Мира всем• вчера в 21:11
Київ. Побачення в парку, прогулянка і кава.
Пропонує хлопець із сайту знайомств, це зараз практикуватися, чи всі по ресторанах ходять?
Україна наше все• вчера в 23:53
Ответ дляЧорноброваЯ
Як показує практика, менше ніж 3 тис побачення не виходить 😁
Аж цікаво стало, що на 3 тисячі там буде, ведмеді і цигани, чи козловський співає?
ЧорноброваЯ• вчера в 23:55
Ответ дляУкраїна наше все
Мова ж не лише про каву, а вцілому побачення
Україна наше все• вчера в 23:57
Ответ дляЧорноброваЯ
Та я розумію, що не про каву, але все одно забагато, чи у Вас груповушка побачення ))))))
ЧорноброваЯ• сегодня в 00:05
Ответ дляУкраїна наше все
Прогулянка + кафе, на мій погляд оптимальний формат побачення.
Після прогулянки хочеться поїсти, а не просто кави попити. Рахуємо - квіти скромний букет з 7 троянд по 150 грн вже тисяча + вечеря + таксі ось і набігає +- 3 тисячі
Куда_бежать• сегодня в 00:09
Автор, а зачем Вам ресторан? Вы будете голодная после работы? Или у Вас режим и нужно есть в определенное время и определенные продукты?
Боневтікла• сегодня в 00:10
Ответ дляЧорноброваЯ
Не все любят срезанные цветы.
И что делать с букетом на прогулке?
ЧорноброваЯ• сегодня в 00:16
Ответ дляБоневтікла
Не все любят срезанные цветы.
И что делать с букетом на прогулке?
Почалось. Не всі люблять тістечка і каву! ))
І після прогулянки куди краще стейк, салат і келих вина… до чого ці запитання? Кажу Вам, що менше як в 3 тисячі, зазвичай перше побачення не обходиться
Ответ дляСоветничаю тут
Кава 80, тістечко 100)) не гонітє)))) а якщо він і в мамелаку захоче повести - то я не відмовлюсь.
Кожен обирає під себе чоловіків. Я і з зп в 3тис євро, машиною за 30 і квартирою за 100, не буду йти на побачення з чоловіком який відморозиться від моєї пропозиції просто в кав´ярню сходити. Не для моєї стайні цей кінь значить))
Любий знайде 180 грн. Просто якщо ви така як описали, - навіщо вам це? Що, не іли піроженко ніколи?
Ответ дляБоневтікла
Ну и все.
И мужик может повести в то, которое по карману ему.
А если мужику не по карману угостить девушку пирожным в самом дешёвом кафе - то какие свидания?
Ну бо все йому по карману, він не хоче витрачатися на фіф. От якому мужику нормальному охота кожну водить і пригощать. Сподобається жінка, запросить куди треба
Боневтікла• сегодня в 03:39
Ответ дляTeonaa
Так нехай водить тільки тих, що сподобалися. А не всех подряд
Ответ дляБоневтікла
Ми , здається, про першу зустріч говоримо. Що тут має подобатися- «красівьіе глаза»? Ну так і у бєстолочі і нєряхи ж теж гарні. І у шалави якоїсь - там взагалі прекрасні. Всі жінки які нічого з себе не представляють- так само хочуть цих хавчиків, як і ті, які є доволі цікавими. Як з першого разу зорієнтуватися. Тому першу зустріч можна і не особо вкладатися
Ответ дляTeonaa
Ну шарахайтеся по вулицям, можете навіть сама у його район приїхати, щоб Ажно Цілий Мужик не витрачався на проїзд
чого вас так розтаращує? Чоловік нікуди не запрошував або мамахлопчика?
Ответ дляВикасикрет
У мене так було раніше. Зріст 170 важила завжди 49-50 кг і мріяла поправитись. Як не дивно поправляти ст почала, як спортом зайнялась. Стало 54 кг. Було супер.
Спорт закинула через хворобу і почала поправлятись. Може через вік. Взимку було 66. Наче й нічого, але важко і живіт.
Мета тепер 54-56 кг. Зараз 62.
Але я нічого особливо і не роблю. Просто без перекусів і без мучного.
Мета тепер 54-56 кг. Зараз 62.
З вашим зростом 170 і 70 буде норм виглядати, ні?
Боневтікла• 2 часа назад
Ответ дляTeonaa
Так пусть не ходит на свидания в слепую.
Я, к примеру, ходила на свидания только с теми кто мне реально нравится. Да и мужики обычно уже почти влюблены были.
Чего на других-то время тратить?
Я могу на свидании в кафе и не захотеть. Но если захочу и чел зажлобится, или станет делить счёт - первая встреча будет последней.
Чего на других-то время тратить?
Боневтікла• 2 часа назад
Ответ дляPeloquin
Да блин! Женщины себя не уважают вконец.
Не, если бы им по 15 было и кавалерам столько же. На карманные деньги особо по кафе не походишь.
А к 30 уже женщина должна понимать, что если у мужчины нет денег её покормить в любой момент времени, то, значит, с таким связываться себе дороже.
Викасикрет• 1 час назад
Ответ дляPeloquin
Мені незручно.
Не там додалось)
Є живіт нормальний такий. Ложки труться. По сходах задишка.
Грудь і так була не мала, а зараз ще більша - спина страждає.
І ще у мене фігура перевернутий трикутник, в зараз верх ще більший + живіт. Така собі вигляд.
Мені було зручно до 56 мабуть.
Не там додалось)
Мені було зручно до 56 мабуть.
Боневтікла• 1 час назад
Ответ дляPeloquin
Ну чего?
У меня почти столько же.
Как-то поправилась до 60 и уже не але. Решила, что 65 мой максимум. Если будет столько - буду усиленно заниматься фигурой.
У меня почти столько же.