Люблю ХОЛОСТЯКА• 03 июля в 16:33
У кого є такий миючий пилосос/ екстрактор для хімчистки меблів (фото)
Фото для прикладу . Одразу скажу, що на керхер коштів нема . У кого є подібний вартістю 5+\-тисяч і задоволені ? Де купували або модель будь-ласка підкажіть . Дякую
Наизнанку• 03 июля в 16:39
Для чого вам оте уйобище?
Ви його два рази використаєте і запхнете в дальній куток
Малявка ще та• 03 июля в 16:40
Ответ дляУмничка-помощничка
Лучше в прокате взять нормальный
согласна, вы же не каждый день собираетесь химчистку мебели проводить...
Люблю ХОЛОСТЯКА
• 03 июля в 16:41
Ответ дляНаизнанку
Для чого вам оте уйобище?
Можливо . Але вже давно хочу придбати . Ціль: чистка салону авто , килимів, матраців
Наизнанку• 03 июля в 16:43
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Ну якщо вам хочеться, гірше чим болить, то звісно придбайте.
Але ви певні, що будете користуватися??))
Люблю ХОЛОСТЯКА
• 03 июля в 16:46
Ответ дляНаизнанку
Якось у знайомого взяла професійний - то і салон авто і дивани/килими обновила . Пароочисник придбала якось: користуюсь рідко , але в деяких моментах дуже виручає і не шкодую що він є
Проработник• 03 июля в 17:03
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Он маломощный, будет оставлять много воды, просто не вытянет ее. За счет чего будет плесень внутри матраса и в авто. Ковры если на ламинате лежат, даже не начинайте чистить