Кава з адреналіном• 14 июня в 15:02
Sinsay. Чи відміняє сам замовлення
Ще 11 числа оформила замовлення на останню одиницю товару, статус змінився на Передано на пакування і все. Ніяких змін досі. Зазвичай все швидко їде. Написала їм на пошту, поки тиша. В кого подібна ситуація була?
сЛАдКОежКА• 14 июня в 15:11
у меня ни разу еще не отменял, даже если была последняя позиция, недавний заказ был отправлен на второй день
2
ЗдесяЯ• 14 июня в 15:48
Так, в мене так два рази було- відмінили і ніякого повідомлення не прийшло
1
автор
Кава з адреналіном
• 14 июня в 17:23
Ответ дляЗдесяЯ
Так, в мене так два рази було- відмінили і ніякого повідомлення не прийшло
А через скільки днів у вас замовлення скасували +-
ЗдесяЯ• 14 июня в 17:24
Ответ дляКава з адреналіном
А через скільки днів у вас замовлення скасували +-
Днів через 5- не менше, я так розумію що не було тоді в наявності.
автор
Кава з адреналіном
• 14 июня в 19:02
Ответ дляЗдесяЯ
Днів через 5- не менше, я так розумію що не було тоді в наявності.
Дякую
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу