Кондуктор маршрутки• 04 июля в 00:25
Почему у нас мужчины так фукают на женщину 35-40+?
Наткнулась на видео с очень красивой женщиной 35+-40+-. В комментариях мужчины иностранцы разных национальностей пишут комплименты. Наши мужчины пишут, что там старая она и тд
Хочу на Балі• 04 июля в 16:15
Чесно? Я вам поясню.
Проаналізуйте своє оточення і скажіть - чи багато в ньому жінок - реалізованих, сексуальних, здорових, щасливих, наповнених життям?
Більшість типових жінок 35+ зараз це
1. зайва вага, целюліт, відсутність спорту та активності (пілатес 3 рази на тиждень, де ви лежите як тюлень на коврику, а потім берете лате xl з сиропом - це НЕ СПОРТ)
2. відсутність легкості. Оцей скануючий погляд, намагання всіх давити ’життєвою мудрістю’ *якої нема. Розлучення, розбірки зі свекрами та виховання дітей розуму не додають.
3. відсутність розвитку. Нічого не вчить, нічим не цікавиться, не читає, не вивчає, максимум - серіал чи кіно. ПРО ЩО з нею говорити?
4. діти. так, в багатьох 35+ вже є діти. І вони їх завжди ставлять ПЕРЕД СОБОЮ, а навіщо чоловікам чиїсь чужі діти? Він ще в жінку не встиг закохатися, а вона вже вимагає, щоб він полюбив її Владіка чи цікавився, як справи в школі в її Міланки. Кому це треба? Та нікому.
5. потухший погляд. немає бажань, немає енергії, немає сексуальності, немає любові до себе, страх жити самій, нічого немає. ЩО робити з такою жінкою? Прокидаєшся зранку, а воно сидить вже з претензіями та вимогами, щоб її розважали.
6. низьке лібідо. коли вже навіть зі сторони видно, що там через день як не голова болітиме так ще якісь відмазки будуть. І кому таке треба, відчувати себе гвалтівником? Про якісь експерименти чи знання - взагалі не йде мова.
Кожен чоловік хоче ЛЕГКОСТІ ТА СЕКСУ. А не терпіти поруч товсту та незадоволену бабцю))))
Більшість типових жінок 35+ зараз це
Кондуктор маршрутки
• 04 июля в 16:35
Ответ дляХочу на Балі
Чесно? Я вам поясню.
Більшість типових жінок 35+ зараз це
Тогда детей заводить не нужно, вся легкость испаряется с ними моментально
НаливайКа• 04 июля в 16:37
Ответ дляPeloquin
Я думаю, кожна жінка пам´ятає оцих чудиків, які підкочували яйця, коли їй було 20 десь. Так дивишся та думаєш, як він себе ще уявляє нормас для молодої? А уявляють же якось. Мені б таку самооцінку... хоча ні, делулу якось бути не дуже.
Моя донька через таких не носить спідниці, сукні і обтягуючі штани. Бо погляди, коментарі і навіть спроби підкату від 35+ почалися ще коли їй було 13(!!!)
Повітруля• 04 июля в 17:01
Нормальні не фукають. Нормальні знають що це ідеальний вік, коли у жінки є все, і врода і розум і самоповага
Всіх підсаджую• 04 июля в 17:14
Нашли где спрашивать
Здесь у каждой савєтчіци 40 + муж максимум 25
Крошечка-хаврошечка• 04 июля в 17:18
Ответ дляХочу на Балі
Чесно? Я вам поясню.
Більшість типових жінок 35+ зараз це
Ні. Це не чесно. Тому що це лише потреблядський погляд зі сторони недомужика.
Розберемо все по полочках:
1) чоловіки спортом займаються менше. І уе не видумки, це офіціальна статистика. У жінок хоч лате після пілатесу, то у чоловіків пивас- рибас смердючій
2) легкий погляд
то взагалі нонсенс, якщо у молодих це погляд який надає крила, то у 35+ це
скануючий погляд ’поялозю як сможу’
3) відсутність розвитку. Нічого не вчить, нічим не цікавиться, не читає, не вивчає, максимум - перегляд футболу чи бухалівка з однолітками. ПРО ЩО з ним говорити?
