Свекруховна• 02 июля в 09:18
В дитини алергічна реакція на укуси комарів. Чи можна дати ніксар?
Зараз в Туреччині, дитина 7 років, на ранок укуси від комарів - червоні, підпухші, чешуться, діаметр як 50 коп. Маю ніксар, читала, що це для дорослих. А чи можна дати половину?
Правильно_Валерчик• 02 июля в 09:20
Псилобальзам какой помазала б. Я думала это нормальная реакция, а аллергия когда прям распухает и аж плохо себя чувствуешь.
Свекруховна
• 02 июля в 09:21
Ответ дляПравильно_Валерчик
Ну в мене укуси маленькі, як цятки
Свекруховна
• 02 июля в 09:21
Ответ дляпані Солоха
я б что то другое дала
Нічого іншого немає
А вот недавно• 02 июля в 09:22
КозацькаДуша• 02 июля в 09:26
Ніксар 20 мг для дітей після 12 та дорослих і 10 мг для дітей.
Ламайте свою таблетку навпіл і давайте, якщо є необхідність.
А краще купити мазь
При таких укусах я б не давала таблетки
А краще купити мазь
При таких укусах я б не давала таблетки
Свекруховна
• 02 июля в 09:26
Ответ дляКозацькаДуша
А краще купити мазь
При таких укусах я б не давала таблетки
А краще купити мазь
При таких укусах я б не давала таблетки
Дякую
Сама не знаю• 02 июля в 09:26
Вийдіть в найближчу аптеку,купіть крем/мазь по типу феністил чи псилобальзам, вони вам підкажуть. В Туреччині прекрасний вибір безрецептурних ліків чудової якості.
Сонячний зайчик• 02 июля в 09:27
Ответ дляА вот недавно
Дуже хороша штука, варто мати в домашній аптечці
Замечательное подсущивающее ср-во. Только чем она поможет от комариных укусов? Мало красных пятен, надо чтобы еще сверху появились белые, как от зубной пасты,в данной ситуации бестолковые?
КозацькаДуша• 02 июля в 09:28
Ответ дляСвекруховна
Дякую
Будь ласка. Але подумайте ще чи варто саме таблетки, бо реакція не сильна в дитини по фото насправді. Може достатньо прикласти щось холодне або помазати.
Плету интриги• 02 июля в 09:37
В мого сина в три рази гірша реакція буває. З 10 років половинку ніксар даю. Якщо нічого немає під рукою, то содовим розчином змастіть.
Клин_Кляйн• 02 июля в 09:54
а вы пробовали метод приложить к укусу что-то горячее, градусов 50-55? нагретую ложку, камешек там..
Свекруховна
• 02 июля в 10:25
Ответ дляСолодкаБулочка
Да. Чем плох никсар? Еще и псилобальзам сверху
Просто там написано з 12 років
Свекруховна
• 02 июля в 10:25
Ответ дляКлин_Кляйн
Перший раз таке чую
Клин_Кляйн• 02 июля в 10:27
Ответ дляСвекруховна
Перший раз таке чую
ну, попробуйте
говорят что при такой темп разрушается белки комариного яда, которые и вызывают аллергию
А вот недавно• 02 июля в 10:52
Ответ дляСонячний зайчик
Знімає зуд, швидше зникає припухлість і слід укусу.
Щоб не було білих плям, треба наносити не пів пляшки за один раз.
СолодкаБулочка• 02 июля в 13:01
Ответ дляСвекруховна
Просто там написано з 12 років
І що? В понед. Дитину 11 р вкусив шершень. Вколили дексамеиазон і п´ємо нісар. Гарний ефект.бо рознесло всю руку. Але не чешеться. Як тільки дія виходить то укус шершня можна роздерти, бо так шечеться