Цікавий писочок• 07 июля в 19:03
Новый ноут: ос, программы microsoft - вопрос от чайника
Мой ноут уже неприлично старый и нужен новый. Смотрю, сейчас продаются ноуты без ос.
Получается, нужно потратиться на ноут+ос. А поскольку у меня работа с документами, то еще и на подписка на программы?
Старый комп у меня все ломаное и через опу, настратвали сто лет назад.
И еще, посоветуйте, пожалуйста, собственно ноут недорогой но с хорошей батареей и чтоб жил долго
Дама с заначкой• 07 июля в 19:05
ОС можно скачать на торрентах или полуофициал с хаком) Все можно скачать там)
Мольфарочка• 07 июля в 19:06
Гляньте мак . Ви які функції використовуєте ?
Я перейшла на мак ще в 19 році і мій ноут залишається літаючим до сих пір , брала бу 2015р
Лгин• 07 июля в 19:07
А Ви хочете купувати програмне забезпечення бо це принципова позиція свідомого користувача?
Лгин• 07 июля в 19:14
Стосовно моделі. Якщо для документів і перегляду советчиці з інстаграмом беріть надорогий Леново. Немає ніякого сенсу ні за що переплачувати
Якщо хочеться характеристик:
Центр процесор АМД райзен 3, можна і то з запасом 5 (решта характеристик вам не принципові)
RAM 16 ГБ
SSD 500ГБ
Також дивиться оп вашим потребам розмір екрана і вагу
Також корисна опція підсвітка клавіатури
Якщо хочеться характеристик:
RAM 16 ГБ
SSD 500ГБ
Цікавий писочок
• 07 июля в 19:15
Ответ дляЛгин
Якщо хочеться характеристик:
RAM 16 ГБ
SSD 500ГБ
Якщо хочеться характеристик:
RAM 16 ГБ
SSD 500ГБ
А от другий варіант це зо може бути? За леново погані відгуки чула. У мене зараз асус, йому 11 років. Підтуплює
Цікавий писочок
• 07 июля в 19:16
Ответ дляЛгин
Ні, я просто в цьому не шарю
Капитошечка• 07 июля в 19:19
Ответ дляЦікавий писочок
Ні, я просто в цьому не шарю
идите к Джемини или к Чату. напишите для каких вам задач, на какую сумму и получите ответ.
Цікавий писочок
• 07 июля в 19:21
Ответ дляКапитошечка
Ну тогда и форум этот сносить можно бо все можно спросить у чата. В чем смысл тогда общения между людьми если есть чат??
Лгин• 07 июля в 19:24
Ответ дляЦікавий писочок
Я проф дизайнер, в мене Леново. також леново в усіх близьких. В сестри чоловік мега профі прогармер - леново.
В більшості випадків погані відгуки від людей котрі не вміють налаштовувати програмне забезпечення та ОС.
Апаратні проблеми проявляються майже одразу і підпадають під гарантію і можуть трапитися з будь яким ноутом, будь якої ТМ
Підтуплювання це:
1) неправильний підбір ПЗ під задачі котрі виконуються на компі
2) неправильне налаштування ПЗ
3) неспівпадіння характеристик компа з вимогами ПЗ
ТОбто це 99% не проблема ноута а проблема рук з жопи того хто встановлював і налаштовував ПЗ
Підтуплювання це:
2) неправильне налаштування ПЗ
Капитошечка• 07 июля в 19:25
Ответ дляЦікавий писочок
ну, за железки с вопросами я сюда никогда и раньше не ходила.
я выбирала зимой зарядную станцию, так чат мне подсказал какую, где дешевле в данный момент, как её правильно подключить и настроить.
хозяин барин. как хотите.
Лгин• 07 июля в 19:26
Ответ дляКапитошечка
хозяин барин. как хотите.
Ми всією советчицею пишаємося вами!
