ША! я прийшла!• вчера в 23:13

Скандал в бассейне. Хамло кричит на чужих детей. Правильно ли я сделала?

Вот не могут люди без скандалов и претензий ко всем вокруг. Пошли с друзьями и с детьми на бассейны. Плавали себе дети, тут какая-то женщина начали возмущаться, что в нее брызгают водой. При том, что она была как раз в воде и никто на нее специально точно не брызнул. Как разоралась, конечно же на детей, на взрослых мужиков, которые тоже плавали, боялась гавкать, а на слабых можно. Даже на сына подруги замахнулись рукой, так как тот ей что-то сказал в ответ.

Дочка не привыкла чтобы с ней общались в таком тоне, поэтому заплакала из-за такого. Тем более если б они действительно были виноваты, а не просто попали под раздачу хамлу.

Я начала защитать детей и нагрубила ей. Не уверена правильно ли это, может надо было культурно сказать ей, но кому там говорить, если человек позволяет такое по отношению к чужим детям…

В итоге женщина (она тоже была с ребенком) в ярости, ребенка схватила как сумку и убежала
Найщасливіша• вчера в 23:43
Ответ дляША! я прийшла!
От тут і такі порадниці знайшлись, які тільки і можуть само стверджуватися за рахунок молодших
Я не була в такій ситуації, але крінжую з відповідей жіночок. Одразу перед очима образ бабуль у під´їздах...

Шикаю і викаю• вчера в 23:44
Ответ дляША! я прийшла!
То вона може орендувати собі басейн
Ви теж. І зможете родити там те, що захочете.
А вона прийшла в бассейн і має право спокійно там провести час.
А якщо ви не хочете дбати про свої кордони, то саме ви і потребуєте окремого басейну для себе, тому що частиною суспільства вам бути складно
Найщасливіша• вчера в 23:45
Ответ дляШикаю і викаю
Йти в бассейн поплавати і йти в бассейн де діти сходять з розуму це абсолютно різний відпочинок
Ну й так, якщо вона йде в бассейн відпочити, то туди не входить бризкання чужих дітей
Не бачила я таких басейнів, де діти не граються ( і не тільки діти) і не хлюпочаться. Це якісь хворі фантазії хіба що.
куркулиха• вчера в 23:47
Ответ дляХристя в тiстi
У меня вы бы получили)
И что бы вы сделали?)
автор ША! я прийшла! • вчера в 23:47
Ответ дляШикаю і викаю
НІКОЛИ ні до нас, ні до наших дітей не було претензій, де би не були: в басейні, в ресторані, в розважальних центрах, в готелях, НІДЕ. Ну от перший раз таке попалось…
Соня-сонятко• вчера в 23:50
Ответ дляША! я прийшла!
Ну это пока что
Это всегда)
автор ША! я прийшла! • вчера в 23:51
Ответ дляСоня-сонятко
Это всегда)
А вы не думали, что с вас просто все смеются и не хотят связываться, а не боятся, как вы думаете? 😂
Соня-сонятко• вчера в 23:53
Ответ дляША! я прийшла!
Я думаю, что я всегда могу навести порядок.
автор ША! я прийшла! • вчера в 23:54
Ответ дляСоня-сонятко
Думайте, порядочная

