Чижик Пижик• 29 июня в 17:21

Хочу сделать биозавивку волос, на что обращать внимание при выборе мастера?

Девочки хочу сыну сделать биозавивку, какие сейчас составы хорошие? На что обращать внимание нужно? Работы у мастера хорошие но не понимаю это нормальная цена на короткие волосы 2000 грн?
Если советуете не делать, то его уже не отговорить
Белая и пушистая• 29 июня в 17:35
А син хоче?

Белая и пушистая• 29 июня в 17:39
Я дивлюся на цю тенденцію у хлопців довгі чілки і кудрі на лобі до носа і думаю, що краще епіляцію б робили, як дівчата.
Як сказала одна мама, на голові у молоді зараз пі...ки.
Дадосвидания• 29 июня в 18:31
Можу вам дати свого майстра, якщо хочете. Вона цілі баскетбольні команди завиває))) дуже багато хлопців до неї ходять. Мені робить біозавивку від Інебрія. Я задоволена. І ціна помірна. Але є ви місто не писали. Ви з розумієте що в кожному місті свої ціни?
автор Чижик Пижик • 29 июня в 18:43
Ответ дляДадосвидания
Днепр
автор Чижик Пижик • 29 июня в 18:44
Ответ дляБелая и пушистая
А син хоче?
Конечно очень, мне эти барашки не нравятся, вид грязных волос
автор Чижик Пижик • 29 июня в 18:47
Ответ дляДадосвидания
А вы сколько платите? У вас длина какая?
Просто спрашивала у двух мастеров у одной 2000 у другой 5500, какими составами работают не охотно говорят, у той что 2000 по-моему вот инебрия
Дадосвидания• 29 июня в 20:20
Ответ дляЧижик Пижик
Як це неохоче??? Вони мають і зобов´язані вам не тільки сказати, а і показати те, що наносять на голову. Наприклад в тій же інебрії є кілька составів для різних типів волосся. Волосся в мене третя довжина, останній раз робила в квітні, 4 тис. Київ. До майстра який тримає в таємниці складові роботи я би не пішла.