Чеширская кошечка• сегодня в 12:37

Чи ходите ви у відпустку?

Чи дають вам на роботі відпустку? Скільки років підряд вам можуть її не надавати? Як справляєтесь, якщо наприклад у відпустці не були років 10?
Кумедний ґудзик• сегодня в 12:38
Сьогодні останній день 14 денної

А я кумедна• сегодня в 12:40
Для меня это какой-то страшный сон😂 как хорошо, что я не работаю и не нудно ни у кого выпрашивать ничего
вентиляторная• сегодня в 12:42
Не була у відпустках більше 14 років. Та ніяк не спавляюсь, звикла. Домовитися про відпустку можна було б, але вона була б за власний рахунок, я собі цього дозволити не можу.
Чудо в декрете• сегодня в 12:43
Дають відпустку щороку. Не уявляю як можна працювати без відпустки. Нам цього року влітку дають лише по 2 тижні, тому що сильно скоротився штат, щоб хоч хтось був на роботі. А так в нас відпустка 4 тижні і раніше ми всі брали 3-4 тижні влітку, особливо в кого діти школярі. Цього року ділимо відпустку 2 рази по 2 тижні
ФсеСама• сегодня в 12:43
В Украине не вспомню, когда был отпуск. А тут 36 дней.
Борода• сегодня в 12:44
За время войны дважды брала недельный отпуск для поездки.
Добра, коли сита!• сегодня в 12:44
У нас в отпуск выгоняют, т.к. под отпуск формируются резервы, что конторе невыгодно.
автор Чеширская кошечка • сегодня в 12:44
Ответ дляЧудо в декрете
а це де така робота? держ сектор?
автор Чеширская кошечка • сегодня в 12:45
Ответ дляДобра, коли сита!
це приватний сектор?

Добра, коли сита!• сегодня в 12:45
Ответ дляЧеширская кошечка
це приватний сектор?
Банк. Все официально в соответствие с КЗоТ
Чудо в декрете• сегодня в 12:46
Ответ дляЧеширская кошечка
а це де така робота? держ сектор?
Ні приватна. Велика іноземна компанія, працюють строго по КЗоТу. У кого 2 дітей до 15 років, то ще й додаткові 10 днів оплачуваної дають
автор Чеширская кошечка • сегодня в 12:46
Ответ дляДобра, коли сита!
цікаво. В нас час сидіння в туалеті засікають. І більше 5 хв - відпрацювання. Не те що відпустка
автор Чеширская кошечка • сегодня в 12:47
Ответ дляЧудо в декрете
а зп пару копійок?
Почекуха• сегодня в 12:47
Хожу конечно
Покорительная• сегодня в 12:48
Тільки от вийшла з відпустки
Тиждень була.
Добра, коли сита!• сегодня в 12:48
Ответ дляЧеширская кошечка
Я в ГО работаю, не с клиентами. Более того, можно работать удаленно.
Чудо в декрете• сегодня в 12:50
Ответ дляЧеширская кошечка
ПриватБанк? В мене подруга там років 10 працювала, якщо не більше. Нелюдські умови. Вона звільнилась ровно в той день, коли закінчила кредит виплачувати. Це був єдиний плюс роботи, офігенні умови кредитування для співробітників. Вона брала гривневий під якийсь мізерний відсоток на придбання квартири
Чудо в декрете• сегодня в 12:49
Ответ дляЧеширская кошечка
а зп пару копійок?
Чому ви так думаєте?
Света С Приветом• сегодня в 12:49
На всех работах давали всегда. Единственное, были компании, где давали только 2 недели оплачиваемого отпуска. И были компании, где давали только 2 недели летом

Коко На Страже• сегодня в 12:50
Где работала везде был отпуск. А сейчас вообще кроме 2 месячного отдыха заставляют еще взять неотгулянные 12 дней, я сопротивляюсь😂
Пригаю-цибаю• сегодня в 12:53
Хожу регулярно. 14 днів буду в вересні, 10 днів була в травні. У нас відпустка 24 дні.
Приватна медична установа.
автор Чеширская кошечка • сегодня в 12:51
Ответ дляЧудо в декрете
ні, не приватбанк
автор Чеширская кошечка • сегодня в 12:52
Ответ дляЧудо в декрете
Чому ви так думаєте?
бо як правило дотримання соціальних гарантій є на роботах, де платять 2 копійки і туди ніхто не хоче йти. Там де трохи вища зп - до людей ставляться як до лайна
Ответ дляКоко На Страже
держ сектор?
Я погнала• сегодня в 12:54
Мені відпуску дають, загалом 45 днів + 10 як мати одиначка, але я не була з 2021 року, бо не вистачає грошей на проживання
Коко На Страже• сегодня в 12:53
Ответ дляЧеширская кошечка
держ сектор?
Да
Добра, коли сита!• сегодня в 12:56
Ответ дляЧеширская кошечка
Это только в ваших фантазиях.
СпайдерВумен• сегодня в 12:59
Щорічно беру відпустку. І чоловік також.
Не рахую, а вважаю• сегодня в 13:00
Ответ дляЯ погнала
Але ж відпустка теж оплачується. То чому її не брати, якщо дають?
Чи Ви потім за неї компенсацію отримуєте?
СпайдерВумен• сегодня в 13:00
Ответ дляЧеширская кошечка
Ну то ви, автор, мільйонер. Можете дозволити собі все 😉