4) діти. Так, в багатьох після 35+ є діти. Зазвичай ті, в кого їх немає, свідчить про невиліковні проблеми з чоловічим здоров´ям. Так сказати, стрілки холостими. В такому випадку саме це нездоров´я потім лягає великим тягарем на здоров´я жінки, бо навіть у такому випадку все одно навантаження при еко величезне на жіночий організм. Якщо ж діти є, то: навіщо жінкам чужі діти? Ще не встигла покохати, вже треба ’дружити’ з його дітьми, проводити з ними час, годувати їх і нянчити втрачаючи бюджет. Нафіга воно треба?
5) потухший погляд. немає бажань, немає енергії, немає сексуальності, немає любові до тебе, страх мереантільності, нічого немає. ЩО робити з таким чоловіком? Прокидаєшся зранку, а воно сидить вже з претензіями та вимогами, щоб його розважали, годували, обстірували і потрахали
6) низьке лібідо. коли вже навіть зі сторони видно, що там як не на півшостого так треба танці з бубнами, щоб то підняти. І кому таке треба? Про якісь експерименти чи знання - взагалі не йде мова.
Кожна жінка хоче ЛЕГКОСТІ ТА СЕКСУ. А не терпіти поруч товстого пузаня та незадоволеного дідо))))
Розберемо все по полочках:
2) легкий погляд
скануючий погляд ’поялозю як сможу’ 3) відсутність розвитку. Нічого не вчить, нічим не цікавиться, не читає, не вивчає, максимум - перегляд футболу чи бухалівка з однолітками. ПРО ЩО з ним говорити?
Кубик Рубика• 04 июля в 17:21
Ответ дляЧемна панночка
тоже считаю, 30-35 - лучший возраст. 40 уже не то...
Но опять-таки взрослая тетя давно понимает, что любовь, успех, а тем более, счастье не зависят от красоты. Здоровье, возможность позволить себе будет получше, чем какой-то бэкающий в комментах мудак.
не согласна, у меня самый движ был с 40 до 45
ну и с 33 начался, после равода, тоже, но тогда я была еще слишком молода и не опытна
Крошечка-хаврошечка• 04 июля в 17:33
Ответ дляХочу на Балі
Чесно? Я вам поясню.
Більшість типових жінок 35+ зараз це
Ви вже третій мужчінка в темі.
І до речі, я ще тактовно промовчала про дзеркальну хворобу і цицьки, більші за наші, фітоняшок
Чемна панночка• 04 июля в 17:55
Ответ дляХочу на Балі
Чесно? Я вам поясню.
Більшість типових жінок 35+ зараз це
Ого, та то вам треба оточення своє аналізувати і навіть змінювати. Мені 40 і подібних подруг не маю. Одна із зайвою вагою, але там така харизма! Інші - заміжні/ розведені/ незаміжні доглянуті, всі з роботою, машинами, вільним часом на жити.
Чемна панночка• 04 июля в 17:58
Ответ дляМиловидна леді
А что в 40 не то?
Морщин больше, энергии меньше.
Ответ дляХочу на Балі
Чесно? Я вам поясню.
Більшість типових жінок 35+ зараз це
Це все дуже цікаво, але нащо молодій красуні потасканий життям лисіючий скуф?
Ответ дляЧемна панночка
Морщин больше, энергии меньше.
А куди їм енергія, чулувікам за 35? За мною у 20 таскалося таке диво, ну ми з друзями терпіли, бо він платив і за мене, і за мою компанію. То ми усі у клубі протусили ніч, поспали трохи та на навчання пішли, а потім ще на роботу. А той дядько аж з роботи відпросився, бо тушка вже не вивозить.
волосатое стекло• 04 июля в 19:35
Ответ дляЛукава Кішка
Бо самі панічно бояться постаріти. А моя думка - жінка розкривається всією красою якраз біля 30-ти років
А в 40 увядает. И никакая хорошо выглядящая не сравнится с молодой
Лукава Кішка• 04 июля в 19:40
Ответ дляволосатое стекло
Та ладно, чоловік в 40 теж не ягідка, якщо немає грошей, ніяка молодуха не відкриє перед ним свої дирочки😁
Місячне Сяйво• 04 июля в 21:04
Это только если мужик очень богат и мега щедр, с ним будет современная дева на 20 лет моложе и то недолго, поюзает его активы и уйдет к молодому.
