Люблю_смаколики• 30 июня в 15:24

Як переконати чоловіка, що квартира - це ніщо в порівнянні з будинком?

Я не знаю як це, коли маєш можливість мати будинок, можна хотіти квартиру? чи це зі мною щось не так???
Зробіть вибір:
вже голосів: 282
я за будинок
вважаю краще квартира
Скажений гудзик• 30 июня в 15:36
Ответ дляФизрукая
Вартість і розмір зливної ями, висота паркану, яка охоронка, вартість чистки басейну, ливньовка, виклик майстрів електро-газ або до бойлеру з котлом і т.п.?
Каналізація центалізована 500 грн/ міс оплата
Басейн чистимо самі
Парках збудований 20 років тому
Електро чоловік сам вміє
Газ один раз 20 років життя в будинку 1000 гривень
Ніколи б не жила в квартирі
Більше того, зараз будемо ще один

автор Люблю_смаколики • 30 июня в 15:35
Ответ дляНа границе
Я никогда не жила в доме, поэтому не знаю каково это. Ваш муж жил когда-либо в доме?
Ні, він все життя жив з батьками на 30 квадратах, а далі на зйомі 30 квадратів
ЯяяКакаджамбо• 30 июня в 15:36
Ответ дляЛюблю_смаколики
Может вам сначала пожить на аренде в доме?
автор Люблю_смаколики • 30 июня в 15:36
Ответ дляviter33
Будинок хочете ви
а пахати навколо нього і вкладати в нього кошти та здоров’я - чоловіку
Нема дурних)))
А жити в коробці на 30 квадратів краще? Господи збережи
Харчовий тріль• 30 июня в 15:36
Сестра живет в доме, я в квартире
Завидуем друг другу
Комуналку, кстати, она больше платит в 3 раза
автор Люблю_смаколики • 30 июня в 15:36
Ответ дляБожий одуванчик
Ваш чоловік не ідіот, і розуміє, що всіма ремонтами буде займатися він, а не ви, йому геморой, а вам - відпочинок. От і не хоче
Мій чоловік і ремонти хахаха, скоріше я)
viter33• 30 июня в 15:37
Ответ дляЛюблю_смаколики
Ще раз - ваш чоловік розуміє, що ви питимете каву на веранді, а він - робитиме/фінансуватиме все решта )))
А роботи (і фінансів) треба в рази більше, ніж на ’коробку на 30 квадратів’ і постійно, нон-стоп
ЯяяКакаджамбо• 30 июня в 15:37
Ответ дляХарчовий тріль
Сестра живет в доме, я в квартире
Завидуем друг другу
Чудеса.
У меня за дом 140 квадратов и квартиру 72 коммуналка одинаковая
автор Люблю_смаколики • 30 июня в 15:38
Ответ дляЛюблю Украину
Меня муж сейчас пытается переубедить, хочет дом, а я квартиру. Это катастрофа конца и края спорам нет😂 каждый на своем стоит
Розкажете потім що вирішили, лиш би до розлучення не дійшло , бо в нас доходить до суперечок навіть вночі

Указка• 30 июня в 15:38
Ответ дляСкажений гудзик
Ми в будинку
Світло є
Газ є
Вода є
В будинку прохолода зараз
Басейн
Сусіди далеко
Площа велика
Для мене тільки переваги
Син живе в квартирі але він студент
Ага, а работы сколько. То убираешь, то поливаешь, то бурьяны выкорчевываешь мало того, что в доме вечно убираешь, так еще и на территории.
Насадила я цветов. Вчера час поливала только. Хотела посидеть вечером полюбоваться, так комаров в этом году столько, прям заедают.
Но все равно, в квартиру не хочу больше :)
Харчовий тріль• 30 июня в 15:39
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Чудеса.
Не буду спорить, у нас так
Возможно от кол-ва людей зависит и от квадратуры
Нас двое
А их 4
Но я все равно мечтаю о доме
Бабуся Бетман• 30 июня в 15:39
Я була як ваш чоловік поки ми не переїхали до будинку 7 років назад. Спочатку ревіла, було страшно самій)) зараз розумію, що була дурепа і можна було б раніше почати будувати. Але будинок класний тільки тоді коли він зроблений повністю під твої потреби.

