sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Заказы и покупки - Курьерские службы
anonim_11
КошкинДом• Изменено 20 июня в 12:44

Укр. почта -це дно.

Як покарати безвідповідальних працівників, які не доставили сповіщення про те, що є заказний лист і через це в мене великі проблеми. Наперед папишу, що я не знала про те, що мені повенет прийти цей лист. Лист пролежав 2 неділі на пошті і поїхав назад.
crying_face 1 heart 1
70 1
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
  • 1
  • 2
  • 3
anonim_163
НеКонец-Света• 20 июня в 12:44
1
Никак
like 1

anonim_11
автор КошкинДом • 20 июня в 12:45
2
Ответ дляНеКонец-Света
Никак
а хто ж тоді за це несе відповідальність?
anonim_187
пу_пугренчик• 20 июня в 12:45
3
Залиште скаргу на оф.сайті
like 8
anonim_163
НеКонец-Света• 20 июня в 12:46
4
Ответ дляКошкинДом
а хто ж тоді за це несе відповідальність?
Никто
anonim_110
Дую на вітер• 20 июня в 12:47
5
Не знала, що мають приходити й казати. Думала, що треба самостійно туди йти питати
woman_facepalming 12
anonim_182
Значит надо• 20 июня в 12:47
6
Відправник листа не попереджав вас про відправку? Борги?
anonim_11
автор КошкинДом • 20 июня в 12:47
7
Ответ дляпу_пугренчик
Залиште скаргу на оф.сайті
Вчора була в тому відділенні, хотіла вияснити чому не доставили сповіщення, їм настільки на все нас.....ти, байдужість до людей і до роботи, це їхнє все.
woman_facepalming 4 like 1
anonim_11
автор КошкинДом • 20 июня в 12:49
8
Ответ дляДую на вітер
Не знала, що мають приходити й казати. Думала, що треба самостійно туди йти питати
Має прийти сповіщення, це по-перше, а по-друге я взагалі не знала, що цей лист має мені прийти.
like 4
anonim_182
Значит надо• 20 июня в 12:49
9
Ответ дляКошкинДом
Вчора була в тому відділенні, хотіла вияснити чому не доставили сповіщення, їм настільки на все нас.....ти, байдужість до людей і до роботи, це їхнє все.
Давайте не про ’насрати’, а про те, що вони вам сказали, у вас поштовий ящик є, він лише з вашим доступом
woman_facepalming 1 like 1

anonim_11
автор КошкинДом • 20 июня в 12:49
10
Ответ дляЗначит надо
Відправник листа не попереджав вас про відправку? Борги?
Ні. Це лист з суду, про який я навіть не знала, що він був.
anonim_128
Жертва интернета• 20 июня в 12:49
11
В почтовом ящике не было уведомления? Раньше кидали
like 4
anonim_87
кураГАЛЯ• 20 июня в 12:50
12
это вчера смелянский гамн...ми назвал всех украинцев, кто считает, что у него большая зарплата?
like 7 pouting_face 1
anonim_98
Паспортний стіл• 20 июня в 12:50
13
Ответ дляпу_пугренчик
Залиште скаргу на оф.сайті
и в гугле отзыв на это отделение с подробным описанием проблемы
like 1
anonim_110
Дую на вітер• 20 июня в 12:51
14
Ответ дляКошкинДом
Має прийти сповіщення, це по-перше, а по-друге я взагалі не знала, що цей лист має мені прийти.
Ну так, чогось не подумала, що як людина дізнається, що на неї чекає лист, якщо того листа не чекає.
Це має хтось прийти і сказати, чи надіслати вам листа, що на вас чекає лист
anonim_187
пу_пугренчик• 20 июня в 12:51
15
Ответ дляКошкинДом
Вчора була в тому відділенні, хотіла вияснити чому не доставили сповіщення, їм настільки на все нас.....ти, байдужість до людей і до роботи, це їхнє все.
Я по іншим питанням залишила скаргу . А саме за послугу додаткову, яку не надали , але вписали в чек . Ціна питання була 3,40 грн . Прийшла делегація з пошти додому , принесли гроші, просили забрати скаргу
face_with_tears_of_joy 9 woman_facepalming 1
anonim_79
Аноним с кешбеком• 20 июня в 12:51
16
приходит смс сообщение или вайбер, додаток укр пошти есть?
like 4 dislike 4
anonim_98
Паспортний стіл• 20 июня в 12:51
17
Ответ длякураГАЛЯ
это вчера смелянский гамн...ми назвал всех украинцев, кто считает, что у него большая зарплата?
ох он и с*кАтина слов нет-интересно долго еще будет там сидеть
like 1
anonim_79
Аноним с кешбеком• 20 июня в 12:52
18
Ответ дляПаспортний стіл
ох он и с*кАтина слов нет-интересно долго еще будет там сидеть
какая разница кто там будет сидеть, меня интересует откуда такие зарплаты у директора
like 1
anonim_11
автор КошкинДом • 20 июня в 12:53
19
Ответ дляЗначит надо
Давайте не про ’насрати’, а про те, що вони вам сказали, у вас поштовий ящик є, він лише з вашим доступом
Поштова скриня є, туди приходять регулярно всі квитанціїї, він закривається на замочок. На пошті мені сказали що поштарка не зобов´язана вам приносити сповіщення, бо ваша адреса не обслуговується їхнім відділом, обслуговується іншим. Це був квітень місяць. Пішла на те відділення про яку мені сказали, а там мені відповіли, що так моя адреса обслуговується у них, але з травня місяця. Ось і все.
crying_face 1

