Тут как тут• Изменено 1 час назад

Чому приймають в Європі людей наприклад з ЗУ???

От зараз так багато людей із прифронтових і їм немає куди виїхати, бо блін половина «біженців»українців відносно із спокійних міст і з цілим житлом сидять там вже роки , могли б вже не займати можливо чиєсь місце а працювати і жити як звич.люди за кордоном, а соц житло якщо є дати новоприбулим, яким дійсно немає куди податись(((
От читаю про Суми і так людей шкода, бо немає як виїхати вже на тих умовах яких повиїзджали два-три роки тому і часто люди просто скористались ситуацією.

От моя знайома виїхала бо чоловік покинув, а жити не мала де. Ну я розумію їй теж важко але ж загрози життю прям такої не було, як у тих хто зараз у прифронтових…
Самі ж українці не жаліють один одного, а тільки аби краще себе пристроїти
автор Тут как тут • 1 час назад
Ответ дляПовітруля
Ну ясно, просто срач розвести
А що ті, хто не хоче виїзджати думки своєї мати не може?
Ви повиїзджали і даєте нам поради як нам тут жити?

автор Тут как тут • 1 час назад
Ответ дляНа паровозе
Як зручно бути благородною за чужий рахунок )
За чій рахунок?
Черговий по кухні• 1 час назад
Ответ дляТут как тут
Це ви даєте поради як кому жити,
На паровозе• 1 час назад
Ответ дляПушкининиана
Я наибольшими крысами считаю тех, кто имея все в спокойных регионах сдал это все в тридорога и уехал на пособия.
Те, кто не имел здесь ничего, у кого разрушено жилье и уехал чтобы как то улучшить свою жизнь - вопросов нет. Имею ввиду неспокойные города - Харьков, Сумы, Днепр возможно.... Но хотелось бы конечно чтобы изначально принимали по регионам.
А из Киева разрешаете выезжать? Его песочат не меньше Днепра. А из Одессы?)
Повітруля• 1 час назад
Ответ дляТут как тут
Коротше жирна трольна тема
Бабульція• 1 час назад
Ответ дляТут как тут
Таких крис в Європу напустили, каждий за сєбя… то і добре, вас краще не повертати!

Каждий за себя -це якраз є та сама ненависть!
її не потрібно розпалювати ВИ сама українців ненавидите це видно в кожному вашому слові
Ага, сижу в Киеве и ненавижу всех. Молчала б уже, крыса завистливая. Никто о твоей сраке думать не общаг, сама крутись.
Продавчиня кіз• 1 час назад
Ответ дляТут как тут
Їм байдуже на вас
Некомильфо• 1 час назад
Ответ дляТут как тут
Ще й відкладають🤣
Ну я все розумію, ну але б мали совість тут реально в людей катастрофа часом, а вони там сидять тихенько і тут своє житло здають тим самим біженцям за шалені гроші.
Ну сюр якись
Моя мама здає двокімнатну за 5к грн. І вона не одна така, багато хто поселив людей з умовного Бахмуту взагалі за оренду.
І чому люди повинні повертатись і наражати себе на небезпеку? Тому, що хтось не виїжджає із ще більшої небезпеки усі ці роки? Цікава аргументація
Фрекен бок• 1 час назад
Ответ дляБабульція
Тема «верните выехавших и пусть воюют» здесь обязательна каждый день? Уже тошнит. 🤮 Уехали и молодцы. Сумчане не догадывались, что под обстрелом они будут чаще чем Ужгород? Или Краматорск думал, что ему свое ПВО Киев отдаст? Пятый год пошел, можно уже было жопы поднять . А если обстоятельства., денег нет, страшно и т.д., то при чем здесь те, кто поворотливее? Или не ходячие родственники сумчан, которых не могут оставить, неожиданно начнут ходить, если условного жителя Луцка выгонят из Германии?
Идите нафиг с этим разжиганием ненависти между украинцами. Каждый сам за себя.
Кожен сам за себе- це ні разу не розпалювання ненависті.
Інші народи один за одного глотку перегризуть, а українці- один одному.

