда. Об угрозе своему населению должен был сообщить гарант государства, а мне помешала выехать подготовка к шашлыкам.
Вам побажало виїхати лише ваше не бажання виїжджати. Якщо ви бачили виступи зеленського по телевізору, то не могли не бачити виступів Байдена, директора ЦРУ, європейських керівників. Всі як один твердили, що буде наступ, з конкретними датами. Було чимало українців, що дослухалися і виїхали або на захід України, або за кордон. Були такі, що не хотіли нікуди їхати - і ви в тому числі. Але це було ваше рішення.
Крошечка-хаврошечка• 29 июня в 08:46
Ответ дляТектологиня 80lv
Удалено администрацией...
Те, що хуйло маленьке і жадібне - то всім відомо, але не ображайте євреїв. Не приписуйте їм хуйла. Воно узьке.
Не соромлюсь• 29 июня в 09:13
Ответ дляЛеди Г
Ну так де тут лівобережна Україна?
Удалено администрацией...
ГейСюда• 29 июня в 09:21
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Не Байден повинен був це робити, ні потужник зі всякими неоднозначними заявами та його у кодло, що може бути, а може і ні, і ніяких дат не було. А чітко в середині лютого чи саме пізне з 20 по 22 вийти в ефір по всім центральним каналам, радіо, інтернету і сказати йде війна на країну, готуйтеся.
Крошечка-хаврошечка• 29 июня в 09:27
Ответ дляГейСюда
Мова не про те хто і що мав робити. Мова про те, що всі, геть усі мали доступ до інформації, що війна буде, навіть з орієнтовними датами нападу. І лише від людини залежало як використати цю інформацію. Тому треба відповідати за власні рішення, а не перекладати відповідальність за них на інших.
ГейСюда• 29 июня в 09:29
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Чіткої інформації від української влади не було, а були шашлики. Як попередити народ, то я написала, а не всякі здогадки давати людям.

Крошечка-хаврошечка• 29 июня в 09:32
Ответ дляГейСюда
Вас попереджали з екранів ТБ, вам давали альтернативні джерела інформації, ви були проінформовані про конкретні факти, які свідчили про неминучість війни і дуже скоро: зупинка авіасполучення, евакуація посольств, прийом лише військових літаків у київському аеропорту. Хто вам винен, що ви обрали позицію страуса?
ГейСюда• 29 июня в 09:36
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Центральна влада повинна була це зробити - їх обов´язок попередити про небезпеку. Не люди повинні були шукати інформацію на завгодно ´, співставляти якісь там факти. А почути чітко від президента: БУДЕ ВІЙНА!
Крошечка-хаврошечка• 29 июня в 09:40
Ответ дляГейСюда
Інформацію не потрібно було шукати, я чудово пам´ятаю новини того часу. Вам давали інформацію. Ви її ігнорували. А винен хтось інший) Я вам більше скажу - сказав би вам Зеленський що буде війна, ви б все одно його звинувачували б і нікуди не їхали б.
Коли Кличко взимку прямо сказав, що кияни , які мають можливість виїхати, повинні евакуюватися - його заплювали такі як ви. Ви завжди будете незадоволені. Більше не бачу сенсу продовжувати цей діалог.
ВундерКІНГ• 29 июня в 09:40
Ответ дляПані_Загадка
Удалено администрацией...
Дівка в намисті• 29 июня в 09:41
Ответ дляКуда_бежать
Удалено администрацией...
Пані_Загадка• 29 июня в 10:29
Ответ дляВундерКІНГ
Удалено администрацией...
Ви особисто киян захищали? Ні? То до чого ваш @іздьож?
ВундерКІНГ• 29 июня в 10:32
Ответ дляПані_Загадка
Удалено администрацией...
Дівка в намисті• 29 июня в 13:36
Ответ дляНе соромлюсь
Удалено администрацией...
Не соромлюсь• 29 июня в 13:37
Ответ дляДівка в намисті
Удалено администрацией...
Дівка в намисті• 29 июня в 13:38
Ответ дляНе соромлюсь
Удалено администрацией...

Не соромлюсь• 29 июня в 13:41
Ответ дляДівка в намисті
Удалено администрацией...

Та чого тільки я, ще українські засоби масової інформації, які пишуть що це таке.
175см55кг19лет (она)• 29 июня в 19:17
Ответ дляВундерКІНГ
Удалено администрацией...
175см55кг19лет (она)• 29 июня в 19:20
Ответ дляВундерКІНГ
Удалено администрацией...
ВундерКІНГ• 29 июня в 20:27
Ответ для175см55кг19лет (она)
Удалено администрацией...