anonim_11
автор КошкинДом • 20 июня в 12:54
20
Ответ дляДую на вітер
Ну так, чогось не подумала, що як людина дізнається, що на неї чекає лист, якщо того листа не чекає.
Це має хтось прийти і сказати, чи надіслати вам листа, що на вас чекає лист
Вам має прийти сповіщення з пошти, що на вас чекає такий лист.
heart 1
anonim_98
Паспортний стіл• 20 июня в 12:55
21
Ответ дляАноним с кешбеком
какая разница кто там будет сидеть, меня интересует откуда такие зарплаты у директора
сам он себе ее поставил))-это общеизвестный факт
noavatar
parele• 20 июня в 12:55
22
Ответ дляКошкинДом
Вчора була в тому відділенні, хотіла вияснити чому не доставили сповіщення, їм настільки на все нас.....ти, байдужість до людей і до роботи, це їхнє все.
Ну дивиться. В нашому сільському відділенні залишилася одна поштарка. На 4 тис.подвірь. Відділення працює три рази на тиждень. Тобто в кращому випадку, вона отримує 3 тисячі гривень на місяць.
Якщо спитаєте, скоріш за все, у Вашому відділенні Вам запропонують десяток вакансій. Можете влаштовуватися на будь яку з них, та показати, як проявляти небайдужість.
woman_facepalming 11 like 10 dislike 3
anonim_13
Все будет, но потом• 20 июня в 12:55
23
Ответ дляКошкинДом
Ні. Це лист з суду, про який я навіть не знала, що він був.
то вроде можно подать апелляцию
anonim_11
автор КошкинДом • 20 июня в 12:55
24
Ответ дляАноним с кешбеком
приходит смс сообщение или вайбер, додаток укр пошти есть?
Про посилки приходить завжди сповіщення. А от про цей лист взагалі нуль, ні на телефон, ні в живу.
noavatar
parele• 20 июня в 12:55
25
Ответ длякураГАЛЯ
это вчера смелянский гамн...ми назвал всех украинцев, кто считает, что у него большая зарплата?
Козлами.
anonim_79
Аноним с кешбеком• 20 июня в 12:56
26
Ответ дляПаспортний стіл
сам он себе ее поставил))-это общеизвестный факт
ну так придет другой и еще большую поставит.. сам механизм не урегулирован...как и у депутатов. нет привязки к минимальной зарплате
anonim_110
Дую на вітер• 20 июня в 12:56
27
Ответ дляКошкинДом
Вам має прийти сповіщення з пошти, що на вас чекає такий лист.
Типу на телефон?
anonim_98
Паспортний стіл• 20 июня в 12:57
28
Ответ дляАноним с кешбеком
ну так придет другой и еще большую поставит.. сам механизм не урегулирован...как и у депутатов. нет привязки к минимальной зарплате
ну да, ..мы все лохи вы к этому ведете))
anonim_79
Аноним с кешбеком• 20 июня в 12:57
29
Ответ дляПаспортний стіл
ну да, ..мы все лохи вы к этому ведете))
да, лохи..потому что беззаконие
like 2
anonim_39
побольшомусекретику• 20 июня в 12:58
30
А на телефон уведомление не приходит?
like 1
  • 1
  • 2
  • 3
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff