Некомильфо• 04 июля в 18:38

Франція - четверта країна, яка буде рятувати укр чоловіків

Франція офіційно виступила проти звуження критеріїв захисту для українських чоловіків призовного віку. Наприкінці червня 2026 року Європейська комісія дійсно запропонувала подовжити тимчасовий захист для українців до березня 2028 року, але із суттєвим обмеженням: не надавати автоматичний статус новоприбулим чоловікам віком від 23 до 60 років та військовозобов´язаним жінкам, які за українським законодавством мають бути мобілізовані та не мають дозволу на виїзд.

Франція: Стала найбільш затятим опонентом введення обмежень для чоловіків серед країн ЄС. Французька сторона наполягає на збереженні повноцінного гуманітарного захисту для всіх категорій біженців без винятку.

Іспанія: Також висловилася за збереження чинного механізму в повному обсязі. Міністр внутрішніх справ Іспанії наголосив, що всі громадяни України мають залишатися захищеними у всіх країнах ЄС.

Угорщина та Словаччина: Традиційно заявляють про готовність приймати чоловіків, які уникають мобілізації, мотивуючи це небажанням примусово повертати людей у зону бойових дій.

Українська влада вважає, що ці країни суттєво знижують обороноздібність країни рятуючи український ресурс.
Дама_с_караваем• 04 июля в 20:08
Ответ дляПосудомойка
Нахуй
Ботам не подаю
Аргументированный ответ))) надо подгатавливаться к темам шоб вести диалог , а не отвечать матами)))

Роза в вазі• 04 июля в 20:08
Ответ дляТаракашечка
Мне вообще не мешает )) Второе гражданство получить еще надо.
Значит, наберитесь терпения и ждите. Попутно исполняя условия для получения. Не первый/первая не вы последние. Все через это проходили. Учите язык, работайте. Що я ещё могу сказать? Все реально и все получится, но в свое время.
Таракашечка• 04 июля в 20:09
Ответ дляРоза в вазі
Так а я о чем??? 😂 Я вам это толдычу, а вы «в вас не заинтересованы»
Дама_с_караваем• 04 июля в 20:10
Ответ дляТаракашечка
Как там Константиновка?
Не хочет хуйло приехать в ’освобождённую’ Константиновку . Люди бы встретили его как ’ освободителя’ . Брезгует хлебом солью от простых мирных людей.
Таракашечка• 04 июля в 20:10
Ответ дляДама_с_караваем
Не остановили таки?
Роза в вазі• 04 июля в 20:11
Ответ дляТаракашечка
Где я вам писал такое? Вы попутали с кем-то. Прочитайте пожалуйста внимательно все мои ответы.
Таракашечка• 04 июля в 20:11
Ответ дляРоза в вазі
А, простите. Да, с другим человеком спутала.
Все і одразу• 04 июля в 20:13
Ответ дляТаракашечка
И при этом вы не разрывали контракт и вас все устраивало. Так же и остальные
Бо зарплата 5500 була,а в Україні 1500-2000 максимум.Просто приїхали заробити грошей, була можливість.
Дама_с_караваем• 04 июля в 20:14
Ответ дляТаракашечка
Не остановили таки?
❗️Міноборони рф заявило про пропозицію запровадити режим припинення вогню в районі Костянтинівки 6 липня з 12:00 до 18:00.
Вони ’ просють’ не стрелять . Не могут зайти пока стреляют)))

