Твоя подружайка• 01 июля в 10:58
В готелі дали номер для інвалідів
Приїхали на відпочинок, добиралися добу без сну з дитиною, попросила заселити раніше, в 10:15 заселили, але...номер адаптований під інваліда. Біля ліжка і в ванній оці поручні, і в душовій складний стілець. В іншому - звичайний номер. Перший поверх, тераса, прохолодно, навіть кондиціонер не вмикаю. Чи варто йти просити інший номер?
Бочка порохУ• 01 июля в 11:13
Ответ дляЗолота орда
ви думаєте, що людина має на своєму відпочинку рефлексувати на тему смерті і ставлення дл цього?))
Я не думаю , я питаю чому виникають думки змінити номер?
Людина не каже що її думки що вона зайняла номер і можливо людина з інвалідністю із за неї не попаде у цей номер, її смущає щось інше, тому і питаю, розумієте????
Жертва интернета• 01 июля в 11:15
Номер для инвалидов более просторный. Поручни... когда обгорите или с крепатурой от активностей будете, то оцените. Откидной стульчик вообще прелесть, я б пользовала во всю.
Золота орда• 01 июля в 11:16
Ответ дляБочка порохУ
так я ж і продовжую вашу думку, що якщо її ЩОСЬ засмучує в цьому, то чому це не усунути, враховуючи, що ти на відпочинку, а це дуже обмежений проміжок часу.
І по фіг це забобони, чи ставлення до смерті, чи якість інші питання зручності чи незручності.
Бо на відпочинку люди хочуть відпочивати, а не вирішувати свої психологічні труднощі.
Твоя подружайка
• 01 июля в 11:16
Ответ дляЖертва интернета
Стільчиком? Митися сидячи?
Бочка порохУ• 01 июля в 11:17
Ответ дляТвоя подружайка
Стільчиком? Митися сидячи?
А що цей стільчик не можна прибрати?
Жертва интернета• 01 июля в 11:18
Ответ дляТвоя подружайка
Стільчиком? Митися сидячи?
А почему нет? Приятно почесать пятки...
Чучало яблуні• 01 июля в 11:19
Ответ дляТвоя подружайка
Мене оті поручні смущають...Хоча в принципі зараз труси на них сушу постірані
І той стілець складний у душовій
Чим саме ?
осень харашо• 01 июля в 11:19
Ответ дляЖертва интернета
А причем поручни к обгоранию?)
Твоя подружайка
• 01 июля в 11:19
Ответ дляБочка порохУ
А що цей стільчик не можна прибрати?
Ну він складений біля стіни, вмонтований
Чучало яблуні• 01 июля в 11:19
Ответ дляТвоя подружайка
Ні, але мені цікаво, як би інші до такого віднеслися. Норм чи стрьом?
Звісно , що норм
Твоя подружайка
• 01 июля в 11:20
Ответ дляЖертва интернета
А почему нет? Приятно почесать пятки...
Ну Ви топ прямо! З усього бачите вигоду
Жертва интернета• 01 июля в 11:21
Ответ дляЗолота орда
Какая-то избирательная грусть у автора. Сейчас на всех заправках туалеты М, Ж, инвалиды. И люди без всяких терзаний в туалет для инвалидов без очереди. И один позитив от этого.
Бочка порохУ• 01 июля в 11:21
Ответ дляТвоя подружайка
А ну тоді не повинен заважати , якщо естетично все це для вас стрьом , або знімаєте контент красивий, то змініть номер, хтось все одно буде виїздити.
Бадабум• 01 июля в 11:23
Ответ дляЧучало яблуні
Чим саме ?
А какая разница чем именно?
Если у человека в принципе возник вопрос о том стоит ли поменять номер - то однозначно его стоит поменять.
Я, например, никогда не селюсь в отелях на первом этаже. Вот не нравится мне.
Хотя огромное количество людей с удовольствием на нем селится.
И еще ни разу не было, чтобы моё пожелание не учли.
Точно так же и автор может пожелать переселиться.
Это нормально. И никакие объективные причины для этого не нужны. Достаточно того, что ей так хочется
Золота орда• 01 июля в 11:24
Ответ дляЖертва интернета
Причому тут туалети?
