Кудлата хмаринка• 1 час назад
Власники приватних будинків, питання до вас
Маю в межах міста будинок навпіл з сестрою, землі 6 соток, будинок 80 кв.м. В травні ми сплатили по 340 грн земельного податку за 2026 рік. Сьогодні знову прийшов лист що потрібно мені сплатити 120 грн земельного податку.
Комусь приходили повторно листи про земельний податок? Це якісь перерахунки?
Ранковий базар• 1 час назад
а що пишуть в електронному кабінеті платника податків? Там суми є і скільки ви оплатили або борг
Кудлата хмаринка
• 1 час назад
Ответ дляРанковий базар
Є борг. Так це лист прийшов в кабінеті. Оплата в травні є, і знову прийшло нарахування.
Ранковий базар• 1 час назад
Ответ дляКудлата хмаринка
Зайшла в свій кабінет, у мене нараховано у лютому 852 грн, але була переплата в 700 грн і написано що у мене борг 152 грн, більше нічого немає. Думаю вам треба у податкову написати чи завітати. Не знаю яка у вас область, але податок маленький, у мене теж 3 сотки на мені і 852грн
Кудлата хмаринка
• 57 минут назад
Ответ дляРанковий базар
Мені тільки що ще два листи прийшло. ПОД НА НЕРУХ МАЙНО, ВIДМIННЕ ВIД ЗЕМ ДIЛЯНКИ, СПЛАЧ ФIЗОСОБАМИ, ЯКI Є ВЛАСН ОБ´ЄКТIВ НЕЖИТЛ НЕРУХ Тут вже потрібно заплатити в одному листі 1 тис грн, в іншому 2 тис грн. Може це якийсь збій.
Ранковий базар• 49 минут назад
Ответ дляКудлата хмаринка
Нерухоме майно це не ділянка, це інший податок на ’зайві’ метри. По суті все що більше 60м квартири і 120 будинка. Є у вас ще нерухомість?
Кудлата хмаринка
• 46 минут назад
Ответ дляРанковий базар
нема в мене більше нерухомості. Будинок 80 м, кв.
Зупка_цем• 34 минуты назад
Ви в травні за 2026 не могли платити. Тільки в серпні з’являються нарахування і ППР.
Любительница• 34 минуты назад
если дом до 120м податка на нерухомисть нет, тем более если еще и с сестрой оба власныкы.
может раньше не оплачено.
Квітка папороті• 24 минуты назад
Ответ дляЗупка_цем
До серпня сплачують податок на землю. Ми вже теж сплатили.
Зупка_цем• 23 минуты назад
Ответ дляКвітка папороті
То ви сплатили за 2025рік.
За 2026 ще немає ППР.
Я теж платила в цьому році але за 2025.
ВІдкрийте сам ППР - там є за який рік нараховано
За 2026 ще немає ППР.
Я теж платила в цьому році але за 2025.
Квітка папороті• 23 минуты назад
Ответ дляЗупка_цем
То ви сплатили за 2025рік.
За 2026 ще немає ППР.
Я теж платила в цьому році але за 2025.
За 2026 ще немає ППР.
Я теж платила в цьому році але за 2025.
Ні, це ми сплатили за 2026 рік.
Зупка_цем• 20 минут назад
Ответ дляКвітка папороті
Ні, це ми сплатили за 2026 рік.
В Києві завєжи пізніше ППР присилають, навіть коли ще кабінетів не було
Це завжди був липень-серпень.
Можливо у вас дійсно раніше.
Це завжди був липень-серпень.
Можливо у вас дійсно раніше.
Квітка папороті• 19 минут назад
Ответ дляЗупка_цем
Це завжди був липень-серпень.
Можливо у вас дійсно раніше.
Це завжди був липень-серпень.
Можливо у вас дійсно раніше.
Я не в Києві
квітанція на земельний податок за 2026 рік прийшла 13.04.2026 р.
Кудлата хмаринка
• 5 минут назад
Ответ дляКвітка папороті
А ви не знаєте що то таке ПОД НА НЕРУХ МАЙНО, ВIДМIННЕ ВIД ЗЕМ ДIЛЯНКИ, СПЛАЧ ФIЗОСОБАМИ, ЯКI Є ВЛАСН ОБ´ЄКТIВ НЕЖИТЛ НЕРУХ ? Бо прийшло два листи і в одному тисяча гривень а в іншому 2 тис