Сама купляю квіти• 2 часа назад
Чи варто інвестувати в дорогі ювелірні прикраси?
Думаю купити кілька ювелірних прикрас, але чи варто витрачати багато грошей, враховуючи, що я не часто їх ношу? Чи подивитись на бюджетне?
Блондинка в Шоколаде• 2 часа назад
Скільки інвестувати і в які прикраси ще залежить. Не в кочутів всяких однозначно
Все напваки• 2 часа назад
Інвестиції, це те, що зможе допомогти збільшити доходи в майбутньому, або хоча б його зберігти. Прикраси, в майбутньому - це лом.
БджілкаМайяUA• 2 часа назад
Только в золото можно, бриллианты-это полный развод, их, на самом деле очень много в природе
Тектологиня 80lv• 2 часа назад
Вартість нової ювелірної прикраси це ціна матеріалу + ціна роботи ювеліра.
При продажу таких товарів маєте бути впевнені, що роботу ювеліра не знецінять
Психологічка• 2 часа назад
Да. Берите украшения с необлагороженными натуральными сапфирами и рубинами, цветными натуральными бриллиантами, турмалинами лагун или параиба. Камни от 3 карат.
Психологічка• 2 часа назад
Ответ дляБджілкаМайяUA
Золота тоже хоть жопой ешь.
Паулина 24• 2 часа назад
Слиток золота купить лучше. Чем украшения которые Вы будете мало носить. И потом будет жаль их сдавать на деньги.
Не виправдовуюсь• 2 часа назад
Если работа известного ювелира, антикварная, то может и есть смысл... Но в этом надо разбираться
Психологічка• 2 часа назад
Ответ дляПаулина 24
Может автор с приемов и ивентов не вылазит и ей нужен с десяток коктейльных колец на постоянку.
СКИБИДЫШь• 2 часа назад
ваши украшения это не инвестиция
для инвестиции берите например брюлик от 1 карата в блистере с сертификатом, либо золото слитком
Ласую колобками• 2 часа назад
Такой банальный бытовой пример
Кольцо, купленное в 2012-м за 1500, в 2026 ушло за 5500 гривен
аромат Жука• 2 часа назад
Ответ дляЛасую колобками
Такой банальный бытовой пример
А якби купили долари в 2012 1500/8=200 дол , зараз 200 дол це 10тис грн. І долари легше продати аніж золоте кільце
Сегодня сержусь• 2 часа назад
Ответ дляаромат Жука
Только хотела это написать😂
Последний вагон• 2 часа назад
Інвестиційні прикраси в магазині не купують і вигулюють раз на рік, а то і менше.
Ласую колобками• 2 часа назад
Ответ дляаромат Жука
речь шла о золоте, а не долларах
аромат Жука• 1 час назад
Ответ дляЛасую колобками
речь шла о золоте, а не долларах
Мова про інвестиції
Дружная семейка• 1 час назад
Если это яйца Фаберже то стоит, если изделия фабрики Золотой век - не стоит
Божий одуванчик• 1 час назад
прикраси ніколи не окупаються, бо в них закладена робота ювеліра та торгівельна націнка, якщо інвестувати, то лише в банківські метали, де ціна наближена саме до ціни метала. ну і це на на місяць-два, а на роки, та слідкувати за ринком, бо ціни скачуть постійно.
Божий одуванчик• 1 час назад
Ответ дляЛасую колобками
Такой банальный бытовой пример
а тепер перерахуйте у валюті, то буде трохи інший результат
Божий одуванчик• 1 час назад
Ответ дляЛасую колобками
речь шла о золоте, а не долларах
а ви розумієте сенс слова ’інвестиція’? це щоб отримати більше ніж вкладено, і подібні вкладення нормальні люди рахують саме у валюті.