Туфли в чешуе• 30 июня в 10:46
Сніданок на схудненні 62
Добрий ранок, смачного!!!
Атятя_тётя• 30 июня в 12:07
Ответ длявре_Динка
у мене вага 51-51.5, зайвих півтора - весь сезон обʼїдаюся фруктами з саду, на декілька днів, максимум тиждень може піднятись вага на 1 кг, як сходжу нормальн ов туалет, вага повертається до 51.5-51
не думаю що у автора через черешню буде якийся прям аврал
БлинчикБезСметанки• 30 июня в 12:25
первый раз наблюдаю публику, алчно жаждущую отчетов о туалетных хрониках, все у автора хорошо будет, ни одна черешня не ляжет мертвым грузом на ее совесть перед народом)
Тішуся неперетішуся• 30 июня в 12:42
Ответ дляТуфли в чешуе
Не набрид
Вы совсем не понимаете что столько жира с утра (орехи и сыр)вам тормозят весь дневной процесс похудения???да и жир жиру рознь,жир в оливковом масле полезнее и участвует в метаболизме чем жир из вашего невкусного акционного бри
Туфли в чешуе
• 30 июня в 12:45
Ответ дляТішуся неперетішуся
Удалено администрацией...
Тішуся неперетішуся• 30 июня в 12:51
Ответ дляТуфли в чешуе
Удалено администрацией...
Туфли в чешуе
• 30 июня в 12:52
Ответ дляТішуся неперетішуся
Удалено администрацией...
Тішуся неперетішуся• 30 июня в 12:52
Ответ дляТуфли в чешуе
Удалено администрацией...
Тішуся неперетішуся• 30 июня в 12:54
Ответ дляТуфли в чешуе
Удалено администрацией...
Тішуся неперетішуся• 30 июня в 12:55
Ответ дляТуфли в чешуе
Удалено администрацией...
Тішуся неперетішуся• 30 июня в 12:58
Ответ дляТуфли в чешуе
Удалено администрацией...
Туфли в чешуе
• 30 июня в 13:00
Ответ дляТішуся неперетішуся
Удалено администрацией...
Туфли в чешуе
• 30 июня в 13:02
Ответ дляТішуся неперетішуся
Удалено администрацией...
Туфли в чешуе
• 30 июня в 13:24
Ответ дляАяВсёЗнаю
мені здається чи ні...краще вечері на схудненні...
Можливо, але вечерь часто немає, а сніданки завжди є.
всегдаДаДа• 30 июня в 13:39
Ответ дляАтятя_тётя
это не у меня - а у худеющих. которые худеют с понедельника, или после НГ. я все лето на даче живу, мне тот шашлык приелся, я на одном мясе и рыбе и живу. Посмотрим короче когда автор решиться вес сказать. Чего она прямо сейчас не может??
А вона вам щось винна?)) В якій формі звіт треба? Такі жіночки як ви максимально чарівні
Неправдиша• 30 июня в 14:25
Ответ дляМлинець Мій
Вам этот сырок не надоел? Можно молочницу выкормить им
Или вылечить, там же плесень
Трактор Віка• 30 июня в 15:58
Ответ дляТуфли в чешуе
Ооо, супер, значить в мене все попереду ще
Так, Ви рухаєтеся у вірному напрямку і все у Вас вийде :)
Туфли в чешуе
• 30 июня в 16:03
Ответ дляТрактор Віка
Дякую!!!
Позаземний розум• 30 июня в 17:44
Ответ дляГуби з філером
Автор, ви молодець, що худаєте і їсте добру гарну їжу. Але кількість.....мене вражає. Не раз бачила ваші фото тут. Я і чоловік сьогодні снідали: кожний по два яйця варених + чай. Чоловік одне яйце розрізав навпіл і на хліб з маслом виклав, друге просто, я обидва яйця просто. І ми наїлись! Обід буде на роботі в 12:00 і нам норм. І чоловік у мене не худенький! Як вам то все влазить? Вчора на сніданок було: по одному бутерброду з червоною рибкою+чай. Ну і т.д....
Прикольно- нехуденький чоловік снідає як 3 річна дитина в садочку). Тільки замість другого яєчка трошки кашки в них)))))) Який брєд тут тільки не прочитаєш, ну хіба що чоловік з голодухи фаст-фудом догоняється, а ви не знаєте
Всюди влазю• 30 июня в 18:19
Ответ дляАтятя_тётя
сахар, который повысит Вам инсулин, который приведет к задержке липолиза, в свою очередь происходит задержка жировых клеток в тканях. Грустно. что до сих пор люди понимают похудение - как поел-покакал,это сложные процессы в организме
А якщо в неї не підійметься інсулін, а буде в нормі?
Атятя_тётя• 30 июня в 18:23
Ответ дляВсюди влазю
после еды такой как быстрые углеводы, сладости - всегда идет резкий скачок инсулина. а если постоянно под*едать его, теперь у автора и на обед персики сладкие, то он и останется в повышенном состоянии. И не даст жиру свободы на выход) образно говоря)
достаточно понимать - что такое липолиз. а не просто какакать как автор)
Всюди влазю• 30 июня в 18:22
Ответ длявре_Динка
у мене також сезон фруктів, також обʼїдалась черешнями, вже відійшли.. на черзі спіє лохина і абрикоса...
то в мене також то туди- то сюди... але треба впихувати ще ківі в раціон, щоб швидше виходило
доречі повернулась з Одеси, в тій вазі в якій і поїхала) юху.. але всеодно хочеться скинути кілограмчик-півтора, але ж цей сезон фруктів в саду
Вам абрикосів мало, щоб швидше виходило?
Ответ дляВсюди влазю
дибільний організм. не зʼїм ківі - не сходжу завтра в туалет... це ще добре що я відкрила для себе ківі. раніше ходила раз в 3-5 днів, а то і рідше.. а почала їсти по 2 ківі в день то й ходити почала.. зараз набрид, та і домашніх фруктів вдосталь. але не виходить кожен день...
наче й смішно, але як є
Всюди влазю• 30 июня в 18:27
Ответ дляАтятя_тётя
Я знаю що таке ліполіз, пані скайлаб. Не у всіх так погано працює підшлункова, щоб інсулін стрибав. Ви завжди забуваєте про емоції. Інсулін стрибає від стресу.
Атятя_тётя• 30 июня в 18:31
Ответ дляВсюди влазю
у всех людей без исключения после еды инсулин повышен, даже у здоровых, ( кроме диабетчиков 1 ст), это естественный процесс биохимии организма как бэ
Ненька наша• 30 июня в 19:24
Ответ дляТішуся неперетішуся
У неё акционный, а у вас эксклюзивный?)
Туфли в чешуе
• 30 июня в 19:54
Ответ дляНенька наша
У неё акционный, а у вас эксклюзивный?)
Ага, хотіла попросити, щоб мені прислала, хочу спробувати смачний. А то все несмачний і несмачний їм ))))
БлинчикБезСметанки• 30 июня в 20:14
Ответ дляТуфли в чешуе
виднó, не судилося вам скуштувати тих елітних життєдайних сирів, безкоштовно, без реєстрації і смс тільки настановчі рекомендації (але багато!) експерткинь, не забувайте уклінно дякувати