Мира всем• 05 июля в 21:11
Київ. Побачення в парку, прогулянка і кава.
Пропонує хлопець із сайту знайомств, це зараз практикуватися, чи всі по ресторанах ходять?
Україна наше все• 05 июля в 21:46
Ответ дляКуплю орехи
Ну какое свидание в шумных местах на улице? Я предпочитаю в спокойной обстановке за чашкой кофе. Это абсолютно нормально
А кафе не шумні? На вулиці є нешумні місця.
После 18• 05 июля в 21:49
Нет, ну что вы! Ни в коем случае не идите! Только если за вами пришлют кабриолет,посыльный передаст кольцо с брюликом и необъятный букет цветов,ну и огласит название ресторана, только тогда идите!
Господи, каких ж бабы...... Первая встреча, а прогулка в парке не подходит.....
мадамГрицацуева• 05 июля в 21:51
Ответ дляУкраїна наше все
Що по тих ресторанах сидіти. Зараз класна погода, погуляти супер. Ми сьогодні гуляли більше 6 годин.
Отлично сидеть на летних площадках и общаться, а не наматывать круги по парку. Это свидание, а не сдача норматива по ходьбе.
Боневтікла• 05 июля в 21:51
Ответ дляПосле 18
Не, если прогулка в парке на пару часов, да в хорошую погоду, то ок.
Если дольше - еда обязательна.
Іноді Да• 05 июля в 21:52
Ответ дляУкраїна наше все
Ми з донькою ще рік тому - кава+ какао і по тістечка, біля 800 грн вийшло і так завжди. В намелаку не ходжу. Та навіть в нас в селі дві кави і два тістечка будуть 600-700 грн.
У нас в селі дешевше. В Києві теж за таку суму можна каву з тістечком купити. В абсолютній більшості закладів. Я, звісно, теж знаю, де модна на каву з тістечком і 1600-1700 витратити, але це не обов´язково. У нас майже скрізь чудова кава і в більшості закладів смачні тістечка.
Україна наше все• 05 июля в 21:52
Ответ дляПосле 18
Наше перше побачення було в Маріінському парку, через 3 дні як 16 років тому. Без всяких кав. Я й на роботі кави напивалася.
Боневтікла• 05 июля в 21:57
Кто мне синих баб лепит? Вы сами по полдня голодать готовы? Я лично, ем через каждые 3 часа. Иначе потом буду плохо себя чувствовать.
Согласна на Макдональдс, не любитель по вычурным ресторанам шастать.
Это просто еда.
Все едят.
Это просто еда.
Все едят.
Викасикрет• 05 июля в 22:14
Ответ длямадамГрицацуева
Це залежить від людини.
Мені не ок сидіти їсти. Я люблю гуляти, спілкуватись. Особливо парк, ліс.
В комусь навпаки.
Головне, щоб у пари інтереси в цьому сходились.
В комусь навпаки.
Викасикрет• 05 июля в 22:18
Ответ дляБоневтікла
Это просто еда.
Все едят.
Это просто еда.
Все едят.
Так не всі такі як ви.
Ми сьогодні їздили в Межигір´я. Це одне з наших улюблених місць. Приїхали зранку, вдома снідали. Потім вдерь десь о 14 сіли пообідали в лаунж зоні. Знову погуляли. І перед виходом ще перекусили, десь о 7 вечора. І поїхали додому. Нам як раз нормально.
Для вас це мабуть жах був би. Для нас - чудовий день.
Україна наше все• 05 июля в 22:24
Ответ дляВикасикрет
Так не всі такі як ви.
Ми гуляли взяли тредельник і морозиво, потім гуляли ще - мак, потім гуляли ще - кафе, потім ще гуляли, міні шопінг і додому.
мадамГрицацуева• 05 июля в 22:27
Ответ дляВикасикрет
Це залежить від людини.
В комусь навпаки.
В лес на первом свидании с незнакомым мужчиной с СЗ? Вы рисковая баба
Викасикрет• 05 июля в 22:35
Ответ длямадамГрицацуева
Так ліс різний. Де я живу ліс ’шашличників’ поруч з будинками. А потім ліс переходить в паркову зону
Боневтікла• 05 июля в 22:42
Ответ дляВикасикрет
Так не всі такі як ви.
Вы три раза поели.
Два из них в кафе.
Это норм.
Я бы ещё перекусить бы взяла что-то под настроение и все довольны.
Я возмущаюсь теми, кто ’принципиально’ по кафе не ходит. Типа дорого.
Два из них в кафе.
Это норм.
ЧорноброваЯ• 05 июля в 22:45
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Я б пішла. Мені цього не вистачає.
Скільки Вам років?
Викасикрет• 05 июля в 22:45
Ответ дляБоневтікла
Вы три раза поели.
Два из них в кафе.
Это норм.
Два из них в кафе.
Это норм.
Я завжди їм три рази на день. Перекуси рідко. Не люблю, а зараз почала повніти, тому намагаюсь без перекусів. Мені не комфортно з більшою вагою.
