Кучерявочка• сегодня в 11:58

Розлучення, якщо є діти

Хочу розлучитися з чоловіком .
Здається , що немає почуттів з двох сторін .
Але є дитина 2роки ( дуже любить батька) через це не можу наважитись на розлучення + є страх майбутнього
60 метрів сметани• сегодня в 11:58
Тогда сидите на попе ровно, раз не можете без мужа жить в финансовом достатке.
Если он ещё и отец хороший.

Птиця Говорун• сегодня в 11:59
А що заважає дитині любити батька після розлучення?
Sugar suka• сегодня в 12:02
Не смешите с тем дуже любить у 2 роки. Подсунете нового папу в его 4, все будет хорошо. Если ничего между вами нет, ребёнок не клей
Варена цибуля• сегодня в 12:13
Чтобы проверить чувства, необходимо пожить какое-то время раздельно, так Вы сможете понять, хотите ли Вы разводится или не хотите
Кинг-Конгша• сегодня в 12:16
автор що з роботою, фінансами, житлом? Чоловік в курсі ваших намірів?
Домашка• сегодня в 12:34
Ок. Ви це вирішили. Як плануєте жити? За що? Є власна фінансова база і щоб дитина ні в чому не мала нужди?
Куратор дебошей• 2 часа назад
Ребёнок тут вообще не при чём. Может вы не разводитесь , потому, что жить вам будет негде и не на что ?