СМСница• 29 июня в 21:19

Порекомендуйте клініку для ЕКЗ (штучне запліднення)

Вітаю. Шукаю особисті рекомендації результативних та якісних клінік репродуктивної медицини/лікарів-репродуктологів. Ціль - штучне запліднення. В анамнезі - вік (40 років) та низький амг (0,85). Також буду вдячна, якщо хтось поділиться тематичними групами на цю тему. Дякую❤️
ТигрЛьвович• 29 июня в 21:54
Мать и Дитя в Киеве, например. Я делала у Холодян, успешно.

Incol• 29 июня в 22:05
Якщо маєте бажання і це чимось буде корисно - можу кинути інсту профіль українки в Польші . Вона народила першу дитину через ЕКЗ ( там це було безкоштовно) і планувала другу вагітність тим же способом але пізніше, Отримвла по аналізу показник ідентичний вашому ( 0, 85) , прискорилася, зараз проходить всі аналізи і планує другий раз .
автор K.Yurchenko • 30 июня в 15:53
Ответ дляIncol
Буду вдячна❤️
автор K.Yurchenko • 30 июня в 15:53
Ответ дляТигрЛьвович
Дякую❤️