Топтунша• вчера в 14:04
Завтра выезжаем
Завтра выезжаем из Одессы в Кишинев ( аэропорт). Ездили уже 4 года так и всегда успевали. Но вчера приехала соседка из Кишинева в Одессу , сказали стояли 3 часа на границе. Я начала переживать ((
У нас вылет почти в 5 вечера. Из Одессы выезжаем в 10:30 утра . Сегодня зарегестрируюсь вечером онлайн.
Кто ездил через Кишинев недавно , как с дорогой было ?
Акуна_Матата• вчера в 17:09
Ответ дляБаба_Воля
та гляньте на темы сегодня, ипанутые повылазили.
ни война, ни жара даром не прошли.
Так,повна деградація.
Я_з_Франека• вчера в 19:00
Ответ дляПерекус беру завжди
Так це ж як пощастить - тут раз на раз не приходиться. Якщо когось штрафують перед вами - уже все не за планом іде. Кордон на Кошице, наприклад, майже завжди на чілі, все швидко. А це сіли на тому тижні в автобус з Кошице о 13:10, приїхали до кордону, а там ще стоїть в черзі той автобус, що о 10:10 виїхав, уявіть, і між нами ще автобуси. Це ж коли як
О, да, знакомый маршрут. Вы не 26 июня случайно ехали? У меня на этот автобус был билет на 26.06. Но я 17.06. на границе в Словакию простояла почти 5 часов. А дальше надо было из Кошиц в Братиславу ехать, там самолет в 5:50 утра. А последний подходящий поезд из Кошиц в 18:07 вроде. Короче, мы успели слава Богу. А с нами в автобусе ехали люди, у них из Кошиц самолет около 16, так они опоздали на него. Короче на обратном пути я сдала билет на 13:10 и поехала поездом через Чоп. Так как надо было успеть на поезд из Ужгорода в Киев. Дурдом конечно с этими границами. В декабре тоже так попали на этом же автобусе в 13:10, приехали на границу, а перед нами 6 автобусов. То есть часов 12 стоять. А у нас поезд на Киев, билеты реально взять только рано утром за 20 дней. Опоздать на поезд = жить в Ужгороде 20 дней)) В общем, попросились мы в первый автобус, нас взяли, хорошо, что были свободные места. Так мы и успели на поезд. А автобус этот стоял в очереди на границе 12 часов. Поэтому придется теперь ловить билеты на поезд, автобусом уже не рискну.
В танке• вчера в 21:36
Ответ дляТоптунша
Она ехали из Кишинева в Одессу . А я еду в Кишинев
Так у вас очереди ещё больше будут. Почитайте группы по переходу границ в тг, их полно, люди пишут с места событий
короткопамятна• вчера в 22:17
Ответ дляЗвожу з розуму
Не может, а так и есть.
Вся инста завалена рилсами как люди по 12 часов в очередях стоят и только автор не в курсе...
А прямо все рилсы смотрят?
Перекус беру завжди• вчера в 22:18
Ответ дляЯ_з_Франека
Майже)) 25го їхали. А 17го якраз їхала з Ужгорода о 7 ранку, то дуже швидко було, в 10:30 по Словацькому часу приїхали вже. А назад з Дубліна прилетіли в середу, але не встигали на останній вечірній автобус, а нічні всі уже не по 11 євро, як денні, а по 68 - я була в шоці від різниці в ціні! Нам виявилося вигідніше зняти квартиру на ніч за 3600 прямо біля вокзалу, переночувати спокійно, помитися, а на другий день вже поїхати. Ми теж так зробили, як ви: перебігли в найперший автобус і це було просто спасінням. Але це було можливо лише тому, що це був один і той самий перевізник, водії між собою добазарилися і ще через те, що частина людей злякалися, бо їм на поїзд, і пішли пішки - таким чином місця звільнилися в автобусі і ми сіли, а так би не взяв би, звісно. Реально якщо запізнюватися, то можна іти пішки - зазвичай це займає десь 50 хв, сестра каже, а від укр.кордону таксі до вокзалу 10хв.
Ще мені було дуже дивно, що туди їхали цим же перевізником і була дуже привітна стюардеса, все пояснювала, готова допомогти, вайфай, каву/чай пропонувала кілька разів безкоштовно всім, усім роздала по пляшці води - ми були здивовані, оце сервіс. Тут їдемо назад і ні стюардеси, ні вайфая, ні води, ні напоїв і натяку на таке нема. Дивно, один же перевізник. Ми навіть води з собою не брали, бо знали, шо дадуть
Я_з_Франека• вчера в 22:49
Ответ дляПерекус беру завжди
А ми 17 на 11:05 з Ужгорода виїхали. Розклад потягів трохи змінився ще й на півтори години приблизно поїзд з Києва запізнився. То раніше не вийшло виїхати з Ужгорода.
Це ще добре, що відкрили піший перехід там. В грудні ще його не було, то ми за додаткову плату в тому автобусі їхали. Але я була готова платити, якби тільки на поїзд встигнути. Ще так цікаво вийшло. Там їхала група людей, що їздили по святим місцям, паломники так би мовити. То всім автобусом і колядки співали, і взагалі такі всі були позитивні, як раз це були Рздвяні свята. Для мене це було як чудо, що вони стояли 12 годин на кордоні і як тільки ми туди сіли, автобус зразу поїхав на кордон вже. Ще й підвезли нас на вокзал, хоча взагалі вони їхали в якийсь готель в Ужгород, щоб переночувати. Так нам тоді пощастило.
Перекус беру завжди• вчера в 22:56
Ответ дляЯ_з_Франека
Може, просто ви не звертали уваги, він і був. Сестра з Ужгорода, то вона каже, шо користується пішим, все ок. Там же, де автобуси, прямо поруч зліва відгорожена зеленою сіткою доріжка, там знак, перед воротами збираються люди, коли збереться група, вони впускають. І намагаються чергувати: люди/автобус. Просто, можливо, коли ви їхали, не було групки людей якраз там, то ви і не помітили його. Племінниця коли їде додому з навчання і попадає в чергу автобусну, то йде собі пішки і все ок
Кашпо• вчера в 23:19
Ответ дляТоптунша
В Кишиневе не бывает такой очереди . Это не Польша
Ви все вже вирішили, і все знаєте, то для чого питаєте? Вам люди відповідають - ризиковано, а ви говорите - ні, все було у вас не так. Ви дивна, чесне слово .