Червона рута• вчера в 20:02
Самостійна підготовка до НМТ
Наступного року планую вступити до ВНЗ на омріяну спеціальність. Але школу я закінчила декілька років тому, більшу частину шкільної програми вже забула, та й вчилася я не на відмінно, а треба буде складати НМТ. До того ж обовʼязкова математика, а я перестала її розуміти ще в сьомому класі:( Хто здавав нмт як випускник минулих років, як готувалися? Скільки часу взагалі зайняла підготовка? Треба буде набрати хоча б 140-150 балів, на 200 не розраховую, але читала що багато тих, хто навіть не проходить пороговий бал:(
Раздражевская• вчера в 20:05
Є тести в інеті, пройдіть і відніміть 15-20% від результату.
Є багато відео для самостійного навчання
Я шалунья• вчера в 20:06
Бесплатные вебинары от министерства образования ilearn, ищите. Есть все предметы. Сейчас можно найти записи за прошлые года, а обычно в ноябре они начинают новые лекции.