Тут как тут• Изменено 2 часа назад

Чому приймають в Європі людей наприклад з ЗУ???

От зараз так багато людей із прифронтових і їм немає куди виїхати, бо блін половина «біженців»українців відносно із спокійних міст і з цілим житлом сидять там вже роки , могли б вже не займати можливо чиєсь місце а працювати і жити як звич.люди за кордоном, а соц житло якщо є дати новоприбулим, яким дійсно немає куди податись(((
От читаю про Суми і так людей шкода, бо немає як виїхати вже на тих умовах яких повиїзджали два-три роки тому і часто люди просто скористались ситуацією.

От моя знайома виїхала бо чоловік покинув, а жити не мала де. Ну я розумію їй теж важко але ж загрози життю прям такої не було, як у тих хто зараз у прифронтових…
Самі ж українці не жаліють один одного, а тільки аби краще себе пристроїти
Черговий по кухні• 2 часа назад
Ответ дляТут как тут
Ну якби ви вміли читати і думати може б зрозуміли в чому, а так вам явно не дано
Так в чому?

Пез Году Неделя• 2 часа назад
Ответ дляКопирайторша
С прифронтовых принимали так же 4 года и принимают
Никто не запрещал выезжать
И сейчас принимают, кто хотел все уехали
автор Тут как тут • 2 часа назад
Ответ дляФрекен бок
Ще й хваляться деякі, що і виплати отримують, і тишком-нишком працюють онлайн.
Ще й відкладають🤣
Ну я все розумію, ну але б мали совість тут реально в людей катастрофа часом, а вони там сидять тихенько і тут своє житло здають тим самим біженцям за шалені гроші.
Ну сюр якись
Повітруля• 2 часа назад
Ответ дляТут как тут
Але ж там залишилось багато тих хто раніше приїхав
І? Чим вони вам заважають? Вони вже не в таборах і не в соціальному житті. Ваше місце не займають
Копирайторша• 2 часа назад
Ответ дляФрекен бок
Але й не виганяють тих, хто в перші роки виїхав і непогано влаштувався.
А вони, дійсно, могли б жити вдома, а на їх місці бути люди з прифронтових територій.
У меня подруга выехала со Львова с ребенком, переживала за будущее
Девочка уже поступила учится
Подруга вышла замуж за иностранца
Ей как свое место отдать ? Может ещё мужа отдать ? Чье место она заняла ??
Джага-джага• 2 часа назад
Ответ дляГуру троллинга
А кто платит в ЕС за аренду? Если бы платили, то уже бы вернулись )) а так сидят на пособиях и на халявном жилье
Видела переписку в фейсбуке, один спрашивал имеет ли смысл оставаться в Словакии по программе, когда отменили компенсацию за жилье. И ему отвечали, что имеет, если сдача в Украине покрывает или почти покрывает съем в словакии. И вот ему мол выгодно.
Черговий по кухні• 2 часа назад
Ответ дляГуру троллинга
Где платят? В Германии, Дании, Норвегии, Франции, Италии? Во всех перечисленных странах есть кто-то из знакомых, друзей, родных, никто не платит
Ну от відправте до них інших своїх знайомих, нехай їм допоможуть з програмою як пристроітись в тих забутих Богом селах де не потрібно платити оренду.
Пушкининиана• 2 часа назад
Мне с 2022 года это было непонятно, с самого начала войны. Почему другие страны спокойно приняли западную, которая посдавала свое жилье за бешеные деньги и уехали на пособия. А прифронтовые, где каждый день обстрелы, кабы, остались на месте. Вот их нужно было в первую очередь принимать..
Повітруля• 2 часа назад
Ответ дляТут как тут
Ви не бачите скільки зараз тем про нові міста які просто розбивають??? Що тим людям робити???
От куди їм діватись?
Туди куди й ми свого часу дівалися: розподільчі табори, один, другий, третій, соціальне житло, пошук житла під оренду, оформлення виплат. Без знання мови. Це я про Німеччину, з іншими країнами не маю досвіду