Можливо вам як компроміс розглянути таунхаус, хоча сусіди за стіною будуть, але територія невелика і роботи там небагато
Поумничка• 30 июня в 15:39
Ответ дляСкажений гудзик
Ми в будинку
Світло є
Газ є
Вода є
В будинку прохолода зараз
Басейн
Сусіди далеко
Площа велика
Для мене тільки переваги
Син живе в квартирі але він студент
У нас то же самое. Новый современный дом, никаких огородов, трава, бассейн и дом. Куча панелей, инверторы, накопители, генератор и всё остальное. Но это очень дорого
Если нет материальной возможности разгуляться, лучше квартира
автор Люблю_смаколики • 30 июня в 15:40
Ответ дляСкажений гудзик
Ми в будинку
Світло є
Газ є
Вода є
В будинку прохолода зараз
Басейн
Сусіди далеко
Площа велика
Для мене тільки переваги
Син живе в квартирі але він студент
Господи, вітаю Вас, цінуйте! я прожила все незаміжнє життя в будинку, а тепер ми з чоловіком в 1 кімнатній, 2 роки одружені, я ніколи до цього кошмару не звикну
Хачапууури• 30 июня в 15:40
Ответ дляviter33
Будинок хочете ви
Нема дурних)))
100%.
Біля будинку дофіга чоловічої роботи, яку жінка фізично не витягне.
Не порівняти з клумбами аж ніяк.
Я пам´ятаю, як дідусь постійно щось робив.
Ми теж були чимось зайняті - фарбували, білили, пололи. Але ж це суттєво менше навантаження.
Треба дуже любити оту мороку.
Бабуся Бетман• 30 июня в 15:41
Ответ дляНалитое яблочко
Так а що там робити? Двора покосити то і жінка може...
А листя згрібати, а траву вичистити після зими, удобрити, помити подвір´я. Навіть щоб ту каву випити на терасі її треба помтійно прибирати
автор Люблю_смаколики • 30 июня в 15:41
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Мы второй год в доме - даже не представляю какие аргументы в войну могут быть за квартиру...
думаю, що ніякі окрім ліні і страху, що не потягне
ЯяяКакаджамбо• 30 июня в 15:41
Ответ дляПоумничка
Инвертор в квартиру и в дом стоит одинаково, если что.
Если не создавать себе в доме условия лучше, чем в квартире - то цена вопроса жизни в доме будет даже дешевле
автор Люблю_смаколики • 30 июня в 15:41
Ответ дляТяжка справа
Автор, больше трагизма «????»
?

Бабуся Бетман• 30 июня в 15:41
Ответ дляЛамборджини
я уже предвкушаю три тонны листья осенью собирать, траву косить каждые три недели.... ой... а деревья, огород ( пусть и не большой)
Траву щонеділі треба косити якщо стоїть автополив))
автор Люблю_смаколики • 30 июня в 15:42
Ответ дляviter33
Нах ’звичайній сім’ї’ ’крутий особняк на 3 поверхи’ ?
У вас 6 дітей і куча родичів постійно тусуються ?
Мені будиночок, 1 поверх, 100 кв.м. більше не треба
viter33• 30 июня в 15:42
Ответ дляХачапууури
100%.
Не порівняти з клумбами аж ніяк.
Треба дуже любити оту мороку.
Баришня, з якою зустрічаюся, якось заїкнулася про будинок
Після мого емоційного виступу на цю тему (типу ’лише через мій труп’))))) більше не згадує
Обоє живемо в квартирах
Я маю досвід проживання в будинку (((
Скажений гудзик• 30 июня в 15:42
Ответ дляУказка
Скільки? Годину ввечері
Полив автоматизований
Комарів в нас немає
Я в квартиру ніколи і не хотіла
Ми дорослі люди і це наш свідомий вибір жити в приватному будинку і бути максимально автономними від державних
´ благ’
Головне, що нам подобається а думка інших це всього лише їхня думка
viter33• 30 июня в 15:44
Ответ дляЛюблю_смаколики
Це не вам писав
Дописувачці, яка писала про ’крутий особняк на 3 поверхи’
Божий одуванчик• 30 июня в 15:44
Ответ дляЛюблю_смаколики
А що ви вмієте?
viter33• 30 июня в 15:44
Ответ дляБожий одуванчик
А що ви вмієте?
Хотіти будинок)))
Поумничка• 30 июня в 15:44
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Про дешевле речь не шла, для нас комфортно в доме. А панели в квартиру как вы поставите?
автор Люблю_смаколики • 30 июня в 15:44
Ответ для.Апельсинка.
Треба було брати чоловікамз села)) такого ніяк в квартиру не затягнеш. Я такого маю. Я хотіла квартиру, він будинок. Маємо будинок і він ним повністю займається, він так звик. Йому в задоволення ремонтувати шось для себе, будувати (гараж, зону відпочинку, мангал зараз робить). До того жили в однушщі, казав шо ненавидить квартири, бо це коробка і йому тісно. Якщо важ ніколи не див в будинку йому там буде тяжко, бо роботи насправді багато.
Тепер я живу в однушці, а життя до одруження прожила в домі. Хочу здуріти тут....ну якщо інші призвичаїлись, то може і мій не безнадійний🤭
Скажений гудзик• 30 июня в 15:45
Ответ дляПоумничка
В мене є город
Помідори, огірки, зелень
Панелі з 2020 року стоять
Божий одуванчик• 30 июня в 15:45
Ответ дляЛюблю_смаколики
А що, будинок дешевший за двокімнатну квартиру?