Цікавий писочок
• 07 июля в 19:28
Ответ дляЛгин
Підтуплювання це:
2) неправильне налаштування ПЗ
Підтуплювання це:
2) неправильне налаштування ПЗ
А підтуплювання по старості? 11 років це чимало. І так, я саме та людина, яка ні бе ні ме в налаштуванні 😅
Крапипопка• 07 июля в 19:27
Ищите человека который вам поставит и настроит операционную систему, сами вы не сделаете
У большинства производителей есть удачные и неудачные модели. У Асуса тоже есть неудачные, например у определенной модели через время начинает крышка отваливаться
Капитошечка• 07 июля в 19:27
Ответ дляЛгин
Ми всією советчицею пишаємося вами!
и правильно делаете. продолжайте без остановки!
Капитошечка• 07 июля в 19:32
Ответ дляЦікавий писочок
отнесите в сервис. может там не старость, а нужно плановую очистку/смазку/проверку?
Цікавий писочок
• 07 июля в 19:33
Ответ дляКапитошечка
Та был он уже в сервисах разных. Там тоже ’не святые горшки лепят’. И каждый очередной рассказывает какой рукожоп был предыдущий.
Лгин• 07 июля в 19:34
Ответ дляЦікавий писочок
немає такого. Старість компа це несвпідання апаратних характеристик компа 10 річної давності та вимог сучасних програм. Раніше програми вимагали менше ресурсів компа і норм працювали. Сучасні програми орієнтовані на сучасне ’залізо’ і логічно що на старому АЗ буде зависання.
Напркилад для Windows 11 4 ГБ RAM мінімум для встановлення. Але по факту:
4 ГБ система запуститься, але це буде вкрай важко: браузер, Word і кілька вкладок і все почне жорстко підвисати
8 ГБ мінімум для звичайної роботи: браузер, Office, навчання, легка графіка.
16 ГБ комфортно для дизайну, звичайних ігор, багатьох вкладок
32 ГБ якщо працювати з великими файлами, відео, важкими і одночасно кілька програм, 3Д графіка.
Аноним Советчик• 07 июля в 19:35
Ответ дляКрапипопка
У меня был асус виво - never again, как говорится. Мне очень повезло что муж его вовремя сумел продать.
Лгин• 07 июля в 19:36
Ответ дляКапитошечка
І чехолчик новий обов´язково! щоб ноуту було приємно! Дуже допомагає на 10 річний давнини комп встановити вінду 11 (наприклад)
Аноним Советчик• 07 июля в 19:36
Автор, я вам даю наводку с которой советую идти в чатжпт. Ищите Lenovo Thinkpad, а вот уже модель и конфигурацию вам лучше подобрать с чатом, или найти таки себе консультанта.
Капитошечка• 07 июля в 19:37
Ответ дляЛгин
если человек тяжелее ворда ничего не юзает, то зачем там мощности?
Лгин• 07 июля в 19:39
Ответ дляКапитошечка
а я десь писала що треба ’потужність’ для ворда? Є вимоги до АЗ від ПЗ. ВОни або співпадають або не співпадають.
Цікавий писочок
• 07 июля в 19:42
Ответ дляКапитошечка
И чтоб стопицот вкладок было открыто и он не кашлял))
Аноним Советчик• 07 июля в 19:42
Ответ дляКапитошечка
Если человек юзает ворд в 2026, то он юзает гуглдоки. А они тоже тянут ресурсы, как и все обланое по. В итоге сидишь в офисных програмах с минимум 12 гб оперативки.
Аноним Советчик• 07 июля в 19:43
Ответ дляЦікавий писочок
я вам написала, выбирайте из Thinkpad´ов Леново. Это идеальные ноуты для офисных задач.
Лгин• 07 июля в 19:49
Ответ дляАноним Советчик
підтримую!
Капитошечка• 07 июля в 19:49
Ответ дляЦікавий писочок
у меня открыто стопицот вкладок, но я их останавливаю в диспетчере задач браузера, если в данный момент не нужны, и они не тянут ресурс, так как неактивны.
З царем в голові• 07 июля в 19:55
Ответ дляЦікавий писочок
Може, його почистити треба. В мене теж старий, тормоз. Сказали в ідеалі треба все знести і встановити знову