Неначасі• 2 часа назад
Ответ дляТут как тут
Ще й відкладають🤣
Ну сюр якись
Хто заважає бажаючим виїхати?
Пез Году Неделя• 2 часа назад
Ответ дляПушкининиана
Принимали и сейчас принимают по наличию украинского паспорта, а не региона
автор Тут как тут • 2 часа назад
Ответ дляКопирайторша
Никто не запрещал выезжать
Уявіть не всі хотять Батьківщину залишати, і чекають до останнього, бо їм тут найкраще!
А є криси які втекли як останні криси бо тут нічого не мали і скористались моментом … Їм не було чого вирачати тут бо у них нічого не було
Пушкининиана• 2 часа назад
Ответ дляПез Году Неделя
А вот нужно было по регионам.
А я женатая• 2 часа назад
Ответ дляТут как тут
От куди їм діватись?
Напишите запрос в ООН с этим вопросом. Или на горячие правительственные линии, вам дадут развернутый ответ.
Черговий по кухні• 2 часа назад
Ответ дляТут как тут
Ще й відкладають🤣
Ну сюр якись
Ніхто не здає за шалені кошти, здають за ринкову ціну.
Черговий по кухні• 2 часа назад
Ответ дляДжага-джага
Ну так нормально відповіли, що не так?
Фрекен бок• 2 часа назад
Ответ дляПовітруля
Дійсно, там же під кожну хвилю виїхавших українців будують нове житло. Орендувати- не проблема.
Продавчиня кіз• 2 часа назад
Ответ дляТут как тут
В вас в методичці про міграцію не пише?
Копирайторша• 2 часа назад
Ответ дляГуру троллинга
В Дании жилье платное, у меня сын в Дании два года
С самого начала платил 2600 кр, потом сказали искать норм квартиру, нельзя долго жить в социальном, сейчас с девушкой живет платят 6000 с коммунальными

Пез Году Неделя• 2 часа назад
Ответ дляПушкининиана
А вот нужно было по регионам.
Это решают европейские страны, а не советчицы. При этом советчицы кроме как на советчице абсолютно ничего не решают, даже в своей стране
Повітруля• 2 часа назад
Ответ дляТут как тут
Ви навмисно намагаєтеся срач розвести? їдьте в табори німецькі, ніхто там місце ваше не займав. Через 3-6 місяців оформлять вам всі документи, буде е без знання мови шукати соті житло, облаштовувати його, ходити до лікарів, Джобцентру, підете на курси німецької мови. Чого не їдете?
Пушкининиана• 2 часа назад
Ответ дляТут как тут
Я наибольшими крысами считаю тех, кто имея все в спокойных регионах сдал это все в тридорога и уехал на пособия.
Те, кто не имел здесь ничего, у кого разрушено жилье и уехал чтобы как то улучшить свою жизнь - вопросов нет. Имею ввиду неспокойные города - Харьков, Сумы, Днепр возможно.... Но хотелось бы конечно чтобы изначально принимали по регионам.
Виниловая пластинка• 2 часа назад
СУ, ЗУ, ПУ....срачна тема. В цьому світі кожен сам за себе як не крути
Бачу_майбутнє• 2 часа назад
Автор прав, хоть и скажут, что тролик. Знакомая с двумя квартирами на глубоком западе сидит в бесплатном домике (гораздо лучше чем ее хаты тут) в польском селе. В то время как ее муж тут депрессует и вынужден жить на работе, все это время ребенка не видеть. Мне это странно. Особенно, когда харьковские друзья даже и не выезжали из Харькова.
Виниловая пластинка• 2 часа назад
Ответ дляТут как тут
Ще й відкладають🤣
Ну сюр якись
Люди з СУ поступили би якось інакше якби ситуація була навпаки? Гамняні і хороші люди є по всій Україні
Продавчиня кіз• 2 часа назад
Ответ дляПушкининиана
Так треба було їхати.
Он зараз сидять в Сумах, Запоріжжі, Одесі- їдьте
Пез Году Неделя• 2 часа назад
Ответ дляПовітруля
Именно для этого автор тему и создала
Фрекен бок• 2 часа назад
Ответ дляТут как тут
Ви не праві в тому, що в них нічого не було.
Було, ще й як було, просто ж нахаляву як не виїхати й не влаштуватися?))
Продавчиня кіз• 2 часа назад
Ответ дляБачу_майбутнє
Дивно, що її чоловік не в Польщі давно давним на роботі
В Харкові немає чого сидіти, жити рашисти не дадуть спокійно
автор Тут как тут • 2 часа назад
Ответ дляКопирайторша
Девочка уже поступила учится
Подруга вышла замуж за иностранца
Ви читати вмієте?
Я пишу що дивно давати статус біженця і безкоштовне житло і виплати людям наприклад зі Львова!
При чому тут муж? Вона влаштовує там особисте життя і будущєє, а програми там для зовсім іншого
Для людей які дійсно мають реальні наслідки війни.

Нах. кому її муж впав