Твоя подружайка• сегодня в 10:58

В готелі дали номер для інвалідів

Приїхали на відпочинок, добиралися добу без сну з дитиною, попросила заселити раніше, в 10:15 заселили, але...номер адаптований під інваліда. Біля ліжка і в ванній оці поручні, і в душовій складний стілець. В іншому - звичайний номер. Перший поверх, тераса, прохолодно, навіть кондиціонер не вмикаю. Чи варто йти просити інший номер?
Подвійна веселка• сегодня в 11:44
автор, вы сейчас на полном серьезе дискриминуруете не только людей с инвалидностью, но даже номера, адаптированые под физические потребности таких людей?
вы считаете себя чем-то лучше их?

Полюю на дрони• сегодня в 11:43
Вам від такої дремучості не соромно?
Це просто номер. З інклюзивними зручностями.
Я б готелю за це зірочок накинула і відгук гарний.
Подвійна веселка• сегодня в 11:44
Удалено администрацией...
Love_Love_Love_• сегодня в 11:49
Ответ дляПодвійна веселка
вы считаете себя чем-то лучше их?
Удалено администрацией...
А_мій_самий_самий• сегодня в 11:54
Ответ дляТвоя подружайка
Ні, але мені цікаво, як би інші до такого віднеслися. Норм чи стрьом?
в чём стрём? табуретка дополнительная мешает?
А_мій_самий_самий• сегодня в 11:55
Ответ дляБадабум
Я бы поменяла
за перебірки бог дає недобірки (с)
Бадабум• сегодня в 11:56
Ответ дляА_мій_самий_самий
А если мешает?
Бадабум• 2 часа назад
Ответ дляА_мій_самий_самий
за перебірки бог дає недобірки (с)
Комплекс меншовартости во всей красе...
А_мій_самий_самий• 2 часа назад
Ответ дляБадабум
А если мешает?
тупицам всё мешает, даже собственная голова
там уже выше написали, что в таких номерах площадь больше, чтоб можно было на коляске и в душ, и в туалет заехать. это номера повышенной комфортности. но некоторым это видите ли стрём. дикари-с

Бадабум• 2 часа назад
Ответ дляА_мій_самий_самий
Вы очень агрессивны к людям
А_мій_самий_самий• 2 часа назад
Ответ дляБадабум
Комплекс меншовартости во всей красе...
комплекс тупости, я бы сказала.
дали номер выше классом, но им табуретка всё испортила
Подвійна веселка• 2 часа назад
Ответ дляБадабум
Вы очень агрессивны к людям
ой, а мне кажется, еще и мало напихали автору
Вапщета• 2 часа назад
А в чому проблема?Ви гидуєте людьми з особливими потребами? Ви боїтесь підхопити від цього номеру порчу на інвалідність? Ви сприйняли - це як образу від андміністрації? Типу ви якісь дефективні - дамо їм номер для інвалідів. Зазвичай такі номери покращені, комфортніші + ними рідше користуються.
Таракашечка• 2 часа назад
Міняти, знаючи як прибирають у тих номерах, наші ж виїхавши , хто працює у готелях тут писали не1раз. Це огидно. У нас при купівлі квартири після інвалідна батареї і стіни були у засохлих фекаліях, тому ні, нехай там живуть інваліди та ті, кому спати на засяних матрацах ок. Я б готелі штрафувала за таке, в принципі.
Маурита• 2 часа назад
Честно, такие номера больше, но я бы попросила по возможности поменять. Если других нет или требовались бы доплаты, какая-то морока, то нет. То есть, не сильно бы заморочивалась.
Love_Love_Love_• 2 часа назад
Ответ дляТаракашечка
Удалено администрацией...
Таракашечка• 2 часа назад
Ответ дляLove_Love_Love_
Удалено администрацией...
Ви про себе? Ну буває. Ви паралізована? Чи за коми гроші отримуєте, тоді я зрозумію? Під кожним комом ваша нецензурна лайка.
У кожного своя думка є, зрозуміло? Моє небажання жити у моменті для інвалідів ніяким чином не відміняє нормального до них ставлення, не до вас.
Love_Love_Love_• 2 часа назад
Ответ дляТаракашечка
Ні, яне про себе я про вас і вашу упередженість до людей з інвалідністю і ненависть до виіхавших.
Khmelnichanka• 2 часа назад
Це не номер виключно для людей з інвалідністю.
Це номер, який підходить в тому числі і людям з інвалідністю.
Принаймні, мені так пояснювали.
Якщо в готеля нема запиту від конкретної категорії освб саме на цей номер саме на ці дати, тоді в нього можуть заселити будь-яких туристів, в тому числі і тих, хто не має особливих потреб.
І він не гірший за інші номери, а навпаки - має додаткові зручності.

Таракашечка• 2 часа назад
Ответ дляLove_Love_Love_
Ні, це ви про себе😏 глянула ваші коми людям .. 💊 діалог завершено
Love_Love_Love_• 2 часа назад
Ответ дляТаракашечка
Хоч на щось розумне глянули)
До речі, ви знаєте що таке коми?))
Подвійна веселка• 2 часа назад
Ответ дляТаракашечка
я пропустила нормальное отношение. может, это = тому ні, нехай там живуть інваліди та ті, кому спати на засяних матрацах ок. = ???
Чумачечая Весна• 1 час назад
Ви так похвалитись виїбнутись захотіли?
dulenok• 1 час назад
Ответ дляТвоя подружайка
Які плюси?
На стульчике удобно ноги в порядок приводить, поручни- вообще б даже не обратила на них внимания, в любом случае номер более просторный. Я просто искренне не понимаю, в чем минусы номера. Может быть разве что первый этаж, и то вопрос в том- куда выходят окна.
Йосип_молодий• 1 час назад
Ответ дляТвоя подружайка
Це де?
Таракашечка• 1 час назад
Ответ дляПодвійна веселка
Ну це через ваші проблеми із маніпулюванням. Мати безбарʼєрну середу, загальні туалети(виключно жіночі, чомусь, тут ви не панікуєте, а чого не для всіх, тут ви забули про рівність), права, права та відсутність упереджень під час працевлаштування, мати таких друзів, мільйон всього, купувати футболки відомого бренду у Києві, які роблять саме люди із інвалідністю, але вам про це невідомо, впевнена, бо одно діло язиком або за гроші коментувати, а інше -робити. Тож, тримайте.
Але спати у такому номері-ні. І це моє право.

Не думаю, що ви ходите під мостом у картонній коробці ночувати до людей без певного місця проживання, тому що ви не проти них, так?😏 а чого ж? Це такі самі люди, просто мають певні фін або метальні проблеми, чому ж ви не підтримаєте їх та перебираєте у яких умовах спати?
Подвійна веселка• 1 час назад
Ответ дляТаракашечка

Удалено администрацией...
Добра всем!• 1 час назад
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Йдіть звичайно, вимагайте компенсацію за моральне непорозуміння і невизначеність, бо ви ж і самі не знаєте чи впливають поручні біля ванни і стілець на вашу психоемоційну стабільність, ну, от як форум вирішить, так і буде. Головне, перед тим, як підете до адміністрації готелю, труси з поручня зніміть))
А что трусы там делают ???