Таракашечка• 04 июля в 20:15
Ответ дляДама_с_караваем
И? Думаете перейдет назад под контроль Украины?
Все і одразу• 04 июля в 20:16
Ответ дляТаракашечка
Но второе гражданство надо получить. Я вам который раз уже пишу - есть условия для получения гражданства в других странах.
Шукайте таку країну, де дозволено подвійне. Або зацікавте їх в своєму громадянстві.
Таракашечка• 04 июля в 20:17
Ответ дляВсе і одразу
Нашла. Германия. Идем к цели ))
Дама_с_караваем• 04 июля в 20:17
Ответ дляТаракашечка
Ну конечно , как и Купянск, который русня уже надцать раз брала , а он всё украинский .
Таракашечка• 04 июля в 20:18
Ответ дляДама_с_караваем
Блажен кто верует
Дама_с_караваем• 04 июля в 20:19
Ответ дляТаракашечка
Блажен кто верует
Я бы добавила
’ Блажен, кто верует хуйлу’ . Ему уже даже руснявые военкоры не верят. Но здесь такие ’ блаженные’ находятся)))
Барабасиха• 04 июля в 20:19
Ответ дляВсе і одразу
І як це допоможе відмовитися від українського? Питання ж було в тому як відмовитися, а не як отримати інше громадянство
Все і одразу• 04 июля в 20:22
Ответ дляБарабасиха
Під час війни ви його не позбавитесь.
В мене було зустрічне питання-як воно вам заважає,якщо ви не хочете чути і бачити Україну?Живіть будь де з новим громадянством.Які проблеми?
Барабасиха• 04 июля в 20:22
Ответ дляВсе і одразу
Під час війни ви його не позбавитесь.
Я писала чому. Бо в мене є неповнолітній син, якому українське громадянство може принести багато сюрпризів.
автор Некомильфо • 04 июля в 20:23
Ответ дляДама_с_караваем
Ну зачем Вы так про Сталина . Всё таки такую войну выиграли . Ну так что, что не было никаких броней, хоть 10 детей имей, а уж по уходу за инвалидами тем болен. Нквд гнало загран отрядами на ноль. Зато ж победили фашизм ! И рашизм победим !
У Сталіна діти воювали навіть, а зараз вони по курортах у нинішніх можновладців. Ви дурепа!

Все і одразу• 04 июля в 20:24
Ответ дляБарабасиха
Якщо він отримає інше громадянство, то які проблеми?
Таракашечка• 04 июля в 20:24
Ответ дляВсе і одразу
Можно не успеть до получения другого гражданства. Никто не знает, что еще придумают
Барабасиха• 04 июля в 20:24
Ответ дляВсе і одразу
Він його не отримає без діючого українського паспорта. А чи можна буде отримати укр.паспорт без військового обліку та іншої фігні - нікому не відомо
Роза в вазі• 04 июля в 20:26
Ответ дляБарабасиха
Справа в тому, що ви не можете позбавитись старого громадянства, не набувши спершу нове, або не отримавши гарантії його набуття. А якщо ви та ваш син будете мати інше, то будете жити по ньому.
Одна питання: сину зараз скільки?
Mary_40• 04 июля в 20:27
Ответ дляБегущаяпо
заставят их пахать на заводах своих-это просто дешёвая рабочая сила и всё
Та ладно там желающих из Африки Пакистана пахать полно
Mary_40• 04 июля в 20:27
Ответ дляНекомильфо
Так, це правда. Але гнати людей на смерть, можуть лише покидьки!
А оставлять на смерть людей в Украине мужчины молодцы?
Таракашечка• 04 июля в 20:28
Ответ дляMary_40
Вы не в Украине, выдыхайте
Барабасиха• 04 июля в 20:29
Ответ дляРоза в вазі
Одна питання: сину зараз скільки?
Ви зовсім не розумієте процедури. Дитина не може отримати інше громадянство без українського паспорта, а з виготовленням українського паспорта для хлопців постійно нові приколи. Ще реальний випадок мого родича, який 15 років живе за кордоном. Подав робити новий внутрішній в 45 років в Україні якраз перед війною. З відомих причин забрати його вже на зміг. Зараз в нього закінчується закордонний , але зробити він його не може без цієї ід картки, яка чекає його в Україні. І виготовити нову теж не може, бо попередня не отримана
Любительница• 04 июля в 20:33
Ответ дляБарабасиха
Есть страны, при получении их гражданства вы обязаны отказаться от уже имеющегося. В таком случае вы можете без проблем отказаться от украинского
Барабасиха• 04 июля в 20:33
Ответ дляЛюбительница
Неможливо відмовитися від українського від початку війни
Любительница• 04 июля в 20:33
Ответ дляБарабасиха
А у него уже есть гражданство другой страны?