Файна цьоця• 07 июля в 00:42
Діла -промокоди та сертифікати
Підскажіть, де беруть промокоди в Ділу ? Потрібно дитині здати купу аналізів, хотілося б хоч трохки зекономити. Моно - пундики перевірила, немає. Укрзалїзниця "залізні обнімашки" тільки Сінево 150 грн, щось я їм не дуже довіряю, але якщо що, то й до них піду.
Файна цьоця
• 07 июля в 00:50
Ответ дляПоторописька
Там за предоплату и оформление на сайте минус 10%
Дякую. Вже накидала корзину, ніби є можлоивість у відділення оплатити, не розумію, чи про цьому буде -10%
Файна цьоця
• 07 июля в 00:50
Ответ дляИз Виа-гры
Через застосунок перше замовлення знижка 20 %
Дякую!
Блондинка у Законі• 07 июля в 10:36
Ответ дляФайна цьоця
только при онлайн оплате будет -10%, при оплате в отделении скидки нет.
Еще на первый заказ в приложении -20%