Простецкая• 1 час назад

Збивати балістику було нічим. Дякуємо потужному президенту

І його потужним менеджерам і дипломатам.
Дуже дякуємо.
рукиЖимолости• 1 час назад
А я думаю, что это делают союзники специально, поддерживают равновесие. Как только одна сторона начинает превосходить другую , они тут же помагают прямо или косвенно слабой и вот снова равновесие и бесконечная война

Козяка-маляка• 1 час назад
Ответ длярукиЖимолости
А в каком бою Украина стала побеждать или превосходить в воздушном или наземном?
Моська-слон• 1 час назад
Ответ длярукиЖимолости
Ваша версія ніяк не скасовує побажання до зе, тримати пасть на замку і не патякать про свою потужну дипломатію.
рукиЖимолости• 1 час назад
Ответ дляКозяка-маляка
Последние несколько недель были для Украины достаточно удачными.
автор Простецкая • 1 час назад
Ответ длярукиЖимолости
Удалено администрацией...
рукиЖимолости• 1 час назад
Ответ дляМоська-слон
С этим согласна.
Козяка-маляка• 1 час назад
Ответ длярукиЖимолости
Достаточно удачные не равно превосходить противника или побеждать. Вы из Киева или просто набоюдаткль?
рукиЖимолости• 1 час назад
Ответ дляКозяка-маляка
Причем здесь Киев, я о ходе войны в целом. И я с Вишнёвого.
Сегодня сержусь• 1 час назад
Суки русняві, згиньте

ПочтальЁнша• 1 час назад
Ответ дляПростецкая
Удалено администрацией...
Kidstaff Bot• 1 час назад
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
mymoly• 1 час назад
Ответ длярукиЖимолости
Вы эвакуировались? Или решили остаться там?
Кузякин• 1 час назад
все, автор пропала
tatavit• 1 час назад
Ответ дляmymoly
Сейчас в отпуске. Потом посмотрю по ситуации
Авокада• 1 час назад
кроме того, что пэтриоты особо негде взять, так еще и нет средств,
ведь 40 млрд из оборонки вынули на всякие кэшбеки.
Кузякин• 1 час назад
❗️Ракети до Patriot за новими контрактами Україна отримає не раніше наступного року, тому ми просимо партнерів терміново передати їх зі своїх складів, — Федоров

Головне зі заяви міністра оборони:
📍Росія застосовує балістичних ракет більше, ніж у світі виробляють ракет-перехоплювачів до Patriot за той самий період.
📍Україна вже законтрактувала нові ракети до Patriot, однак їхні поставки розпочнуться лише наступного року.
📍Саме тому Київ закликає партнерів уже зараз тимчасово передати ракети зі своїх запасів, а пізніше компенсувати їх новими поставками.
📍«Ці ракети потрібні Україні саме зараз — в українській системі ППО», — наголосив міністр.
Манула• 48 минут назад
Ответ длярукиЖимолости
Так а що з ходом війни? Окрім бензинових страждань населення на ерефії?
Antoninaya1• 44 минуты назад
Ответ длярукиЖимолости
На якому напрямку? Донецькому, Запорізькому чи може Сумському. На якому саме напрямку такі потужниці на власні очі бачать успіх?
Манула• 43 минуты назад
Ответ дляAntoninaya1
На зе-марафонівському напевно ...

Манула• 37 минут назад
Прифронтові міста вже декілька місяців тому відчули цей ’перелом’ на фронті. Зараз черга до Києва дійшла. Далі буде ...
Mary_40• 33 минуты назад
Офигеть. Ну прямо рашисиы в чистом виде. Украина виновата что ее обстреливают.кстпти тут поощряет две пенсии для дивулих в Крыму, фальшивые впо, так вот этих денег на покупку балоистики и не хватает. И налоги с продаж тоже
navariya• 33 минуты назад
Ответ длярукиЖимолости
Вы там стояли и наблюдали? Или наратив?
Mary_40• 30 минут назад
Ответ дляAntoninaya1
Да вон уже и сша сказал. Что больше рашка не может идти вперёд,все выдохнуть.
Маска-0b9f• 25 минут назад
Ответ дляКозяка-маляка
Было в конце 2022 года.Харьковская операция,Херсон и тут ’партнёры’ резко прекратили помощь,что и сыграло роковую роль.
Antoninaya1• 25 минут назад
Ответ дляMary_40
Та так, звісно. Тому й евакуюють у нас частину Дніпропетровської, Чернігівської та залишки Донецької області. Ну і такі дрібнички, як щотижневий обстріл Києва балістикою теж каже про те, що рашка видохлась. Кому ви свою потужну пропаганду навішуєте? Людям в яких на кожному напрямку воює хтось з родичів чи тим, хто по 3-5 днів ночує укритті, в очікуванні чергового масованого обстрілу? А може родинам тих загиблих, що вже втратили найрідніших?
Маска-0b9f• 22 минуты назад
Ответ дляКузякин

Головне зі заяви міністра оборони:
И какой вывод сделал цифровизованный министр обороны?Больше бусифицировать пехоты?
Маска-0b9f• 19 минут назад
Ответ дляМанула
Бензинові страждання не тільки в ерефії.В прифронтових містах України вони теж є.Заправки розбивають шахедами,через що вони в тривогу не працюють.А тривога буває більшу частину дня.
Манула• 17 минут назад
Ответ дляМаска-0b9f
Та знаю, вчора була інформація, що на трасі Дніпро-Харків не залишилось ні однієї вцілілої заправки ...
Заздрість то погано• 9 минут назад
Так вот «Астанавітесь!» в ночной теме с пеной у рта доказывала что нельзя нам давать ничего. И там были такие же кто поддерживал и писал тоже самое, и таких было немало