Україна наше все• вчера в 14:12

Сложности в выборе детской литературы

Ищу книги для своего ребёнка, но не знаю, как ориентироваться в большом выборе, как вы решаете эту задачу?
тогдалия• вчера в 14:44
Ответ дляЧебураха з перцем
Что за бред, вы думаете вам все книжки родители перечитали.
Я например очень много читала того что мне не читали
Мама папа 8 детей бабушка и грузовик очень впечатлило.
Удивительные приключения кролика Эдварда рекомендую даже взрослым !
Шляпа волшебника, школа волшебства...
Ну тоді може так і було)
Перечитайте зараз те саме, тоді і поговоримо))

Чебураха з перцем• вчера в 14:45
Ответ длятогдалия
Ну тоді може так і було)
Когда тогда ?
Моему младшему ребенку 11 и все перечисленные книги я читала и ему в том числе.
Пані_Загадка• вчера в 14:45
Ответ дляВикачую яйцями
Автор, який вік дитини?
З досвіду, 95%, що тут радять, г..о повне і ще більше відверне дитину від читання.
Посоветуйте что-то гениальное универсальное, не гавно 😂
Плету корзинки• вчера в 14:49
Из современных книжек дочкам лет в 8-11 нравились Джуди Муди, Мортина, Гарри Потер, книжки Холли Веб - там циклы про девочку-детектива и про спасение всяких зверюшек.
Непозбувна Бентега• вчера в 14:54
Ответ дляПлету корзинки
Хоть хтось щось нормальне порадив.
Радять крінжові, але модні книги, в потім дивуються що діти не хочуть читать.
Бо нема нічого цікквово. Мамки пхають те, що на слуху в тік току в тредс. Чи по обкладинці вибирають, що дитині читати.
Ну це , докотились називається.
І , крім пари, авторів, більше нічого не знають, то самі по одній книзі півроку читають.
Рання пташка• вчера в 15:29
Вік дитини? Сам(а) читає чи мама читає? Бо на один вік пораджу Петсона і Фіндуса, і зовсім на інший вік- Гаррі Поттера.
Універсальна порада: заведіть дитину у будь-яку книгарню і погортайте разом книжки, дитині щось та сподобається. Або у бібліотеку дитячу.
Я супер-пупер• вчера в 15:46
Ответ дляВикачую яйцями
Ви без ШІ нічого не здатні робити ?
Навіть слідкувати за розвитком дитини?
Моему ребенку 34 года)
Я супер-пупер• вчера в 15:48
Ответ дляВикачую яйцями
Я не користуюся ШІ. Пробувала пару разів, але таку неправдиву інформацію, яку він пише, важко читати.
ШІ для тих, хто взагалі нічого ні про ще не знає.
Ну список литературы я думаю он все же смог бы составить)
Викачую яйцями• вчера в 15:53
Ответ дляЧебураха з перцем
Такое впечатление что у нас с вами гугл разный :)
Удалено автором

Бабулька• вчера в 17:15
Я придбала на ДН 4роки ці книги.
Моїм коли були в такому віці дуже подобались.
Чебураха з перцем• вчера в 18:52
Ответ дляЯ супер-пупер
Моему ребенку 34 года)
Что вы делаете в этой теме ?
Я супер-пупер• вчера в 18:54
Ответ дляЧебураха з перцем
Что вы делаете в этой теме ?
Жду рекомендаций для чтения. Мне нужно знать, что читают современные дети от 8 до 15. Это противозаконно?
Чебураха з перцем• вчера в 18:58
Ответ дляЯ супер-пупер
Нет, непротивозаконно, ждите конечно, просто зачем ?
Я супер-пупер• вчера в 19:01
Ответ дляЧебураха з перцем
Мне действительно нужно, честно. Есть дети, внуки подруг. Часто нужно просто передать какой-то презент. А я считаю, что лучше книги подарка нет. Тем более от просто знакомой)