Сиреневенькая• 30 июня в 13:17

Тато досі хоче, щоб я стала поліцейською

Мій тато дуже хотів, щоб я працювала в поліції. Якщо чесно, це була більше його мрія, ніж моя. Саме він нав´язав мені цю ідею, і я певний час була впевнена, що справді цього хочу. Однією з причин було те, що його племінник працював у поліції. Тато навіть спеціально розпитував його, як мені туди потрапити, які документи потрібні та як пройти конкурс. Було видно, що він дуже хотів, щоб я пішла саме цим шляхом.

Через це я тричі проходила конкурс на службу, але всі три спроби були невдалими. Після цього я вирішила більше не витрачати на це сили ,час та гроші й закинула цю ідею.

І це не вперше. До цього тато так само наполягав, щоб я стала медсестрою, а мій брат — футболістом і він дійсно ходив в футболу школу поки не отримав серйозну травму.Складається враження, що він дуже хоче сам вирішувати, ким мають бути його діти, замість того щоб дозволити нам обирати власний шлях.

Проблема в тому, що тато досі не може змиритися з моїм рішенням і час від часу повертається до цієї теми. Каже, що треба було пробувати ще, не здаватися.

Але я зрозуміла, що насправді це ніколи не було моєю власною мрією. Зараз мені здається, що краще шукати свій шлях, а не жити чужими очікуваннями та мріями.

Чи були у вас подібні ситуації? Як ви реагували, коли батьки намагалися визначити ваше майбутнє замість вас?
автор Сиреневенькая • 30 июня в 13:39
Ответ дляЗа ким я буду?
Ви сама ким хочете бути? Є ідеї?
Хочу подорожувати

автор Сиреневенькая • 30 июня в 13:40
Ответ дляХочу наколоти губи
Нормальный человек не хочет стать проституткой/киллером и т.п.) а все остальное имеет место быть
Краще бути просити кою і ясно заробляти,аніж копом і трусити важко зароблені гроші із цих проституток
автор Сиреневенькая • 30 июня в 13:41
Ответ дляАкуна_Матата
- Маруся я хочу шоб ты была полицейским
- хорошо, папа, оплати мне обучение самообороне, мед образование и пр
А еще папа я тоже тебя люблю и очень хочу чтобы ТЫ был олигархом! Вот вижу тебя олигархом
- Маруся. я хочу чтобы ты
- я тоже вижу тебя олигархом! почему ты до сих пор им не стал? ХОчу богатого отца..
Блажь и родительские фантазии... нездоровые фантазии. Реально написано в посте 2. Он занимался с вами спортом? Он вас тренировал? Изучал право? или просто сидел ровно и фантазировал хАчу... шоб гордится перед соседями.. он вложился в ВАС? Годами, десятками лет? Или просто сопли-фантазии и прессинг? Как было?
Так ,він сам лінивий та безтолковий все життя
автор Сиреневенькая • 30 июня в 13:42
Ответ дляАяВсёЗнаю
я ше можу зрозуміти, коли як в моїх знайомих у батьків велика стоматологічна клініка і вони хочуть щоб син йшов в мед і поступово перейняв бізнес. А такі якісь нелогічні забаганки як дитини. Ваш батько ким став? Йому взагалі скільки років? Мій знайомий в 50 кинув свою кар’єру (при посаді і пагонах у виконавчій владі) і відкрив школу танців. Може, і ваш хай шевелиться, а то тільки іншим вигадує заняття
В моїх батьків немає бізнесу
Барабан для дорослих• 30 июня в 13:44
Ответ дляСиреневенькая
Ні,просто мрійник
От хоче так і все
А те,що мій брат отримав в підлітковому віці в тій школі серйозну травму отримав і місяцями лежав із гіпсом вдома то ж фігня
І добре,що я його не послухала за медсестру і не пішла на неї вчитися
Так,хоче,але чужими руками
Да не просто мечтатель. Не пишите ложь.
Рассуждения наших людей старшего возраста:’...работает в ментовке- много бабла имеет...´´. .Это просто национальная черта- жлобство до халявный денег... И подводные камни современных реалий его не волнуют.
Отправка вас на фронт..этого желает ваш ’папаша?’...@@@@@@@
автор Сиреневенькая • 30 июня в 13:43
Ответ дляЗа ким я буду?
З неадекватною туди не беруть, абітурієнти проходять психологічні тести і контроль. А далі життя впливає виходить
Беруть щей як
Ті тести до одного місця
Акуна_Матата• 30 июня в 13:43
++ отключите хорошую девочку,, послушную дочку. Это путь в никуда и путь к травмам, дело в корне НЕБЛАгодарное. Вам надо - вы делаете! Точка. А фантазии - это не ваша задача.
- я хочу..
- тема закрыта! Ты помнишь сколько мне лет? ХОти про себя.. у меня свои мечты и фантазии - они в приоритете! я не Дед мороз я не буду выполнять твои желания.
За ким я буду?• 30 июня в 14:13
Ответ дляСиреневенькая
Хочу подорожувати
Ідіть навчатися на менеджера тур бізнесу
автор Сиреневенькая • 30 июня в 14:18
Ответ дляЗа ким я буду?
В мене вже є вища освіта

Попразендовна• 30 июня в 14:41
Ответ дляСиреневенькая
Він навʼязував це
і шо? всі дії треба починати з себе. усвідомили, відокремили та пішли жити своє життя