Хотя есть такие как Николаенко, что вышла за старика, в надежде, что тот скоро помрет и она унаследует его состояние, а по факту дед ещё и ее переживет). Сейчас ей под 50, всю молодость с пигментной мумией провела, спала с ним (брррр, даже представить мерзко) и рожала. Толку с тех денег, это же мерзко так уничтожить свои лучшие годы на старика.
Сейчас же вижу тенденцию наоборот, женщина на несколько лет старше своего избранника и таких пар в окружении достаточно много.
Ответ дляВсіх підсаджую
Нашли где спрашивать
Який заробляє 100500, а після роботи - бавиться з її трьома ангелочками від попередніх стосунків/шлюбів
Ну і оплачує клінінг, куховарку, штат прислуги і т.п., щоб кохана могла релаксувати і саморозвиватися.
П.С. усі його банківські картки - у неї, звісно
Квартири та інша нерухомість записані на неї, звісно, це був її ультиматум, коли він у неї в ногах валявся
ДикаВишня• 04 июля в 21:36
Ответ дляviter33
Можна і в 40 шикарно виглядати
Але потрібна класна генетика і фінансові вливання, недоступні 99%
Так і молодухи недоступні 99 %
волосатое стекло• 04 июля в 22:02
Ответ дляviter33
Можна і в 40 шикарно виглядати
Можно, и очень много таких сейчас. Но если взять 40 летнюю и 20 летнюю, то выбор очевиден
Ms. Похвала• 04 июля в 22:43
Ответ дляПуГоФФка
Потому, что уже дети, проблемы, не первая свежесть. Зачем такое, если мужчин и так мало, и обеспеченный может найти себе 20+
Мужики в 30 тоже уже не свежие и что? И многие еще без денег
Ms. Похвала• 04 июля в 22:44
Ответ дляСусідка знизу
Потому что малолеток в ассортименте на любой вкус, цвет и кошелек. И 40+ реально при таком многообразии выбора воспринимается как просрочка
Почему среди мужиков почти одни педофилы мои любители подростков до 18. А женщин педофилок мало?
Ms. Похвала• 04 июля в 22:44
Ответ дляКондуктор маршрутки
Нашим 18 летную подавай как этому химику в 36
18 это же почти ребенок
Ms. Похвала• 04 июля в 22:45
Ответ длямаска Ілона
Потому что на правду не обижаются
Это да. Так и говорю мужикам, что они старые в 35-40, они обижаются (
Ms. Похвала• 04 июля в 22:46
Ответ дляЛукава Кішка
У що саме? Що чоловіки бояться постаріти чи що жінки краще виглядають в 30, аніж в 20?
30 еще молодая. Вот в 35-40 уже сложнее людям выглядеть хорошо
Ms. Похвала• 04 июля в 22:46
Ответ дляГола з конопель
потому что огромная часть мужиков педофилы, что вы хотите?
Факт
Ms. Похвала• 04 июля в 22:47
Ответ дляСкорая помощь
Женщины стареют быстрее,а мужчины умирают раньше
Бред. Стареют мужики быстро очень. Особенно наши славяне
Ms. Похвала• 04 июля в 22:47
Ответ дляГола з конопель
А я как раз помоложе и испытываю отвращение когда ко мне подходит мужик35+, они для меня что-то вроде мебели, я даже как мужчин их не воспринимаю, и подруги у меня такие же
Мне 30 в августе будет. 35+ мне староваты
Ms. Похвала• 04 июля в 22:48
Ответ дляЖивунаБагамах
а що 18 річка окрім тіла може дати чоловіку 40+? Дирки для траха?
А зачем 18 летней мужик 40+ как не ради денег? Если полно моложе( и с деньгами )?
Ms. Похвала• 04 июля в 22:49
Ответ дляСусідка знизу
Ну так достаточно тех, кому хочется, иначе б не было пар 45+20
Деньги