Настасья Пицун• 06 июля в 15:50

Хто виходив з чорного кольору волосся? Або темного після років фарбування

120-120-120 (не худею)• 06 июля в 15:51
Я

Мадам Тю-лю-лю• 06 июля в 15:52
Я, причем самостоятельно
автор Настасья Пицун • 06 июля в 15:53
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Я, причем самостоятельно
Розкажіть, як саме? Чи зіпсувалось волосся? Не шкодуєте? Теж хо... Як не шкода, киньте фото
Каяспер• 06 июля в 15:54
Выходила с иссине чёрного. В несколько этапов.
автор Настасья Пицун • 06 июля в 15:54
Ответ для120-120-120 (не худею)
Я
Самі чи в салоні? Як результат?
жижифреймут• 06 июля в 15:56
Бачила в тік ток дівчина хвалила ось цей засіб, в коментарях писали що він дійсно дієвий та не шкодить волоссю.. можливо хтось з наших форумчанок його теж тестував?
Лукава_Кiшка• 06 июля в 16:03
Я выходила из черного в свой натуральный коричневый, поищите по поиску «смывка», было много тем лет 6 назад, обсуждали подробно с фото
Поумничка• 06 июля в 16:10
В моем случае это нереально только 3 года не краситься))
120-120-120 (не худею)• 06 июля в 16:10
Ответ дляНастасья Пицун
Самі чи в салоні? Як результат?
Звісно, що в салоні, навіщо мені цей геморой. Не за раз. У блондинку. Зараз натуральний

Володарка мрій• 06 июля в 16:20
Я выходила. Осветлялась порошком. Длиной пришлось пожертвовать, волосы сухие и постоянная рыжина вылазила
Володарка мрій• 06 июля в 16:20
Ответ для120-120-120 (не худею)
Какая у вас длина волос, что прям в блондинку ввшли?
Леди_на_драндулете• 06 июля в 16:25
Я виходила, волосся зіпсувала, зараз відновлюю, зістригла майже всю довжину(((
Мадам Тю-лю-лю• 06 июля в 17:24
Ответ дляНастасья Пицун
Не шкода), ось яка була і зараз майже через 15 років). Так, кінці зіпсувалися, але лише після того, як прийшла в салон показати волосся майстру. Вона подивилася і сказала, що можна порошком намацати кінці, бо вони були все одно жовто-руді. Не виходив пігмент з них. Я нанесла густо густо і вони стали як мочалка, довелося зрізати майже 10 см. Але тоді в мене волосся було нижче лопаток, стало трошки нижче плеч, тобто довжина мене задовольняла і так. Освітлялася змивкою, не пам´ятаю якою, брала у еві або ватсоні,бо вони оба поруч з роботою були, то там купляла. Натуральний мій колір як каштан, потім фарбувалася у чорний або мокко, зараз білявка) бо майже уся сива стала
Оце фіфа• 06 июля в 17:48
Была уже тема. Теперь каждую неделю?
120-120-120 (не худею)• 06 июля в 19:01
Ответ дляВолодарка мрій
До лопаток
автор Настасья Пицун • 08 июля в 16:03
Ответ дляОце фіфа
Была уже тема. Теперь каждую неделю?
ви тут 24/7?