Ще і паркомісця для інвалідів є, і вони кращі, ніж звичайні.
Ізбіратєльная чи неізбірательная - людина не хоче про це думати на відпочинку і має на це повне право.
Якщо б це було якесь фундаментальне питання, то варто б було щось з ним робити. А тут питання тільки в можливостях - хоче і може вона замінити номер, чому це не зробити? Немає такої можливості - тоді не паритись і жити в цьому.
Жертва интернета• 01 июля в 11:26
Ответ дляЗолота орда
Причому тут туалети?
Так у автора вопрос: стоит ли менять? Ей отвечают, что не стоит и описывают плюсы. Если автору невмоготу, то пусть меняет, мы ж ей не запрещаем.
Золота орда• 01 июля в 11:26
Ответ дляБадабум
А какая разница чем именно?
повністю розділяю вашу думку і дивуюсь, що інші люди звикли терпіти виходить. Не подобається щось - чому б принаймі не спробувати це замінити?
Яка різниця, що не подобається?
Золота орда• 01 июля в 11:27
Ответ дляЖертва интернета
а я пишу - що варто, і теж наводжу свої аргументи. А рішення буде приймати автор)
Бадабум• 01 июля в 11:27
Ответ дляЗолота орда
Яка різниця, що не подобається?
Это просто комплекс меншовартости во всей красе.
Буду ломать себя, но голоса не подам...
Печенюшка• 01 июля в 11:27
Ответ дляТвоя подружайка
Я б фотосессию сделала и прорекламировала этот отель.
Это реально круто, что такие номера есть.
Бадабум• 01 июля в 11:28
Ответ дляПеченюшка
Вы чудите?
На сайте каждого отеля, котрый принимает людей с ограниченными возможностями есть информация об этом
Твоя подружайка
• 01 июля в 11:29
Ответ дляdulenok
Вижу в таком номере только плюсы. Меня поручни и стульчики складные не смущают
Які плюси?
Золота орда• 01 июля в 11:29
Ответ дляБадабум
Буду ломать себя, но голоса не подам...
Так, або інша причина - люди в цілому далі свого носа не бачать. І якщо особисто їм це ок, то значить і всім іншим має бути ок)
Love_Love_Love_• 01 июля в 11:31
Ответ дляБадабум
А какая разница чем именно?
Якщо ій так хочеться то для чого питати на форумі?
І при цьому акцентувати увагу на тому що це номер для інвалідів і чи норм чи стрьом для інших в такому жити?
Людина сама не знає як їй комфортно
Бадабум• 01 июля в 11:33
Ответ дляLove_Love_Love_
Людина сама не знає як їй комфортно
А спрашивает она именно из-за комплекса меншовартости, о котором я написала выше.
Ей для того, чтобы жить комфортно- нужно одобрение общества.
Я в своем первом посте написала, что для меня вопрос автора странный. Стоит ли ей менять номер должна решать только она, а не широкая общественность...
Печенюшка• 01 июля в 11:35
Ответ дляБадабум
Вы чудите?
Ну я не интересовалась отелями, не знала.
Но это реально круто, что такие отели есть.
Я регулярно делаю фотосессии доступной среды у нас и в других странах. Такое, к сожалению, не так часто бывает.
Больная тема - у меня папа инвалид-колясочник, не мог без помощи на улицу выйти даже.
Бадабум• 01 июля в 11:37
Ответ дляПеченюшка
Очень часто такое бывает.
Я, конечно, могу ошибаться, но не вспомню ни одного турецкого отеля, котрый бы не принимал людей с ограниченными возможностями.
А в Евросоюзе, уверена, эта практика еще шире
Гадаю_По_шнуркам• 01 июля в 11:41
Йдіть звичайно, вимагайте компенсацію за моральне непорозуміння і невизначеність, бо ви ж і самі не знаєте чи впливають поручні біля ванни і стілець на вашу психоемоційну стабільність, ну, от як форум вирішить, так і буде. Головне, перед тим, як підете до адміністрації готелю, труси з поручня зніміть))