Витворунка• Изменено 1 час назад

Работа в телеге за лайки деньги

Кому приходило такое предложение? 3 вещи лайкнула и 120 грн.но потом предлагает оплатить вещь и получить вдвое больше за неё. Развод?
Харчовий тріль• 1 час назад
Ну что вы, какой развод? Смело платите деньги

А я женатая• 1 час назад
Нет, блин, всё честно. Как вы можете сомневаться, автор?
автор Витворунка • 1 час назад
Ответ дляА я женатая
Я 2 раза лайкала по 120 пришло. Но никогда не покупала. Даже написала в чате что это развод.
бЭйбА• 1 час назад
Ответ дляА я женатая
Разве интернет может врать ?)
автор Витворунка • 1 час назад
Ответ длябЭйбА
Разве интернет может врать ?)
Нашла как раз информацию
Задолбулька• 1 час назад
Працюю в моно, по 3-4 людини в день звертаються з такими кейсами. Звичайно це шахрайство, 2-3 рази по 100 грн вам скинуть, скажуть - от бачите, все приходить, закидайте тепер 20к, отримаєте 40к. Люди кидають в на цьому всьо.
Харчовий тріль• 1 час назад
Ответ дляЗадолбулька
Лучше бы автор в моно работала, чем херней страдала. Скиньте ей ссылки на вакансии в моно )
автор Витворунка • 1 час назад
Ответ дляЗадолбулька
Да я прошлый раз это поняла. Если бы так легко можно было заработать все бы сидели лайкали и покупали за 2000 с возвратом 4000
Я короче только лайкнула за 120 и на этом все
автор Витворунка • 1 час назад
Ответ дляХарчовий тріль
Если бы возможно

Задолбулька• 1 час назад
Ответ дляВитворунка
ну в найближчі дні будьте обержні з дзвінками, чатами, посиланнями - бо вони в вас вже відчули жертву і можуть спробувати катнути якось інакше
автор Витворунка • 1 час назад
Ответ дляЗадолбулька
Я давала интернет карту. На всякий случай.
Задолбулька• 1 час назад
Ответ дляВитворунка
Тільки номер карти чи ще якісь дані? Де саме ви спілкувались? Ваш номер телефону видно в месенджерах?
Задолбулька• 1 час назад
Ответ дляВитворунка
І де ви ’лайкали’ речі? Були якісь посилання?
автор Витворунка • 1 час назад
Ответ дляЗадолбулька
Номер не видно, карту интернетовскую давала, которая для платежей, там денег нет
Гравіцапа• 1 час назад
Так, це розвод, але я читала про це раніше і коли запропонували купити, сказала, що у мене на картці тільки 8 грн, зразу написали ’Ви не підходите для цієї роботи’))
автор Витворунка • 1 час назад
Ответ дляЗадолбулька
В телеге они реально кидали ссылку на розетку. Но кроме трез ласковый и 120 грн я больше ничего не делала. Я ещё в прошлый раз поняла.ю. что это приманка а когда я?куплю вещь то все. Деньги ту-ту
Гравіцапа• 1 час назад
Ответ дляЗадолбулька
Вони дають посилання, у мене були не речі, а готелі. Це може бути що завгодно, кожного разу вони нове вигадують.
автор Витворунка • 1 час назад
Ответ дляГравіцапа
Ага, а так заманчиво. Но интересно, покупка на розетке а разве нельзя её отменить если это реальная розетка?
автор Витворунка • 1 час назад
Ответ дляГравіцапа
А мне и прошлый раз и этот розетка вещи какие то.

Задолбулька• 1 час назад
Ответ дляГравіцапа
Я це до того, що могло бути фішингове посилання, яке отримає дані вашої картки. Тому по посиланням від незнайомих людей краще не ходити, або відкривати в браузері в режимі інкогніто і ніяких персональних даних там не вводити
Задолбулька• 1 час назад
Ответ дляВитворунка
у вас збереглось посилання? можете його показати? ви прям впевнені, що це розетка а не копія сайта?
Гравіцапа• 1 час назад
Ответ дляЗадолбулька
Так-так, все вірно, тільки в інкогніто потрібно відкривати. Даних вони не просять ніяких, лайк і скрин, що ти лайкнув.
автор Витворунка • 1 час назад
Ответ дляЗадолбулька
Да это розетка я вошла там твой кабинет и все
автор Витворунка • 1 час назад
Ответ дляГравіцапа
А я обычно заходила? Чем это мне грозит?
Гравіцапа• 55 минут назад
Ответ дляВитворунка
В Вашому випадку не знаю, я в хакерстві не дуже розбираюсь, але всі підозрілі посилання треба відкривати в інкогніто і не заходити в свій справжній кабінет. Не відповідаю більше на такі пропозиції, головний біль від них тільки.
автор Витворунка • 54 минуты назад
Ответ дляГравіцапа
Это точно. Ну его нафиг