ХвостПистолетом• вчера в 20:55

Шугарінг дівчинка 11 років можна роботи?

Вітаю! Питання в темі. У дівчинки над губою росте волосся, вона від цього комплексує, хочу допомогти і не нашкодити. Лазерну до 18 років не можна. Чи не нашкодить шугарінг? Допоможіть, будь ласка, розібратися...
Я такая наивная• 2 часа назад
Ответ дляMrs.Sexuality
Це які підлітки ходять вллохатими?)))
В мене сину 17р, то і він бриє пахви, і дівчата вважає теж мають бритись, бо це естетично красиво. А не ходити мавпами волохатими)) так. Ми це обговорювали.
Ну думка вашого хлопця точно не будете цікавити впевнених в собі дівчат Європейські підлітки цим не переймаються

Mrs.Sexuality• 2 часа назад
Ответ дляЯ такая наивная
Ну мій в Україні, в тому і різниця може))) у доньки в 7 класі теж дівчата ходять на шугаринг і слідкують за собою
Я такая наивная• 2 часа назад
Ответ дляMrs.Sexuality
В Україні з цим справді проблема, діти занадто залежать від думки оточуючих
Сиреневенькая• 2 часа назад
Ответ дляЯ такая наивная
100%
Телячі ніжноСті• 2 часа назад
Моя пінцетом вищіпує над губою. Так вони рідко виростають.
Я Вас не боюся• 2 часа назад
Ответ дляжар-птица Нюра
Угу. Просто моїй 16, лазер почала з 15 (навіть за декілька місяців до 15), позаду рік процедур на ногах та пахвах, результат чудовий, донька вперше влітку носить шорти та майки (років з 9-10 перестала, були виключно футболки та штани). У нас (і у мене, і у неї) підвищений тестостерон і сильно росте волосся. Над губою я їй допомагаю видаляти восковими полосками (як і собі), приблизно раз на місяць. Правда моя комплексувати років з 12-13 почала. На верхню губу майстер з лазерної епіляції сказала, що толку не буде, бо це гормонозалежна зона, там видаляти потрібно буде електроепіляцією, а це значно більш болюча процедура. Тому поки воскові полоски, а буде дорослою нехай сама вирішує що робити.
от электроэпиляции могут оставаться шрамы.
надо хороший мастер.
Чу Ча• 2 часа назад
Ответ дляСиреневенькая
Дети могут смеяться по любому поводу. Если будут смеяться, что у ее папы не Ауди, а Шкода, то что, пойти почку продавать и покупать новую машину? Проблема не в девочке, а в ее одноклассниках.
Если вы не понимаете, в чем разница, тогда даже не знаю, как объяснить. У меня гирсутизм, я понимаю.
Пліснявілий сир• 1 час назад
Мені мама подарувала жіночу бритву. Тому що дерматолог заборонив тоді ще інше.
Дерматолог доньки теж (їй 12). Ходили через інші проблеми, не зі шкірою.

Купила їй теж станок і електробритву спеціальну.

Я дуже волохата, волосся темне, товсте. Після бритви стало ледь помітним, а на руках через кілька років пропало геть, як і на ногах вище коліна. Подразнень не було, інших проблем теж.

Донька світла, але хоче щоб ноги були гладенькі. Більше користується електро. Все ок.
Сиреневенькая• 1 час назад
Ответ дляЧу Ча
Да, я не понимаю в чем разница. Зачем человеку прививать комплексы с самого раннего детства? Нужно устранить проблему (насмешки одноклассников), а не учить девочку меняться в угоду другим. Для этого у девочки есть родители. Для начала поговорить с родителями тех детей (сейчас у всех есть общие чаты, так что это не сложно).

Чу Ча• 1 час назад
Ответ дляСиреневенькая
Да, ведь это так помогает поговорить с родителями в чате, а еще со всеми на детской площадке и тд. Она комплексует из-за этого. Ребёнок такого возраста уже комплексует из-за чёрных усов. Не Бресте ноги, подмышки и тд. Ходите так, раз в этом нет ничего такого