автор Тут как тут • 1 час назад
Ответ дляЧерговий по кухні
Це ви даєте поради як кому жити,
Я не розумію чому дають статус біженців окремим категоріям, а не кому як жити
Некомильфо• 1 час назад
Ответ дляПушкининиана
Мне с 2022 года это было непонятно, с самого начала войны. Почему другие страны спокойно приняли западную, которая посдавала свое жилье за бешеные деньги и уехали на пособия. А прифронтовые, где каждый день обстрелы, кабы, остались на месте. Вот их нужно было в первую очередь принимать..
А их не принимали, конечно? И продолжают не принимать? Ах какие плохие европейцы, да?
Бабульція• 1 час назад
Ответ дляФрекен бок
А я не хочу думать за вас. Вы мне никто. Вот такой мы народ. Смиритесь.
Повітруля• 1 час назад
Ответ дляФрекен бок
Які наприклад народи? Ви чого не гризете глотки за вбитих своїми в скелі чи незаконно зловлених тцк? За склад з гуманітарною на мільйони як й згорів чого не гризете?
Фрекен бок• 1 час назад
Ответ дляПовітруля
Допомагає?
Вам? В Німеччині? Не думаю)
автор Тут как тут • 1 час назад
Ответ дляНа паровозе
А пишу про єс, цікава їх логіка про біженство і допомогу.

А ви виїзджайте куди хочете
Повітруля• 1 час назад
Ответ дляФрекен бок
Вам? В Німеччині? Не думаю)
А ви триндете щоб допомагати українцям які виїхали в Німеччину?
Некомильфо• 1 час назад
Ответ дляНеначасі
Хто заважає бажаючим виїхати?
Як я зрозуміла з теми - люди із західної. Вони на кордоні стіною стали і не пускають)
автор Тут как тут • 1 час назад
Ответ дляБабульція
Ну так ідіть мімо шо ви тут надриваєтесь🤣
Як муха , фу
Бабульція• 1 час назад
Ответ дляТут как тут
Як муха , фу
А кто ж тебе тему поднимет, троляка ты некормленая.

Фрекен бок• 1 час назад
Ответ дляПовітруля
Чекаю поки ви з Німеччини повернетеся та лад наведете.
автор Тут как тут • 1 час назад
Ответ дляНекомильфо
Ні , напевно просто так стоїть питання кругом про повернення українців
Може, бо понаїхали і бухають половина там. І через от таких ті кому дійсно пртрібно зараз не мають куди подітись
Повітруля• 1 час назад
Ответ дляФрекен бок
Я не страждаю такою фігньою. В Україну якщо доведеться повернутися то буду використовувати всі можливості щоб бабло косити та й усе. Тут чесно жити то для лоха
автор Тут как тут • 1 час назад
Ответ дляБабульція
Без тебе справлюсь, трудяга ти нещасна
Повітруля• 1 час назад
Ответ дляТут как тут
Автор, вам тре а і нема куди подітися? Давайте я вас в та ви прилаштую
Пишу з калідору• 1 час назад
Ответ дляТут как тут
Ви не бачите скільки зараз тем про нові міста які просто розбивають??? Що тим людям робити???
От куди їм діватись?
А власти не хотите задать такой вопрос?
Бабульція• 1 час назад
Ответ дляТут как тут
Без тебе справлюсь, трудяга ти нещасна
Нет, не справишься.
автор Тут как тут • 1 час назад
Ответ дляПовітруля
Є багато кого прилаштувати- вперед! ви тільки язиком прилаштовані добре
Всех в сад• 1 час назад
Ответ дляПовітруля
Я в Німеччині, повно вільного житла. В східній Німеччині, де повно прихильників АФД і вам в спину будуть плювати. Роботи нема. В умовному Мюнхені чи Берліні житла не було і в 22 році. Чого не їдете? 3-6 місяців в таборі, потім облаштовуйтесь без знання мови. Не підходить?
Вы из ЗУ?
Всім шампаньського• 1 час назад
Ответ дляТут как тут
Статус беженцев не дают, не переживайте. Временную защиту дают, это не одно и то же.
Кое-где ещё дают дополнительную защиту, но вот там как раз смотрят и откуда человек, и какая у него история.

Прежде чем истерить на форуме, может, разберётесь хоть немного в ситуации? Тогда не будете нести чушь про занятые в Европе места и некуда выехать.
Маю натхнення• 1 час назад
Ответ дляПросериарила молодость
У вас есть гарантия что ’відносно спокіний’ город вдруг не станет неспокойным? Люди думают о своем будущем в первую очередь, инстинкт самосохранения никто не отменял
Знаєте, мій чоловік військовий, зараз на навчанні в одній з західних областей. За тиждень - одна тривога (для порівняння - я в прифронтовій, в нас за добу до 10 тривог, буває, що без тривог всього 3-4 години на добу).
В селі, де вони знаходяться, людей молодше 40-45 років немає - всі виїхали, хто в Німеччині, хто в США, хто в Ірландії або Англії.
Житло своє здають військовим по 400 грн на добу, в будинок 4 заселив - 1000 євро на місяць доходу маєш.
От таких би я всіх повернула до одного, щоб не робили бізнес на військових, а самі в своїх хатах жили. А житло в Німеччині чи Ірландії нехай би херсонцям, сумчанам та іншим лбдям з прифронтових дісталось.