З бісиками• вчера в 20:51
Ваші трешові чи незвичні історії про лікарів
Тільки ваші особисті, що саме з вами відбулися. Без імен само собою, просто цікаво
ДолькиКабана• вчера в 21:09
Стикалася з гінекологом з совком в голові. Сидить бабуся котра починає тебе принижувати тільки за те що ти прийшла на прийом і в свої 20 років звернулась до гінеколога. Я спочатку думала що в неї поганий настрій але коли мене почали ображати що я неспішно роздягаюся. Короче я там же з тією бабкою посварилася і пішла відразу до її начальника і там також поскандалила бо працювати з людьми а не зі скотиною треба вміти. Скільки таких дівчат і жінок така лікарка принижувала чисто тому що могла?
Знаю що через рік та бабця вже там не працювала.
З бісиками
• вчера в 21:11
Ответ дляДолькиКабана
Ого. А давно це було?
Alpha Centauri• вчера в 21:13
Рік тому почала лікування у невролога (до речі, того, якого мені порекомендували тут совєтчіци). Діагноз - мігрень. Приймала виписанний нею півроку препарат (топірамат). З часом ставало тільки гірше. Якщо раніше в середньому болі були 4-6 разів на місяць, то після початку прийому мій максимум був 26 днів на місяць. До того ж, препарат викликав появу каменів в нирках. Після останнього звернення до неї виписала дещо інший. Коли за тиждень стало ще гірше, що жоден препарат не знімав біль, вона написала «дайте мені 2 дні на роздуми». І заблокувала мене.
Консультація онлайн/офлайн в неї зараз коштує 1600 гривень…
Ноунэйм• вчера в 21:14
Ответ дляДолькиКабана
Ага, мне моя первая гинеколог норм так впечатление испортила. Уже взрослая тётя, а все равно поход к гинекологу - ад
З бісиками
• вчера в 21:15
Ответ для Alpha Centauri
Офігєть! Ну окрім совєтчіц, відгуки були ок про неї? А як ви зараз?
Alpha Centauri• вчера в 21:15
Ответ дляЗ бісиками
Так, всі відгуки про неї ок. Але зараз знайшла чат людей з мігренню, там було декілька негативних відгуків про неї. Ситуація аналогічна - кидає коли не знає що робити
З бісиками
• вчера в 21:16
Ответ для Alpha Centauri
Ох((
Помилуйте мадам• вчера в 21:16
була трешова історія з декількома моїми однокласницями, що займалися бальними танцями і влітку колективом збиралися їхати в якийсь дитячий центр, але перед тим мали пройти медогляд в усіх можливих спеціалістів, включно з підлітковим гінекологом, потім виявилося, що замість гінеколога ініціативу проявив стоматолог і всіх дуже ретельно оглянув
ДолькиКабана• вчера в 21:18
Ответ дляЗ бісиками
Ого. А давно це було?
Давно більше 15 років назад. Просто я дівчинка досить характерна, тому на мені де залізеш там і злізеш.
Где тут 0?• вчера в 21:25
Приватна клініка гінеколог. Довго щось шукає на УЗД, я вже навіть нервувати почала, потім видихає і каже що нарешті знайшла мою матку😆 на мої здивовані очі каже вона у вас збоку чи нахилена вбік, питає чи є діти, кажу двоє, вона відповідає значить діагноз безпліддя я вам поставити з такою маткою не можу 😳 і дуже дивувалася що легко вагітнію
Я ніколи ні до ні після неї такого від жодного лікаря не чула
Захекалася читать• 2 часа назад
В 19 років лежала на збереженні,ввечері вийшла прогулятися,прийшла і почало кровити(На що медсестра мені каже,ходять трахаються з чоловіком,а потім кровить... Вагітність була завмерла(Пройшло більше 20 років,але ці слова пам´ятаю досі,особливо як бачу цю особу в місті
З бісиками
• 2 часа назад
Ответ дляГде тут 0?
да уж
Где тут 0?• 2 часа назад
Психіатр дитячий, я з дочкою, направили для постановки діагнозу. Зайшли і кабінет реакції від лікаря 0. Я добрий день, ми на консультацію і тп. Психіатр ’ох уж ці пєрвічкі, як вас люблю’ ніяких скарг не питала, на діагноз під питанням заявила немає у вас нічого, навіть не провівши тести без запитання щодо скарг поведінки чи спілкування з дитиною. При дитині про неї в третій особі, відкрила двері в коридорі вся черга все чули, заявила що дочка хоче стати хлопцем(тричі 😆).
Державна
З бісиками
• 2 часа назад
Ответ дляГде тут 0?
Державна
Нічого собі
Где тут 0?• 2 часа назад
Ответ дляЗ бісиками
Нічого собі
Ага я була в такому шоці
Я тут писала колись про це
З бісиками
• 2 часа назад
Ответ дляГде тут 0?
Ага я була в такому шоці
Я тут писала колись про це
А ви до начальства ходили розбиратись?
Умничка-помощничка• 2 часа назад
Записалася до психіатра в державну лікарню, прийшла в назначений час, без запізнення, лікар чоловік відмовився мене прийняти пояснюючи це тим що в нього багато військових і що він один не справляється з усіма, в нього нема часу на мене, його колега у відпустці і т.д. Я була в шоці. Я і так була на грані самогубства в тут ще і лікар послав мене. Пішла сваритися в адміністрацію, після чого мене вже прийняв зав. відділенням, поставив діагноз і виписав ліки. Лікарня на кирилівський, місто Київ.
Умничка-помощничка• 2 часа назад
Взагалі, є таке по житті, я помітила, лікарі мене не хочуть слухати, допомагати, ставляться зневажливо, нічого не питають, намагаються скоріше від мене позбутися. Не знаю чим я таке ставлення заслужила. Але так як з психіатром такого прям не було більше щоб відмовився прийняти по запису.