Примарочка• 1 час назад

Замовлення на шафі

Дівчата, є питання)
Останнім часом на шафі в мене оформлюють замовлення, і відправляють автоматичне повідомлення. Товар не оплачений, покупці без рейтингу, нові на платформі. Просто оформлюють замовлення, повідомлення автоматично і зникають. Я пишу, що відправка після оплати і скидаю карту, але нічого далі не відбувається, і через декілька днів я відміняю замовлення. Ось вчора знов хтось подібним чином оформив замовлення, я навіть його не приймала, вказала про оплату, досі без відповіді повідомлення. Раніше такого не було в мене
Марс атакує• 1 час назад
Я когда-то читала отзывы про шафу. Там очень много было подобных историй. Писали, что это боты шафы для имитация живости ресурса

Туся муся• 1 час назад
Ответ дляМарс атакує
Это наверно я и писала)
Туся муся• 1 час назад
У меня часто так.
автор Примарочка • 1 час назад
Ответ дляМарс атакує
В мене вже теж така думка зʼявилась, бо в переписці повідомлення від шафа зразу зʼявляється, ніби це новий покупець, подзвоніть йому щоб не втратити замовлення. Хоча я памʼятаю, раніше особиста інформація на шафі була заборонена, там навіть номер не можна було вказати. Я на одному такому замовленні, написала покупцеві в телеграм, вона не відповіла. Тоді я відмінила замовлення, а в переписці вказала, що ви не відповідаєте на повідомлення, замовлення не оплачене, вимушена його скасувати. То мені потім в чаті прийшло повідомлення від шафа, що переписка в меседжері вважається успішною угодою, і що треба платити за неї відсоток😁
А я собі подумала, що це якась схема шафи, щоб отримати свій відсоток від продажу, навіть якщо його і не було
Ангелок з ріжками• 1 час назад
Это боты. Сами сотрудники Шафы это делают. Маразм, но это правда.
Также есть просто те кто расчитывает на халяву по типу Олх, оформляя заказ и отправляя это стандартное шаблонное уведомление «я оформила замовлення, коли Ви зможете його надіслати»

У меня та же херня, пишу в ответ, после оплаты или предоплаты. В ответ если и просмотрено - молчание. А в большинстве случаев - даже не смотрят.

Но рейтинг Шафа снижает за это потом продавцам.
Это самая конченная платформа.
автор Примарочка • 1 час назад
Ответ дляТуся муся
У меня часто так.
Теж оформлюють замовлення і не виходять на звʼязок? І профілі у них пусті завжди
автор Примарочка • 1 час назад
Ответ дляАнгелок з ріжками

Это самая конченная платформа.
Ого, а за що вони рейтинг знижують?
Туся муся• 1 час назад
Ответ дляПримарочка
Да. И если через год зайти на тот профиль то он так и останется пустой
Ангелок з ріжками• 1 час назад
Ответ дляПримарочка
Насколько они копчённые, понимаете? Сами это делают, чтоб потом содрать % даже если Вы ничего не продали. В случае если отказываетесь, блокируют страницу. Ну чем не мошенничество с их стороны?

Освічую темряву• 1 час назад
Скасовуйте через адмінів, щоб рейтинг не падав
автор Примарочка • 1 час назад
Ответ дляОсвічую темряву
Підкажіть, будь ласка, як це робити. Бо я відміняю через їх кнопку «відхилити», пишу шо покупець не виходить на звʼязок
Освічую темряву• 1 час назад
Зворотній зв´язок - пишіть, щоб скасувати замовлення і номер
Ангелок з ріжками• 1 час назад
Ответ дляПримарочка
Ого, а за що вони рейтинг знижують?
Потому что заказ считается отклонённый продавцом, тоесть Вами. И плевать бы на это, но они потом из за этого перестают показывать в каталоге (поиске, на сайте Ваш товар) тоесть покупателям он не виден, так по крайней мере было совсем недавно, была кучу жалоб от продавцов, исправили они это или нет, не знаю. Пока мой товар видно в поиске. Но таких заказов, что нажмякают ту кнопку и пропадают - куча. Рейтинг уже и так низкий. Тупо из за этих анонимных аккаунтов пустых. Такие заказы прилетают или от совсем пустых аккаунтов что только зарезались или от давних, но тоже пустых или почти пустых. 80% это сами боты Шафы. 20% тех кто ждёт халявы - отправки без оплаты / предоплаты.
автор Примарочка • 1 час назад
Ответ дляАнгелок з ріжками
Капець(
Я за тиждень останній вже декілька так відмінила замовлень
автор Примарочка • 1 час назад
Ответ дляОсвічую темряву
Дякую 🙏
Ангелок з ріжками• 1 час назад
Ответ дляОсвічую темряву
Я пару раз писала. Во первых отвечают долго, во вторых они нихера не делают. Типа да, мы сами отменили. Но рейтинг все равно снижается у продавца. Шарашкина контора. Тупые админы.
Освічую темряву• 1 час назад
Ответ дляАнгелок з ріжками
Я пишу майже кожного дня і скасовують завжди. На рейтинг не впливають ті замовлення
Ангелок з ріжками• 1 час назад
Ответ дляОсвічую темряву
У Вас много терпения и видимо свободного времени. Я пару раз так писала. И потом забила на это, надоело
Освічую темряву• 1 час назад
Ответ дляАнгелок з ріжками
Так в мене є 10 секунд вільного часу, що відправити одне смс. Кожного дня я пишу щодо різних замовлень, а не одного й того ж

Ангелок з ріжками• 1 час назад
Ответ дляОсвічую темряву
Там надо сидеть в этом чате, чтоб они расчехлялись. Закрываешь тот чат, и игнор твоего обращения. Они его закрывают как не рассмотренное. Так у меня было, и не раз.
Освічую темряву• 1 час назад
Ответ дляАнгелок з ріжками
Мабуть, вашу енергетику відчувають😂 Я пишу один раз і все
Оч@ров@Шк@• 44 минуты назад
В такому випадку я пишу покупцю на Вайбер, якщо він не має Вайбера, то відміняю замовлення. В мене часто таке буває.