Твоя подружайка• 01 июля в 10:58
В готелі дали номер для інвалідів
Приїхали на відпочинок, добиралися добу без сну з дитиною, попросила заселити раніше, в 10:15 заселили, але...номер адаптований під інваліда. Біля ліжка і в ванній оці поручні, і в душовій складний стілець. В іншому - звичайний номер. Перший поверх, тераса, прохолодно, навіть кондиціонер не вмикаю. Чи варто йти просити інший номер?
МЧСница• 01 июля в 16:38
Ответ дляТвоя подружайка
Ні, але мені цікаво, як би інші до такого віднеслися. Норм чи стрьом?
стрьом- це ви в такому номері. Реально якась дика, шугана тьотя