Соня-сонятко• вчера в 23:57
Ответ дляША! я прийшла!
Думайте, порядочная
А вы следите за своими тугосерями
постою_послушаю• сегодня в 00:03
Ответ дляГейТуда
Каким таким?
Люди пришли плавать спокойно,следите за своими отпрысками внимательнее
Напомнило
ПлакалаВАвто• сегодня в 00:07
Ответ дляША! я прийшла!
Потом бы сами ныли тогда
Штуша-Кутуша страшный зверь , да ....
Шикаю і викаю• сегодня в 00:23
Ответ дляША! я прийшла!
А ви продовжуйте в тому ж дусі і таких ситуацій буде більше
Це лише початок
Шикаю і викаю• сегодня в 00:24
Ответ дляНайщасливіша
Звісно, тому що в інших не має вибору, так як бидлоти більше.
Летала_НаМетле• сегодня в 00:26
Якщо це басейни такі закриті, де люди приходять більш для спорту, поплавати. То це вина дітей. Якщо це розважальні літні площадки, то так, жіночка не туди потрапила.
автор ША! я прийшла! • сегодня в 00:43
Ответ дляШикаю і викаю
Це лише початок
Добре, вам краще знати… Майже за 18 років материнства таке вперше, але ж це тільки початок😂
автор ША! я прийшла! • сегодня в 00:44
Ответ дляЛетала_НаМетле
Звісно другий варіант
Шиворіт навиворіт• сегодня в 00:49
Ответ дляША! я прийшла!
Де таке написано?
Де написано, що справляти нужду на зупинці, в магазині заборонено? Но адекватні люди про це знають
Шиворіт навиворіт• сегодня в 00:53
Ответ дляШикаю і викаю
Саме так і є
Я забороняю бризкати я навіть в дитячому басейні, якщо це комусь заважає. І от саме це про кордони.
Мої діти чітко їх відчувають і контролюють.
А не так, що прийшли в громадське місце і роблять що хочуть, бо то ж дітки
І я! І це мой лише 4 роки. Но вона знає, що в магазині, ресторані бігати і кричати не можна. На морі, басейні гратися можна, но бризкатися і кричати ні.
Но автору не зрозуміти. Її відповіді говорять про її соціальний стан і виховання.

автор ША! я прийшла! • сегодня в 00:54
Ответ дляШиворіт навиворіт
За таке і оштрафувати можуть, а за наявність води в басейні навряд чи
автор ША! я прийшла! • сегодня в 00:55
Ответ дляШиворіт навиворіт
Виховуйте далі свою дитину, ніхто вам не заважає, не намагайтесь переконати, що меня буде важко в соціумі. Я впевнена, що більше вас прожила
Шиворіт навиворіт• сегодня в 00:58
Ответ дляША! я прийшла!
Не факт. У мене 3 дитина. Мені 49.
Пилосмок працює• сегодня в 02:33
Ответ дляГейТуда
Брызгались дети
Діти? В басейні? Бризкалися? 😱 Кашмар
Пилосмок працює• сегодня в 02:36
Ответ дляХристя в тiстi
Я нет. А вот вы да. Так что аккуратнее, таких как я много. Молча в табло и пока
Є чим пишатися канєш) Бризкаться не ок, в табло ок.
Свекруня• 1 час назад
Ответ дляШикаю і викаю
Та навіть якщо одна
Вона не має права на комфорт?
має право на комфорт, але якщо в басейн допускаються діти, то вони можуть цей комфорт порушити. І для цього необов´язково стрибати бомбочкою, що заборонено, а просто більш активно гребти руками.
Це ж басейн, а не Мертве море, де всі стоять і не рухаються.

Для таких випдаків є басейни для дорослих, куди дітей не пускають, і проблема вирішена.
Свекруня• 1 час назад
Ответ дляШикаю і викаю
вона прийшла в басейн для дітей і дорослих, і там не може бути тихо і спокійно, як в лаунджі. І всі адекватні люди це розуміють. Бо діти можуть взагалі не вміти плавати, і вони будуть льопатись там. Мені особисто це дуже не подобається, бо я часто в басейні можу бути з макіяжем після прогулянки, і отримати бризги в очі так собі задоволення. Але я ці ризики визнаю і не вимагаю того, чого мені не можуть забезпечити за замовчуванням.
А пріоритети відпочивальників визначає адміністарція закладу. Ми відпочивали в готелі, де діти в басейні мали право перебувати лише до 17-00. І все...і потім там мертве царство, тихо і спокійно.
Свекруня• 1 час назад
Ответ дляШиворіт навиворіт
взагалі то написано, і за таке вас можуть арештувати)
nevergerl• 53 минуты назад
Ответ дляГейТуда
Объясните детям что это не их личный бассейн во дворе
Да щас, в Англии и в голову никому не придет кому то делать замечания, тем более орать. Это только на постсоветских странах все такие дебилы закомплексованный. Сказала бы она или, наорала на кого-то в Британии, уже быстренько валила оттуда нахрен