ЧорноброваЯ• 05 июля в 22:49
Ответ дляСоветничаю тут
Кава 80, тістечко 100)) не гонітє)))) а якщо він і в мамелаку захоче повести - то я не відмовлюсь.
Кожен обирає під себе чоловіків. Я і з зп в 3тис євро, машиною за 30 і квартирою за 100, не буду йти на побачення з чоловіком який відморозиться від моєї пропозиції просто в кав´ярню сходити. Не для моєї стайні цей кінь значить))
Так прибрехати хотіла, що аж забрехалась 🤣
В простенькій затишній кавʼярні кава від 100, тістечка від 250 ))
В пекарні пиріжечок з маком за 100 не купите.
Боневтікла• 05 июля в 22:54
Ответ дляВикасикрет
Ну мне как раз нужно поправится. Лишнего ничего нет и не предвидится.
Викасикрет• 05 июля в 22:58
Ответ дляБоневтікла
У мене так було раніше. Зріст 170 важила завжди 49-50 кг і мріяла поправитись. Як не дивно поправляти ст почала, як спортом зайнялась. Стало 54 кг. Було супер.
Спорт закинула через хворобу і почала поправлятись. Може через вік. Взимку було 66. Наче й нічого, але важко і живіт.
Мета тепер 54-56 кг. Зараз 62.
Але я нічого особливо і не роблю. Просто без перекусів і без мучного.
Мета тепер 54-56 кг. Зараз 62.
Боневтікла• 05 июля в 23:00
Ответ дляЧорноброваЯ
Да блин.
Специально посмотрела.
Ходили с детьми в львивську майстерню шоколаду на кофе и пирожные.
-885 грн
Это на четверых!!!
Где вы такие цены берете даже не знаю...
Специально посмотрела.
-885 грн
Это на четверых!!!
Джинци на Флісі• 05 июля в 23:02
Я считаю, что нормально. Посмотреть друг на друга. Пока что вы друг другу никто.
Только выбирайте парк, где есть туалет или макдак рядом) а то после кофе захотите
Джинци на Флісі• 05 июля в 23:02
Ответ дляБолтушка Му
Я взагалі не розумію, чому побачення мають бути в ресторанах. Невже людям так важливо поїсти разом в перші знайомства.
100%
ЧорноброваЯ• 05 июля в 23:03
Ответ дляБоневтікла
Да блин.
Специально посмотрела.
-885 грн
Это на четверых!!!
Специально посмотрела.
-885 грн
Это на четверых!!!
Ем… кава посередня, більше не заходжу туди на каву, за солодощі не скажу
Советничаю тут• 05 июля в 23:03
Ответ дляУкраїна наше все
Де такі ціни зараз? тістечка від 280, кава від 150. Ось чек сьогодні, один напій лише там. А якби ще я взяла каву, то зв тисячу перевалило б.
Позняки, Київ, велкам))) середня ціна капучіно 75-85, солодощі (макарунси, трубочки, горішки..) від 50 в середньому. Піроженки-100-130.
Джинци на Флісі• 05 июля в 23:05
Ответ дляУкраїна наше все
Не гоните. 400 грн будет где-то. Правда, область не Киевская)
Боневтікла• 05 июля в 23:09
Ответ дляЧорноброваЯ
Ну не все ж ценители.
Мне норм.
Дети тоже не плевались.
Конфеты их мне не нравятся, а вот пирожные - рекомендую.
Мне норм.
Дети тоже не плевались.
Боневтікла• 05 июля в 23:09
Ответ дляДжинци на Флісі
Да и в Киеве в большинстве мест.
ЧорноброваЯ• 05 июля в 23:14
Ответ дляБоневтікла
Ну не все ж ценители.
Мне норм.
Дети тоже не плевались.
Мне норм.
Дети тоже не плевались.
Я не сперечаюсь про смак, колись мені і якобс 3в1 залюбки заходив ))
Боневтікла• 05 июля в 23:26
Ответ дляЧорноброваЯ
Так речь же не о вкусном кофе для кофемана. А о просто кофе с пирожным.
К сожалению, я не могу провести исследование цен в киевских заведениях на этот набор. Ну, редкость это для нас - зашли именно на кофе и пирожные.
Мы обычно пожрать в кафе ходим.
Могу сказать, что 600-1000 грн хватает поесть на двоих, если не разгоняться на первое, второе и компот и не выбирать самые дорогие блюда из меню.
Неужели мужчина, собирающийся впечатлить женщину не имеет в кармане 1000грн? Ну серьезно...
Мы обычно пожрать в кафе ходим.
ЧорноброваЯ• 05 июля в 23:39
Ответ дляБоневтікла
Мы обычно пожрать в кафе ходим.
Як показує практика, менше ніж 3 тис побачення не виходить 😁
Україна наше все• 05 июля в 23:53
Ответ дляСоветничаю тут
Що там робити на Позняках, прожили 9 років на Осокорках, там типу кав´ярні в кожному будинку, кава ще нічого, а до кави - страхіття