Пожарник• 07 июля в 00:40
Чи пустять в Польщу?
Два роки тому повернулася до України, захист і песель закрила. Не пам´ятаю конкретні дії, які були що до песеля, тому можу плутати.
Зараз назріло питання виїзду з України, чи пустить знов Польща до себе по песелю укр?
Работать надо• 07 июля в 09:05
Ответ дляПожарник
А на кордоні що казати?
Что в гости. Надо деньги с собой брать
Работать надо• 07 июля в 09:06
Ответ дляПожарник
Прийдеться де буде місце, навчитися всьому
Нафик вам Польша? Почему не в другую страну?
Работать надо• 07 июля в 09:07
Ответ дляПожарник
Якщо в дитини паспорт закордонний дійсний до листопада то пустять?
Пустят. 3 місяці повинно бути до закінчення
Пожарник
• 07 июля в 09:09
Ответ дляРаботать надо
Я польську трохи знаю і була там вже, з 22 по 24 рік
Работать надо• 07 июля в 09:12
Ответ дляПожарник
То сейчас всё изменилось. Такой хейт на украинцев. Это последняя страна куда б я ехала. Я там живу. И в этом году переезжаем
Пожарник
• 07 июля в 09:18
Ответ дляРаботать надо
І я про це думаю. Може в іншу країну поїхати взагалі. Я просто з дитиною і старенькою мамою буду їхати, в лагер мама категорично не хоче
миссДавеча• 07 июля в 10:22
Ответ дляВідморожена
6 міс поляки вимагають до закінчення терміну дії
3 було
миссДавеча• 07 июля в 10:23
Ответ дляРаботать надо
а куда переезжаете?
Морожена_курка• 07 июля в 10:23
Ответ дляБензопирен
Автор, зараз все дуже складно з відновленням песелю і залежить все від стражу граничного, якщо вони вам поставлять відмітку ’туризм’, а не евакуація - не відновити нічого. Як про це просити, щоб почули - хто зна, казати, перепитувати, чи пані/пан зробили саме таку відмітку, а далі як пощастить.
А где они ставят эту отметку? Я часто езжу в Прагу через польшу, через раз меня вообще хоть что-то спрашивают и никаких особых отметок не ставят, последний раз ехала 30 числа, даже не спросили куда я и зачем в этот раз.
Жинси на дитину• 07 июля в 11:09
Ответ дляПожарник
Ці документи, як трудова та виписка з банку, треба буде прикордонникам показати?
Нет, конечно)) когда будете оформлять статус укр
Бензопирен• 07 июля в 11:44
Ответ дляМорожена_курка
В системі, оскільки ви транзитом, вас це не стосується і ви не в курсі, ставлять туризм, часто питають мету візиту, куди їдете, а ось ті, кому потрібен статус дуже навіть в курсі.
ПесиКот• 07 июля в 15:00
Ответ дляПожарник
А на кордоні що казати?
Заїжджаєте по безвізу з біометричним распортом. Ідете в ужонд міста і наново отримуєте песель. Ми теж закрили статус, пожили рік в Україні, потім знову виїхали і отримали статус УКР без проблем.
ПесиКот• 07 июля в 15:01
Ответ дляАнгелок з ріжками
Укр песель не получите.только обычный. Можете находится до 4 марта 2027 года. Если не продлят защиту то до этой даты нужно оформить карту по работе или визу. Заедете только по безвизу,который у вас закончится и вы не сможете путешествовать.
Можна влашштуватись на роботу і подати на карту побиту.
Пожарник
• 07 июля в 15:02
Ответ дляПесиКот
Біометрія це треба якийсь окремий паспорт? В мене закордонний книжечкою
ПесиКот• 07 июля в 15:02
Ответ дляПожарник
Робіть новий паспорт терміново, ми робили за тиждень був готовий, Київ.
Пожарник
• 07 июля в 15:02
Ответ дляПесиКот
Я вже подала тиждень тому на не терміновий((
ПесиКот• 07 июля в 15:03
Ответ дляБензопирен
Тореба казати на кордоні , , Проще однотовать вязд в звьонзку з дхяванямі войсковимі в Украінє,, Кілька раз попросити щоб зазначили це при в´їзді.
ПесиКот• 07 июля в 15:06
Ответ дляПожарник
Зараз всі паспорти біометричні, тобто Ви при лформленні подаєте відбитки пальців.
Пожарник
• 07 июля в 15:06
Ответ дляПесиКот
А де саме вони мають це зазначити?
Ангелок з ріжками• 07 июля в 15:06
Ответ дляПесиКот
Я не писала,что нельзя. Все это можно. Но на границе всем по умолчанию ставят турист
ПесиКот• 07 июля в 15:11
Ответ дляПожарник
А де саме вони мають це зазначити?
При в´їзді страж в своїй програмі вказує мету в´їзду , умовно ставить галочку. Вам треба наголосити щоб поставив не туризм, а в´їзд в зв´язку з військовими діями в Україні. Я так просила, два рази перепитувала. Після цього нам без питань видали песель зі статусом УКР. Їхала я х двома дітьми. Ми живемо на північному заході Польщі, тут до українців ставляться набагато краще ніж в інших регіонах, досі підтримують.
Пожарник
• 07 июля в 15:11
Ответ дляПесиКот
Північний захід це там де Краків?
Пожарник
• 07 июля в 15:12
Ответ дляПесиКот
Там де Познань.
Дякую, але там мабуть роботи немає
Пожарник
• 07 июля в 15:13
Ответ дляПесиКот
Я б не сказала.
Підкажіть, а за скільки в середньому можна зняти квартиру двокімнатну?
ПесиКот• 07 июля в 15:17
Ответ дляПожарник
Залежно де. В Познані цін не знаю. В моєму містечку 100км від Познаня ми платили 1500 за 2 кімнатну, 1600 за 3х кімнатну плюм чинж близько 800зл+світло. Але з роботою як кому пощастить. Моя знайома в Бедронці працює дуже задоволена, інша працює в ЖЕКу то фізично важче, але теж нормально, хтось в магазинчиках маленьких, хто хоче то всі працюють.
миссАрфография• 07 июля в 21:29
Ответ дляОноВамнадо
На заводах в Польше много вакансий куда берут без опыта и знания языка.
Но зп, наверное, низчайшая(
ОноВамнадо• вчера в 05:41
Ответ длямиссАрфография
Но зп, наверное, низчайшая(
Ну как сказать , по 8 часов в неделю и если три субботы в месяц , то 70 тыс грн на наши деньги это я пишу за себя .
Пожарник
• вчера в 07:24
Ответ дляОноВамнадо
7000 злотих виходить?