сама себе прекрасная• Изменено 1 час назад
Потрібне авто якщо їздити на ньому 2-3р в тижд.?
Які аргументи за і проти навели б?
Якщо живете одна. Працюєте вдома. Дохід тис 50-60. Це ж авто не тільки про комфорт, а витрати- заправка,то,страхрвка,парковка,мийка,колеса…
Думаєте жінці воно потрібно, якщо завжди було, але тепер є розуміння що воно не потрібне і більше клопоту від нього. Місто не велике, можна пройтись або таксі. Ринок/магазини поруч.
Але останні років 15 на авто, але то була сімʼя,діти малі. Тепер от розлучилась і думаю…
Зробіть вибір:
вже голосів:
Звісно ні і думати нема чого
Нехай буде собі
Ні,це витрати і зношення авто
Авто потрібне дуже
Тиц
сама себе прекрасная
• 1 час назад
Ответ дляЛюблю ВалЄру
я не знаю как без него можно
Ви працюєте вдома, живете одна?
Не зви чайна• 1 час назад
Такси дешевле будет
Но с авто вы в любой момент сели и поехали куда надо
Люблю ВалЄру• 1 час назад
Ответ длясама себе прекрасная
Ви працюєте вдома, живете одна?
магазин, к родителям - да миллион мест где оно нужно
Чупокабра• 1 час назад
Своя машина это комфорт прежде всего поэтому какие могут дать аргументы против я не знаю
Люблю ВалЄру• 1 час назад
Ответ дляНе зви чайна
Такси дешевле будет
ага, дешевле - если на нем не ездить
сама себе прекрасная
• 1 час назад
Ответ дляНе зви чайна
Такси дешевле будет
Так справа в тому, що куда там надо особо?
43роки?) Якщо з кимось на зустріч - якесь вино, то авто не беру, а решта аж таких справ термінових немаю😌
Не зви чайна• 1 час назад
Ответ длясама себе прекрасная
Ну тогда вы сами ответили на свой вопрос, оно Вам не надо. Если есть деньги, вложитесь тогда лучше в недвижку. Сдавать потом будете, пассивный доход.
Бабуся Бетман• 1 час назад
Я год как живу без авто. Не хватает иногда сильно( Тоже небольшой городок. По городу автобусом или велосипед (с мыслью о спорте)). Порой хочется в выходной или в отпуск поехать куда-то, а общественного транспорта туда нет, или с пересадками только. И за покупками на машине проще. И в плохую погоду свой транспорт - это все же другая степень комфорта.
А у вас сейчас есть машина? попробуйте пару месяцев не пользоваться, может, и правда не заметите особо разницы.
Чупокабра• 1 час назад
Ответ дляЛюблю ВалЄру
ага, дешевле - если на нем не ездить
Да и вонючее грязное в лучшем случае на самообслужке сверху помоют , а внутри то такое это не своя машина все равно , да и цены сложить не могут
сама себе прекрасная
• 1 час назад
Ответ дляНе зви чайна
Його ціна зараз тис $20, нічого не купиш з нерухомості, але через рік уже 15 буде
сама себе прекрасная
• 1 час назад
Ответ дляЧупокабра
Уклон таксі часто замовляю , то завжди чисто, правда ціни да, високі
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 1 час назад
Ви самі відповіли на всі питання))) таксі буде дешевше і без головняка.
сама себе прекрасная
• 1 час назад
Ответ дляБабуся Бетман
Дякую) Я от якраз через поломку більше місяця не мала авто і чудово усе було, хоч так іноді буквально пару раз було б дуже добре, якби була. Але так то підлаштувати справи без зірвалась і полетіла, то цілком добре. Просто до авто потрібен чоловік таки і витрати)
Слухи-руки не распускаю• 1 час назад
Я из небольшого города. Всегда пользовалась такси
Мне так удлбнее и дешевле чем содержать машину.
Банка з медом• 1 час назад
Ответ длясама себе прекрасная
43 роки це молода жінка!
Жена аллигатора• 57 минут назад
Ответ длясама себе прекрасная
Ви працюєте вдома, живете одна?
Автор , в мене теж така ситуація. Але без авто мені складно відпочивати . Багато гарних локацій в 50 км від міста, ОТ важко
Жена аллигатора• 56 минут назад
Ответ дляЧупокабра
мне некуда ездить кроме отдыха
Жена аллигатора• 56 минут назад
Ответ дляРадикальная
Я б без авто не змогла
а чтобы с вами случилось бы? пример
сама себе прекрасная
• 51 минуту назад
Ответ дляБанка з медом
43 роки це молода жінка!
Дякую) Маю на увазі , що вже так не ганяю туди-сюди і не лечу на роботу на 8ранку. От стала якась повільніша
Чупокабра• 50 минут назад
Ответ дляЖена аллигатора
мне некуда ездить кроме отдыха
Вы все время дома сидите ?
Радикальная• 38 минут назад
Ответ дляЖена аллигатора
а чтобы с вами случилось бы? пример
Це вихід з зони комфорту в першу чергу . Нічого б не сталось .. попсіхувала б місяць-два і шукала б варіанти як купити авто . 28 років за кермом - це вже звичка свободи/незалежності, яку змінювати не хочеться
Тра Ля Ля• 34 минуты назад
Ответ дляЛюблю ВалЄру
я не знаю как без него можно
Особливо в спеку
може до магазмну і 10 хвилин пішки, але спробуй дійди
таксі з кондиціонером не завжди приїжджає.
ПАЦАНКА О• 1 минуту назад
Я работаю удаленно и живем в центре. Объективно машина нужна раз в несколько недель, но нужна. Когда много дел нужно сделать, что-то объемное куда-то завезти-забрать мне удобнее на машине, чем на такси.